Jak v Aspenu, tak v La Molině jsou totiž příkré svahy. „Těžký kopec to byl, tak už to asi umím,“ usmívala se po závodu spokojeně po druhém nejlepší výsledku sezony. A hlavně ji potěšila celková sedmá pozice v hodnocení SP.
„Je vidět, že mi k tomu stačí dvě silné disciplíny,“ glosovala ke slalomu i obří slalom, v němž o den dříve obsadila 23. pozici. „Ještě zapracovat na Super-G…“ naznačila, že má vyšší ještě ambice.
Pořád ale cítí, že se může zlepšovat. Třebaže v La Molině to byl její sedmý nejlepší výsledek kariéry. „To ani nevím, takhle to nepočítám,“ prohlásila.
Pomohlo jí ke kvalitnímu výsledku i sebevědomí po vítězství v Aspenu. "Umím z toho načerpat energii, dobrý pocit a sebedůvěru. To funguje,“ prohlásila.
Druhá česká závodnice Petra Zakouřilová nedokončila první kolo, slalomu mužů ve Val d'Isere byl kvůli přívalům sněhu zrušen.
V obřím slalomu na velmi náročné trati tamtéž se nevedlo českým lyžařům, nejlepší z nich Kryštof Krýzl skončil na 37. místě, ale o den dříve se postaral o svůj nejlepší výkon kariéry, když v superkombinaci obsadil devátou pozici.
„Byl to ale brutální závod,“ ohodnotil náročnou trať Krýzl. Těžil ze skutečnosti, že po třicátém místu v Super-G se vydal na trať slalomu jako první a neměl ji ještě rozbitou.

Výsledky SP - La Molina - ženy :


1. Rieschová (Něm.) 1:52,98 (53,81+59,17)
2. Vonnová (USA) 1:54,46 (55,09+59,37)
3. Zettelová (Rak.) 1:55,34 (54,70+1:00,64)
4. Záhrobská (ČR) 1:55,53 (55,15+1:00,38)
5. Pärsonová (Švéd.) 1:55,64 (55,05+1:00,59)
6. Poutiainenová (Fin.) 1:55,67 (55,44+1:00,23)
7. Aubertová (Fr.) 1:55,75 (55,75+1:00,00)
8. Giusová (It.) 1:55,91 (55,82+1:00,09)
9. Hospová (Rak.) 1:56,20 (56,69+59,51)
10. Lösethová (Nor.) 1:56,31 (55,74+1:00,57)
... Zakouřilová (ČR)
nedokončila 1. kolo
Průběžné pořadí SP v slalomu (po 3 z 9 závodů):
1. Vonnová 230 b.
2. Rieschová 200 b.
3. Záhrobská 179 b.
4. Hospová 159 b.
5. Poutiainenová 140 b.
6. Pietiläová-Holmnerová (Švéd.) 116 b.
Obří slalom:
1. Poutiainenová (Fin.) 2:16,76 (1:07,74+1:09,02)
2. Mölggová (It.) 2:16,78 (1:07,29+1:09,49)
3. Hospová (Rak.) 2:17,41 (1:07,85+1:09,56)
4. Görglová (Rak.) 2:18,18 (1:08,13+1:10,05)
5. Kirchgasserová (Rak.) 2:18,20 (1:08,90+1:09,30)
6. Gutová (Švýc.) 2:18, 32 (1:08,04+1:10,28)
7. Pietiläová-Holmnerová (Švéd.) 2:18,40 (1:07,57+1:10,83)
 8. Worleyová (Fr.)  2:18,49 (1:08,37+1:10,12)
 9. Mazeová (Slovin.) 2:18,50 (1:08,46+1:10,04)
10. Rieschová (Něm.)
 2:18,53 (1:08,45+1:10,08)
...
 
23. Záhrobská (ČR)
 2:20,17 (1:08,88+1:11,29)
Průběžné pořadí SP v slalomu (po 3 z 9 závodů):
1. Poutiainenová 260 b.
2. Zettelová (Rak.) 145 b.
3. Worleyová 132 b.
4. Görglová 121 b.
5. Pietiläová-Holmnerová 116 b.
Průběžné pořadí SP (po 8 ze 35 závodů):
1. Vonnová 438 b.
2. Poutiainenová 400 b.
3. Rieschová 328 b.
4. Zettelová 250 b.
5. Hospová 243 b.
6. Pietiläová-Holmnerová 232 b.
7. Záhrobská 214 b.

Výsledky SP - Val d'Isere - muži :

Obří slalom:
1. Janka (Švýc.) 2:22,73 (1:11,80+1:10,93)
2. Blardone (It.) 2:22,93 (1:11,58+1:11,35)
3. De Tessieres (Fr.) 2:23,17 (1:14,20+1:08,97)
4. Svindal (Nor.) 2:23,19 (1:11,50+1:11,69)
5. Cuche (Švýc.) 2:23,25 (1:12,38+1:10,87)
6. Mölgg (It.) 2:23,31 (1:11,35+1:11,96)
7. Larsson (Švéd.) 2:23,37 (1:13,43+1:09,94)
8. Schörghofer (Rak.) 2:23,78 (1:13,95+1:09,83)
9. Reichelt (Rak.) 2:23,80 (1:12,20+1:11,60)
10. Kostelič (Chorv.) 2:24,03 (1:12,80+1:11,23)
...

37. Krýzl (ČR)  1:15,37 - nepostoupil do 2. kola
Záhrobský (ČR) 
nedokončil 1. kolo
Průběžné pořadí SP v obřím slalomu (po 3 ze 8 závodů):
1. Cuche (Švýc.) 165 b.
2. Ligety (USA) 162 b.
3. Janka (Švýc.) 158 b.
4. Raich (Rak.) 150 b.
5. Svindal (Nor.) 130 b.
6. Albrecht (Švýc.) 116 b.
...
35. Krýzl (ČR) 9 b.
Superkombinace:
1. Raich (Rak.) 2:02,48 (1:11,41+51,07)
2. Grange (Fr.) 2:02,82 (1:12,23+50,59)
3. Hirscher (Rak.) 2:03,17 (1:12,87+50,30)
4. Larsson (Švéd.) 2:03,19 (1:11,83+51,36)
5. Zurbriggen (Švýc.) 2:03,20 (1:13,09+50,11)
6. Viletta (Švýc.) 2:03,51 (1:12,97+50,54)
7. Fill (It.) 2:03,70 (1:11,71+51,99)
8. Janka (Rak.) 2:03,71 (1:11,00+52,71)
9. Krýzl (ČR) 2:04,08 (1:13,80+50,28)
10. Zrnčič-Dim (Chorv.) 2:04,10 (1:12,66+51,44)
...  
23. Vráblík (ČR) 2:10,42 (1:17,31+53,11)
Průběžné pořadí SP (po 9 ze 37 závodů):
1. Svindal 395 b.
2. Raich 293 b.
3. Janka 291 b.
4. Grange 246 b.
5. Cuche 241 b.
6. Maier 216 b.
...
46. Krýzl 38 b.
76. Trejbal 14 b.
88. Vráblík 8 b.