Ve středisku Snowland Valčianska dolina vám je k dispozici až 8 sjezdovek v celkové délce 5,6 km s převýšením 330 m. Na své si zde jistě přijdou začátečníci, ale i zkušení jezdci, jelikož středisko nabízí sjezdovky s náročností od mírných přes turistické až po závodní, na které se dostanete moderní čtyřsedačkovou lanovkou a šesti vleky. Kromě zážitku z jízdy vás potěší i široká nabídka doplňkových služeb na vysoké úrovni.

Novinky sezóny 2015/16

Návštěvníci se již letos mohou těšit na dopravní pás na lanové dráze, který podstatně zvýší přepravní kapacitu lanovky i komfort nastupování lyžaře. Pro dokonalý zážitek z lyžování a urychlení zasněžování středisko posílilo zasněžovací systém.

Zábava pro nejmenší

Všechny děti se mohou těšit na připravený minivlek a nový dětský vlek s doplňky, tzv. Yeti Park, kde se děti budou moci vyvést dopravním pásem a zpříjemnit si začátky lyžování mezi pohádkovými postavičkami. Vstup do Yeti Parku je zdarma pro všechny děti.

Škola lyžování a snowboardingu

Chcete se naučit lyžovat či jezdit na snowboardu? Ve Snowlandu vám i s tímto pomohou tři lyžařské a snowboardové školy, kde se vám bude věnovat tým zkušených instruktorů. V případě potřeby opravy, nastavení lyžařské výstroje nebo zapůjčení lyžařské výbavy jsou návštěvníkům k dispozici pracovníci ski servisu.

Gastronomický zážitek

Přímo ve středisku se nachází nově zrekonstruovaná restaurace Humno, kde se po lyžování můžete ohřát u krbu s šálkem čaje nebo si pochutnat na dobrém jídle. Atmosféra pohodlí je všudypřítomná a prostor dýchá designovým nábojem. V rámci zkvalitnění služeb si v přístavbě provozní budovy můžete vychutnat masáže, fitness, stolní tenis nebo kulečník.

Přijďte si užít zimní radovánky a odpočinek do střediska Snowland ve Valčianské dolině!

www.snowland.sk