Hannah Ancon - recenze (mini test) z 14.04.2011 - SNOW.CZ

Hannah Ancon | recenze (mini test) z 14.04.2011

Oblečení - Bundy | Počet recenzí: 0 | Značka: Hannah
Vložil: Trojak | Ročník: 2010 | Doba užívání: měsíc

Již při prvním oblečení bundy Hannah Ancon je poznat, že si na sebe neberete nějakou ultratechnickou specialitku, byť vzhledem odpovídá nejmodernějším produktům do hor.

Ostatně Softshell Resstex 8000 je i výrobcem definován jako „materiál pro outdoorové činnosti a vysoce komfortní nošení do města“. Subjektivně popsáno, materiál – softshell – je tužší a těžší: vytváří tak robustnější vnější ochranu vhodnou pro ty aktivity, kde není potřeba se intenzivně hýbat.

Zkušenosti s užíváním produktu

Filozofii materiálu vcelku odpovídá i střih – neklade si falešné ambice a soustředí se na podstatné aspekty méně náročného použití: je jednoduchý a uživatelsky absolutně pohodový. Dobře dostupné, nízko položené kapsy, reflexní prvky na rukávech, ale zejména absence protisněhového pásu napovídá, že pohodový outdoor a rekreační lyžování jsou aktivity, pro které byla bunda postavena.

Ačkoli ambice bundy nejsou nejvyšší, disponuje některými až nadstandardními technickými prvky: vnitřním elastickým rukávem (který při absenci protisněhového pásu trochu nedává smysl), odnímatelnou kapucí, která je pro normální nošení zbytečně robustní, ale zase se pohodově přetáhne přes lyžařskou přilbu. Větrání v podpaží dlouhé nějakých 15 cm je úměrné užití bundy. Plastové stahovací pásky rukávu jsou sice efektní, ale jejich suchý zip potřebuje být v tahu, v opačném případě se samovolně odepíná. Což nevadí tam, kde má být rukáv trvale stažený (při lyžování), ale při běžném nošení ve městě to nemusí být vždy vítáno.

Rekreační lyžař, který nepadá často a nebrodí se prašanem, bude určitě spokojen. Případně i ten, kdo z nějakého důvodu nemá rád protisněhový pás – jehož absence se vedle hmotnějšího materiálu zdá být nejvýraznější limitem pro náročné použití. Pokud se dostáváte do náročnějších situací z hlediska sportovního i klimatického, hledejte vyšší modely (klidně téhož výrobce), které přinesou jistotu komfortu i při náročnějším sportu.

Z hlediska hodnocení pro běžné městské nošení se jedná o uživatelsky příjemný kus oblečení, s velmi moderním designem, který vyzařuje sportovní energii. Žádnou dámu nenechá na pochybách, že tělo pod ní patří zapřisáhlému sportovci

+ plusy

  • Jednoduchost

- mínusy

  • Těžší a tužší materiál
  • Absence protisněhového pásu

Hannah v bazaru

Dívčí zimní bunda HELLY HANSEN

Dívčí zimní bunda HELLY HANSEN


Vloženo: 14.01.2017
Cena: 1200 Kč
Dámské kalhoty na lyže !

Dámské kalhoty na lyže !


Vloženo: 14.12.2016
Cena: 990 kc Kč

Hannah v testu

Hannah Furry (20 l)


(2009/2010)
Cena: 1590 Kč

Hannah Ramp (25 l)


(2009/2010)
Cena: 990 Kč

Diskuze: Hannah Ancon

K recenzi nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Lyžařské zájezdy

Alpenblick
Orientační cena za noc vč. polopenze 3 130 Kč/os.
Wellness & Spa Hotel Svornost
Orientační cena za noc vč. polopenze 905 Kč/os.
Panoramahotel Schwendbergerhof
Orientační cena za noc vč. polopenze a skipasu 2 796 Kč/os.

Reporty

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
Zdobnice

Zdobnice

autor: jenda0007
Buková hora

Buková hora

autor: Pawlis17
Paseky nad Jizerou

Paseky nad Jizerou

autor: MartinM
Val Gardena (Gröden)

Val Gardena (Gröden)

autor: Rychle
Benecko

Benecko

autor: sejk68
Opálená

Opálená

autor: Ivanos-vanos