Říčky v Orlických horách - aktuální report z 28.12.2014 - SNOW.CZ

Říčky v Orlických horách | aktuální report z 28.12.2014

Říčky v Orlických horách - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

Všechny reporty najdete i ve svém mobilu - stáhněte si aplikaci SNOW reporter!

Česko Česko - Orlické hory

průměrné hodnocení Říčky v Orlických horách:
autor: Bohouš
hodnocení:
návštěva od: 28.12.2014 do: 28.12.2014
reagovat na report

Celkový dojem z návštěvy střediska

Jelikož jsem ještě v letošní zimě nelyžoval, nevydržel jsem a v neděli vyrazil do Říček. Brzký příjezd kolem 7:30 se mi vyplatil, bez problému jsem zaparkoval a včas ještě před hlavním náporem zakoupil skipas. V 7:50 už jsem stál u turniketů a čekal netrpělivě na 8. hodinu. Dav lidí houstl, a to jak u pokladen, tak u lanovky, ta byla spuštěna až v 8:10 - zdržení způsobilo rolbování modré sjezdovky.

Mezi novinky letošní sezony patří rozšíření červené sjezdovky, ta sice vykácená je, ale na nových částích tratě nejsou vytrhány pařezy, takže na svezení po celé šířce si budeme muset počkat až na příští sezonu.

Nejsilnější zážitky a zkušenosti z návštěvy střediska

Sjezdovky:

V provozu byla červená s dostatečnou vrstvou tech. sněhu - vysněžená ze 2/3 šířky. Modrá sjezdovka Loučky byla poprvé v provozu, ale probíhala zde výroba technického sněhu po celý den.

Sněhové podmínky:

Na hřebenech cca 10 cm přírodního sněhu, na sjezdovkách cca 40 cm sněhu.

Komfort – lanovky, vleky a zázemí:

V provozu čtyřsedačková lanovka. Tatrapoma mimo provoz - není sníh.

Zalidněnost:

Velká - fronta na lanovku už kolem 9. hodiny na cca 10 min.

Doprava do střediska a parkování:

Silnice sjízdné, ráno v 7:30 lze zaparkovat bez problémů, v 11 hodin, když jsem odjížděl, bylo vrchní parkoviště plné, auta čekala na spodním parkovišti a byla pouštěna až když někdo odjel z vrchního parkoviště.

+ plusy

  • Úprava červené - po ránu manšestr na jedničku

- mínusy

  • Spuštění lanovky až v 8:10
  • Není v provozu černá sjezdovka a vlek
  • Hodně lidí
zpět na přehled všech reportů reagovat na report

Níže naleznete další reporty ze střediska

07.01.2017  | Říčky v Orlických horách

autor: toom007
hodnocení:

Nevím, jestli poprvé, ale určitě poprvé po delší době jsem na teploměru viděl -26 °C a taky to, aby se mi jen mírně vlhké ruce lepily ke všemu kovovému, co jsem venku chytl. Ale ani toto nás neodradilo k lyžařskému výletu.
Celkový dojem z Říček byl jako vždy super na český areál. Hvězdičku jsem st...

zobrazit celý report

02.01.2017  | Říčky v Orlických horách

autor: toom007
hodnocení:

Další dobrý den na sjezdovce. Sice nás uvítalo mrholení při teplotě -5 °C, takže po prvním sjezdu jsme byli jak ledové krusty, a to včetně brýlí, kde to vadilo nejvíce, pak to naštěstí přešlo ve sněžení a už to bylo super. Sjezdovky opět upraveny hezky natvrdo a lidí pomálu. A celkový dojem byl supe...

zobrazit celý report

31.12.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Salda
hodnocení:

Poslední lyžování v roce 2016 ve Ski Říčky. Super počasí, sjezdovky, rychlost odbavení na lanovkách, prostě super dopolední lyžovačka. Za dopolední skipas 16x sjezd.

zobrazit celý report

22.12.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

V Říčkách panuji těsně před vánočními svátky takřka ideální lyžařské podmínky. Dneska krásné svezení na sluníčku po poloprázdných sjezdovkách.

zobrazit celý report

16.12.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: toom007
hodnocení:

Vše bylo naprosto super na předvánoční lyžovačku. Probíhalo zasněžování černé sjezdovky, což ale vůbec nevadilo.

zobrazit celý report

16.12.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

Říčky v pátek po ránu nezklamaly snad vůbec nikoho: precizně upravené sjezdovky, vymetená obloha a teplota pod bodem mrazu slibovaly krásné lyžařské zážitky. Kdo si přivstal a přišel na osmou hodinu, měl volné tratě jen a jen pro sebe.

zobrazit celý report

04.12.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

V Orlických horách se začalo lyžovat v sobotu 3.12.2016, a to v Říčkách na červené 1 200 metrů dlouhé sjezdovce. V neděli už jsem nevydržel a jel na letošní první lyžovačku. Ceny zůstaly stejné jako loni - dopolední 350 Kč. Jako bonus bylo celý víkend krásné počasí, výhledy do podhůří neměly chybu.

zobrazit celý report

02.04.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

Tak dneska asi naposledy na lyžích v této nepříliš vydařené zimě. V Říčkách stále panují výborné lyžařské podmínky, letos se zde končí v neděli 3. 4. ve 12 hodin. Sobotní závěr sezony proběhl na jedničku, kdo si přivstal, užil si krásně přimrzlého svahu, dalekých výhledů a pro ty, kteří si rádi přis...

zobrazit celý report

28.03.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: doum25
hodnocení:

Druhý den našeho dvoudenního tripu po českých horách (tj. na Velikonoční pondělí) jsme zavítali do Říček v Orlických horách, taktéž i z důvodu využití skipasu ze SNOW 1+1 zdarma. Počasí sice ráno nevypadalo tak příznivě jako předchozí den, ale v průběhu dne se vyčasilo, takže i pondělní lyžování se ...

zobrazit celý report

27.03.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

Už je cítit ve vzduchu jaro, tak jsem neváhal, využil krásného dne a opět jsem vyrazil do Říček na možná poslední lyžovačku letošní sezony. Podle informací, které jsem získal, se bude lyžovat ještě první dubnový víkend (1.4. - 3.4.) - tak to snad ještě jednou dopadne. :-)

zobrazit celý report

25.03.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

Na Velký Pátek letos poprvé připadl den pracovního volna, a tak jsem vyrazil do Říček v Orlických horách, užít si jedné z posledních možností slušně si zalyžovat na dostatečné vrstvě sněhu a přimrzlém povrchu.

zobrazit celý report

22.03.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Anavi
hodnocení:

Chtěli jsme původně vyjet na jiné středisko, ale podmínky byly den předtím v pondělí v Říčkách tak skvělé, že jsme i v úterý zavítali na stejné místo.

zobrazit celý report

21.03.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Anavi
hodnocení:

Do Říček jsme přijeli v pondělí do poloprázdných sjezdovek a do skvělých podmínek, které nebyly ani v únoru. Škoda, že provoz středisek bude určitě brzy ukončen, když jsou nejlepší podmínky za celou lyžařskou sezónu.

zobrazit celý report

19.03.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Paullus
hodnocení:

Asi nejhezčí středisko na lyžování v Orlických horách. Nebýt vyšší ceny skipasů, tak je bezkonkurenční a jezdíme jen sem. Zajezdí si zde i rodina s malými dětmi - modrá je mírná a s délkou 1,5 km a dostatečnou šířkou, červená je také pro začátečníky sjízdná bez obtíží a na černou zvládne i středně p...

zobrazit celý report

18.03.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: mikels
hodnocení:

Dnes jsem se rozhodl pro Říčky v Orlických horách, a to proto, že zde hlásí místy až jeden metr sněhu na sjezdovkách a podmínky zde jsou jak vystřižené z reklamního letáku. Přeci jenom zvědavost a chuť tyto skvělé podmínky vyzkoušet byla mocná. Středisko je menší, ale zato si zde příjde na své každý...

zobrazit celý report

10.03.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: mastra67
hodnocení:

Ve čvtrtek ráno jsme se rozhodli navštívit lyžařské středisko Říčky v Orlických horách. Vedl nás k tomu mail, který jsem obdrželi den před tím, a to právě z toho střediska. Lákali nás na dokonalé lyžařské podmínky.
Po příjezdu na místo jsme museli dát mailu za pravdu. Na sjezdovkách ležel snad me...

zobrazit celý report

09.03.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

Středa, lyžovat je třeba - a kam jinam jet než do Říček v Orlických horách? Od mé sobotní návštěvy připadlo odhadem kolem 20 cm prašanu a nejlepší je, že ubylo lidí.

zobrazit celý report

08.03.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: JencekT
hodnocení:

Po pár týdnech abstinence od sněhu :-) jsem se opět vrátil do Říček. Již cestou bylo jasné, že bude postaráno o pár čísel čerstvého sněhu. Když jsem dorazil na téměř liduprázdné parkoviště, tak jsem byl nadšen, že konečně si zajezdím bez front na super upravených sjezdovkách, jak zde bývá posledních...

zobrazit celý report

05.03.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

Po 14 dnech jsem opět vyrazil do oblíbených Říček na sobotní lyžovačku, ranní hemžení na parkovišti nevěstilo nic dobrého, zaparkoval jsem zhruba ve 2/3 parkoviště, když čas na hodinách ukazoval 7.43 h - kdo přijel později, musel parkovat na spodním parkovišti. Vzhledem k počasí se však nebylo čemu ...

zobrazit celý report

20.02.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

První víkendový den jsem vyrazil do Ski centra Říčky, probíhala zde zimní jízda Radia Černá hora, ve které se soutěžilo o hodnotné ceny a skipasy a byla tu také testovačka lyží Scott. Počasí, které po ránu neslibovalo nic moc pěkného, se během dopoledne umoudřilo, a kolem jedenácté hodiny už vykukov...

zobrazit celý report

13.02.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: volcano
hodnocení:

Celkový dojem z návštěvy ještě dobrý. Bohužel to, na co jsem se těšil, a to testovačka od Rossignolu, se nekonalo. Ale ne z důvodu že by tam nebylo dostatek lyží, ale po vyplnění formuláře, když jsem tahal občanku a chtěl jsem hned od rána vyzkoušet co nejvíce párů lyží, jsem zjistil, že s půjčením ...

zobrazit celý report

12. - 13.02.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: AldIc
hodnocení:
Vyrazili jsme s ocekavanim na Ricky a da se rict, ze se nam ocekavani naplnilo. Vsechny sjezdovky v provozu a plne zasnezeny prevazne umelym snehem. Nejlepsi podminky samozrejme hned rano od 8 do cca 9:30, potom uz sjezdovky s ledovyma plotnama + muldama snehu (bylo cca +2°C). Cerna sjezdovka v patek uzavrena ze 2/3 do cca 13:00 (ski club trenink), v sobotu na 1/3 opet trenink a myslim ze opet cca do 13:00... Lidi plno, takze od cca 9:30 fronta u sedacky na cca 10 min, odpoledne (po 14:00) uz potom relativne bez cekani. Na svahu lidi taky dost, je treba jezdit opatrne a davat bacha na maly lidicky a par blaznu. Suma sumarum - jel bych znova pouze na ranni 2 hodky...

06.02.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet... leží Říčky a tam jsem se na dnešní sobotní ráno vydal užít zimních radovánek. V 7.35 hod. jsem byl na horním parkovišti a podle počtu lidí jsem začínal tušit, že na sjezdovkách bude docela těsno, a taky bylo.

zobrazit celý report

21.01.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: JencekT
hodnocení:

Předchozí den vypadala předpověď slibně, tak jsem se těšil, jak si zajezdím v prosluněném dni. Bohužel to nevyšlo, ale o to větší dojem jsem měl z upravených sjezdovek s čerstvě napadaným prašánkem.

zobrazit celý report

20. - 21.01.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Anavi
hodnocení:

Říčky jsme navštívili v době zatím největších mrazů této zimy. Po oba dva dny, které jsme trávili na sjezdovkách, bylo téměř po celý den kolem -10 stupňů. Lyžování se dalo zvládnout pomocí občerstvovacích a zahřívacích přestávek v restauracích různého typu.

zobrazit celý report

20.01.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Macas
hodnocení:
Perfektní sněhové podmínky, málo lidí, bez front u vleku, lanovky i v restauraci. Vysoko položené středisko, částečně i přírodní sníh.

19.01.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

Po deseti dnech jsem se znovu vydal do Říček omrknout, jak se podařilo zasněžit zbytek sjezdovek a vyzkoušet novinku letošní sezony dobíjení skipasu on-line. A tato novinka se mi příliš neosvědčila - stálo mě to 350 Kč, skipas je potřeba dobít na určitý den, což jsem moc dobře při nákupu nepochopil,...

zobrazit celý report

15.01.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: mastra67
hodnocení:

Po týdnu jsme zavítali opakovaně do Říček v Orlických horách. Většinou navštěvujeme Říčky hned v ranních hodinách, a tak jsme pro změnu vyrazili až kolem 11. hodiny. Musím se přiznat, že jsme byli velmi mile překvapeni, jak ještě v odpoledních hodinách byly sjezdovky v příznivém stavu. Zejména modrá...

zobrazit celý report

16.01.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: mirekmatlas
hodnocení:

Pěkný areál s možností výběru ze tří sjezdovek - modrá, červená a černá. Jelikož byla sobota a dobré počasí, velmi zalidněná byla hlavně modré sjezdovka.

zobrazit celý report

15.01.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: mikels
hodnocení:

Dnes jsem se po nedávné tour po Orlických horách, při níž jsem navštívil Olešnici, rozhodl pro Říčky. Nejdříve mne vyděsil report ze dne 9. 1. 2016, proto jsem se o tom chtěl přesvědčit a nakonec jsem nelitoval, mimo počasí. Dnes byla velmi nízká zalidněnost, dokonce ani jednou čtyřsedačka nezastavi...

zobrazit celý report

09.01.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: volcano
hodnocení:

Celkový dojem zdá se dobrý, i když v následujících řádcích naleznete částečně i zklamání. Říčky patří k mým oblíbeným stediskům, jsem klasický ranňák, co tam jezdí na první lano.

zobrazit celý report

08. - 09.01.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: schimanski
hodnocení:

Dlouho jsem v Říčkách nebyl, pro návštěvu rozhodla možnost koupě skipasu 1+1 zdarma od časopisu SNOW. :-)

zobrazit celý report

08.01.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

Na pátek většina předpovědí počasí hlásila polojasno, tak jsem nechal zlákat a vyrazil do Říček vyzkoušet novinky letošní sezony. Rychlý odbavovací systém funguje, jak má, po zakoupení čipu za 100 Kč jste při prvním průchodu turnikety vyfoceni - takže konec prodeje skipasů. :-x

Mezi další novin...

zobrazit celý report

09.01.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: kamikadze
hodnocení:
Letos moje první ski. Páteční dopolední dvouhodinovka se fakt vyvedla. Žádná míra nějakého zklamání, naopak při zpáteční cestě na parking jsem měl prima pocity. Užil jsem si to.

07.01.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: Alenuška
hodnocení:

Super lyžovačka ve slunečném počasí na širokých upravených sjezdovkách. První pořádné letošní lyžování na rodinných sjezdovkách příjemného sklonu. Po příjezdu do střediska nás přivítalo sluníčko a příjemné mrazivé počasí po celý den.

zobrazit celý report

06.01.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: mastra67
hodnocení:

V letošním roce jsme poprvé navštívili jedno z nejlepších lyžařských středisek v Orlických horách. I přes nepříznivou předpověd počasí jsme jako obvykle vyrazili do střediska již na osmou hodinu ranní - jako v jednom z mála areálů se tady opravdu lyžuje tak časně. První hodina je vždy nejlepší. Není...

zobrazit celý report

02.01.2016  | Říčky v Orlických horách

autor: MonikaMat
hodnocení:

Celkový dojem: překvapivý a nad očekávání dobrý.

zobrazit celý report

31.12.2015  | Říčky v Orlických horách

autor: Salda
hodnocení:

Silvestrovské lyžování: super počasí i kvalita sjezdovky.

zobrazit celý report

23.12.2015  | Říčky v Orlických horách

autor: Radek Holub - SNOW
hodnocení:
Vydařené jarní lyžování! Červená sjezdovka je vysněžená v plné šíři a bez kazů a sníh navzdory nevídaným teplotám ve dne i v noci vydržel v příjemném stavu po celý den - v horní části, kam svítí od rána do poledne slunce, změkl, ale ve spodní zastíněné polovině zůstal pevný, ne však ledový, až do pozdního odpoledne. Lanovka vytížená odhadem na příjemných 30 %, takže na sjezdovce se jen nárazově vytvořil chumel, během dne ale vesměs volno. Hlavně díky tomu a i přes omezený provoz převážilo příjemné překvapení.

20.12.2015  | Říčky v Orlických horách

autor: Vačák
hodnocení:

Vzhledem k současným povětrnostním podmínkám velice dobrý. Na Zakletém občas svítilo dokonce i sluníčko, ale o pár metrů níže se vjíždělo do mlhy s dohledností cca na 20 až 50 metrů.

zobrazit celý report

05.04.2015  | Říčky v Orlických horách

autor: volcano
hodnocení:

Celkový dojem z našeho posledního letošního lyžování dobrý, ačkoli skýtalo trochu překvapení,

zobrazit celý report

20. - 21.03.2015  | Říčky v Orlických horách

autor: Anavi
hodnocení:

V Říčkách jsme byli kdysi dávno ještě v době, kdy nebyla čtyřsedačka a sjezdovky mi přišly hodně úzké. Byli jsme příjemně překvapeni, jak jsou Říčky vylepšeny. Hlavně možnostmi občerstvení, kterých je poměrně dost, připravených na velkou návštěvnost.

zobrazit celý report

19.03.2015  | Říčky v Orlických horách

autor: doum25
hodnocení:

Nejspíše pro poslední letošní lyžování jsme si vybrali Orlické hory, ve kterých jsme strávili dva dny. První den jsme zavítali do Říček v Orlických horách. Byla to naše první návštěva tohoto střediska a středisko nás vcelku příjemně překvapilo.

zobrazit celý report

22.03.2015  | Říčky v Orlických horách

autor: smoulinka
hodnocení:
Dnes jsme vyrazili na lyžování do Říček. Hned u pokladny nastal problém při kupování skipasu od SNOW, kdy se pokladník dožadoval průkazu totožnosti. Cena čipové karty 200 Kč je dosti přemrštěná, prý pro opakované ztráty. Dosud se mi to nestalo. Další problém nastal u turniketu, která mají daleko čidla. Pokud nemáte v rukávu kapsičku, tak buď kartu musíte neustále vyndávat z bundy, nebo se kroutit u turniketu. A poslední možnost je dát si skipas do rukavice, což jsem bohužel taky udělala. Po dvou hodinách jízdy jsem si sundala rukavice před bufetem a kartu ztratila. Tím pro mě skončila celodenní lyžovačka a přišla jsem o 200 Kč. Teď již chápu, proč se tak ztrácí čipové karty. :-(

14.03.2015  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

Po třech týdnech jsem se opět vydal do Říček v Orlických horách, předpověď počasí na víkend neslibovala nic pěkného, ale mínusové teploty, které na sobotní ráno rosničky předpověděly, rozhodly, a vyrazil jsem.

zobrazit celý report

21.02.2015  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

Na sobotu rosničky hlásily polojasnou oblohu a teploty kolem nuly, drahá polovička projevila zájem o lyžování, a tak moje volba padla na mnohokrát mnou prověřené Říčky. Zklamán jsem rozhodně nebyl, počasí vyšlo a jako bonus jsem si ještě přivezl celodenní skipas, ten jsem vyhrál v soutěži radia Čern...

zobrazit celý report

31.01. - 01.02.2015  | Říčky v Orlických horách

autor: Adys_e
hodnocení:

V tomto středisku jsem byl poprvé a snažím se nemít žádná očekávání, abych nebyl zklamaný. V případě Říček se jedná o ne moc velký, avšak příjemný areál s veškerým vybavením. Nachází se zde tři sjezdovky - černá, červená a modrá se snowparkem. Zrovna zde probíhalo testování lyží Rossignol, což jsem ...

zobrazit celý report

13.01.2015  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:
Dneska paráda, sluníčko, sjezdovky s dostatečnou vrstvou sněhu ve skvělé kondici a bez front. Kdo jel dneska, ten si to určitě užil.

06.01.2015  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

Konečně připadl přírodní sníh, nadílka z neděle a pondělí v podobě cca 20 cm prašanu mě nalákala k návštěvě Říček. Jelikož na mě doma čekal skipas 1+1 ze SNOW a termín jeho užití se blížil ke konci, nahlásil jsem dovču a vyrazil. Ráno bylo v Říčkách polojasno s teplotami kolem -10 °C.

zobrazit celý report

01.01.2015  | Říčky v Orlických horách

autor: lukas.peterka
hodnocení:

Letošní první lyžování padlo na Říčky. Hlavní důvod byl, že 1. 1. otevřeli poslední neotevřenou sjezdovku - černou Slalomku. Středisko tedy jelo na 100 % sjezdovek, což je tuto zimu v našich lyžařských střediscích unikát.

Na červené sjezdovce proběhlo pár probírek v přilehlých porostech. Vypadá t...

zobrazit celý report

30.12.2014  | Říčky v Orlických horách

autor: Mirek
hodnocení:
Dnešní lyžování v Říčkách nebyl dobrý nápad. Přijel jsem k pokladně chvilku po osmé a ve frontě čekal 48 minut, díky zcela nesmyslnému programu na prodej jízdenek. Prodej jedné půldenní jízdenky trvá 3-5 min, pokud se platí hotově, při placení kartou se čas prodlouží o dalších cca 5 min. Toho debila, co ten software vytvořil a toho, co ho zaplatil, bych opravdu rád poznal :( Čekací doba na lanovku byla od 5 do 25 minut - s tím jsem počítal, ale neočekával jsem, že první placenou hodinu (takticky mají jen půldenní permice, nikoli 4hodinové), kdy byla čekací doba do 5 minut, strávím ve frontě na permici. Otevřena byla červená a modrá sjezdovka, sníh tvrdý technický, místy ledové plotny. Nikde nebyla hlína ani kamínky.

21.12.2014  | Říčky v Orlických horách

autor: Milka
hodnocení:

Poslední report i záběry z webkamer mě navnadily, že v Říčkách se i za současných podmínek lyžuje dobře. A bylo to super!

zobrazit celý report

17. - 19.12.2014  | Říčky v Orlických horách

autor: Jiřa
hodnocení:

V prozatím bídné zimě-nezimě jsme čekali pouze to, že se postavíme na lyže a jako bonus si možná párkrát sjedeme kopec. Nakonec celkem pěkné první lyžování. Říčky si většinou poradí i s velmi složitými podmínkami a opět se to letos potvrdilo.

zobrazit celý report

23.02.2014  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

Předpověd počasí na neděli hlásila jasné počasí a ránní teploty pod nulou, volba byla vzhledem k letošní zimě jasná, a padla na Říčky vzhledem k tomu, že mají v provozu všechny sjezdovky a dostatečnou vrstvu sněhu.

zobrazit celý report

13.02.2014  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

Říčky přivítaly všechny lyžaře polojasnou oblohou s teplotou kolem nuly. Kdo si přivstal a včas zakoupil skipas, určitě mu přišlo vhod, že první jízdu mohl uskutečnit na vleku tatrapoma už kolem 7.45. Do 9 h jsem stihl 9 jízd na skvěle upravených tratích.
Vzhledem ke sněhovým podmínkám, které pa...

zobrazit celý report

20.12.2013  | Říčky v Orlických horách

autor: Vincek
hodnocení:

Byl jsem překvapen, jak vynikající podmínky byly na svahu. Kolem tak cca 20 čísel, na svahu však žadná plotna, myslím tím ani ve 2 odpoledne, žádný lidi... To asi tím pátkem, sníh na svahu luxus, žádná zmrzlina, žádná boule, prostě spokojenost. Ceny okolních služeb tedy na Orlický poměrně drahý, ale...

zobrazit celý report

19.12.2013  | Říčky v Orlických horách

autor: Jiřa
hodnocení:

Ve čtvrtek 19.12 se již bohužel v Orlických horách nekonala inverze. Teplota celý den cca -5 ° C, mlhavo, místy lepší, místy horší viditelnost. Celodenní skipas za 460 Kč, se skipasem ze SNOW za velmi příjemných 230 Kč. Kamarád měl sebou 5leté dítě a to jezdilo zdarma.

zobrazit celý report

15.12.2013  | Říčky v Orlických horách

autor: toom007
hodnocení:

Na to, že byla neděle 15.12., tak super lyžování, lidí akorát, jen jedinou nevýhodou byla zavřená 1/3 areálu aneb jedna sjezdovka, a to černá.

zobrazit celý report

13.12.2013  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš
hodnocení:

Říčky v Orlických horách zahájily letošní sezonu už 6. 12. a ceny zůstaly stejné jako loni. Mezi letošní novinky patří rozšíření modré sjezdovky, nová sněžná děla a u turniketů na lanovku si nelze nevšimnout dvou velkoplošných obrazovek, které zobrazují aktuální info ze ski centra.

zobrazit celý report

14.12.2012  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš

Říčky v Orlických horách pod vrchem Zakletý disponují třemi sjezdovkami všech obtížností. Mezi novinky letošní sezony patří kompletně nově vybudovaný systém technického zasněžování.

zobrazit celý report

01.04.2012  | Říčky v Orlických horách

autor: Bohouš

Areál se nachází na jihovýchodní straně vrchu Zakletý v nadmořské výšce 740 až 992 m nad mořem. Díky technickému zasněžování bude areál v provozu až do velikonoc.

zobrazit celý report

20.12.2011  | Říčky v Orlických horách

autor: Radek Holub - SNOW
hodnocení:

Nejhorštější lyžování Orlických hor

Kdo má rád pestré, akorátně široké sjezdovky, nejlépe přírodní sníh a sněžnou silniční rallye, ten si Říčky náramně užije. Nejvýše položený areál Orlických hor má díky kompaktní vrstvě přírodního sněhu zcela zimní atmosféru a v provozu dvě ze svých tří trat...

zobrazit celý report

Lyžařské zájezdy

Sporthotel Kurzras
Orientační cena za noc vč. polopenze 1 912 Kč/os.
Hotel Lukashansl
Orientační cena za noc vč. polopenze a skipasu 2 388 Kč/os.