Ve Ski centru Říčky se snoubí kvalitní a moderní zázemí s dlouholetou tradicí závodního lyžování. Díky pořádání mezinárodních žákovských závodů získaly dvě sjezdovky homologaci FIS. Každý si tak může zajezdit na místech, kde před několika lety začínala známá jména světového lyžování a české reprezentace. Mnoho závodů zde pořádají také pro veřejnost, a tak lze závodní sjezdovky vyzkoušet se vším, co k tomu patří.

Kdo si na závodění netroufá a potřebuje spíše pilovat styl, nebo dokonce s lyžováním teprve začíná, pro toho je ideální prostor Bobíkovy výcvikové louky. Díky modernímu vybavení a příjemnému personálu lyžařské školy se zde naučí ovládat lyže nebo snowboard malí i velcí. Na pokročilejší lyžaře a snowboarďáky čekají tři rozmanité sjezdovky od modré přes červenou až po černou, takže si na své přijdou všichni.

V Říčkách v posledních letech investovali především do zasněžovacího systému a uplynulé tři zimní sezóny ukázaly, že to byl krok správným směrem. Například v minulé sezóně zde spouštěli provoz mezi prvními v republice a dlouho byli ve svém regionu jediným areálem, kde se dalo zalyžovat. Před letošní zimou opět posílili systém výroby technického sněhu a na sjezdovkách díky tomu leží přes metr sněhu. Samozřejmostí jsou další služby jako ski servis, půjčovna nebo lyžařská škola. Říčky se staly v minulém roce testovacím centrem značky Dynastar, a tak zde můžete vyzkoušet aktuální top modely tohoto tradičního výrobce lyžařského vybavení.


SKIPAS ZDARMA

do lyžařského areálu Říčky najdete na vytrhávací kartě v časopisu SNOW 101!
V lyžařské škole učí pouze instruktoři s licencí, kteří se s maximální péčí chopí výuky každého zájemce o jízdu na lyžích nebo snowboardu.

Parkovací plochy určené pro návštěvníky Ski centra jsou zdarma. Na pravidelných linkách jezdí také skibusy, které pohodlně dopraví návštěvníky až na konec horního parkoviště, odkud je to k lanovce již kousek.

K pobytu na horách patří samozřejmě i dobré jídlo a pití. V Říčkách je k dispozici velká restaurace se slunečnou terasou a čtyři další stánky, rozeseté různě po areálu. A u horní stanice lanové dráhy čeká oblíbený skibar.

V Říčkách není nouze ani o zábavu. Vybrané víkendy patří v zimním období různým předváděcím a testovacím akcím a večerní zábavě. Říčky jsou zkrátka místem, které stojí za to navštívit.

www.skiricky.cz