Špindlerův Mlýn - aktuální report z 30.12.2014 - SNOW.CZ

Špindlerův Mlýn | aktuální report z 30.12.2014

Špindlerův Mlýn - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

Všechny reporty najdete i ve svém mobilu - stáhněte si aplikaci SNOW reporter!

Česko Česko - Krkonoše

průměrné hodnocení Špindlerův Mlýn:
autor: sejk68
hodnocení:
návštěva od: 30.12.2014 do: 30.12.2014
reagovat na report

Celkový dojem z návštěvy střediska

Nikdy neříkej nikdy: když jsem viděl dnes to azuro, tak jsem neodolal a vyjel opět na Horní Mísečky. Opět silně mrzlo, ale nefoukal silný vítr, tak bylo nahoře slušně, i když po ránu bylo na Mísečkách zase okolo -10 stupňů. Byl jsem zde již asi v 8:15 hodin a to se dá ještě slušně zaparkovat.

Nejsilnější zážitky a zkušenosti z návštěvy střediska

Sjezdovky:

Na Medvědíně již jezdí vše kromě černé sjezdovky. Stále se zasněžuje ze všech sil. Výška sněhové pokrývky se stále zvětšuje.

Sněhové podmínky:

Jak jsem již uvedl, tak sněhu přibývá. Je to jen technický, těch pár vloček, co spadne, tam není vůbec znát. Výška sněhu je oproti minulé návštěvě 10 až 30 cm. Ráno byly sjezdovky vzorně připravené, ale suchý technický sníh nedrží pohromadě, a tak se docela rychle manžestr rozjezdil. Nejhorší to bylo na Medvědíně na sjezdovce č. 12 b, kde v místě jak je svážnice, tak na její hraně to bylo hotové šutroviště, a to již v 9:30 hodin. Těsně nad tou hranou stříkalo i dělo a sníh, co přes noc vyrobilo, tak ho rozhrnuli a vytvořili tam zledovatělou plochu s ledovými kuličkami různé velikosti.

Komfort – lanovky, vleky a zázemí:

Jezdí to jako minule, a to kotva na Mísečkách, kotva u Machytky, kotva od půlky Medvědína a sedačková lanovka. I když dnes kotva z půlky Medvědína měla výpadky a docela často zastavovala.

Zalidněnost:

Lidí bylo ještě víc než minule a dole u parkoviště se tvořila okolo poledne fronta i na 20 minut. Lyžovalo se slušně do nějakých 10:00 hodin, pak už byly fronty a sjezdovky byly také zaplněné. A to lyžaři dost slabé úrovně, kde člověk musí dávat velký pozor, aby mu někdo nevjel do cesty.

Doprava do střediska a parkování:

Doprava po Jilemnici bez problémů, pak je to již horší a oproti minule přibylo ledu a ubylo rozježděného sněhu, v kterém to aspoň trochu drží. Když jsem jel domů, tak jsem zjistil proč. Cestáři totiž usilovně pluhem odhrnují to málo, co na silnici leží, a ještě radlicí zbylý povrch přelešťují. A ten písek co tam občas sypou, tak ten je k ničemu.

+ plusy

  • nádherné počasí

- mínusy

  • spousta lidí
  • ne úplně ideálně vysněžené sjezdovky
zpět na přehled všech reportů reagovat na report

Níže naleznete další reporty ze střediska

19.01.2017  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Když jsem viděl předpověď počasí na dnes, tak se nedalo nic jiného dělat, než jet lyžovat. Dole v údolích mrazy okolo - 20 stupňů Celsia. Ve Špindlu bylo okolo -5 stupňů a na slunci to byla paráda. Dnes jsem si vybral Medvědín, ale nevím, jestli to byla dobrá volba...

zobrazit celý report

19.01.2017  | Špindlerův Mlýn

autor: mastra67
hodnocení:

Včera jsem se tak namlsal toho luxusního počasí a lyžování, že jsem se večer rozhodl, že tam zajedu i dnes. Počasí mělo být stejně nádherné jako dnes, akorát ten mráz po ránu nedělal dobře té naftě, co jsem kdesi natankoval. Ale nakonec to naskočilo a já vyrazil směr Medvědín. Celá cesta celkem v po...

zobrazit celý report

18.01.2017  | Špindlerův Mlýn

autor: skiwelt
hodnocení:

Po víkendovém lyžování v Alpách jsem se rozhodl pokračovat a nenechat lyže zahálet v koutě. Vzhledem ke skipasu, který na mě díky SNOW čekal v obálce, jsem se rozhodl vyrazit do Špindlu. Na parkoviště Hromovka jsem přijel v 7:40 hod., zaparkoval v první lajně a čekal na roztočení lanovky. Celkově st...

zobrazit celý report

18.01.2017  | Špindlerův Mlýn

autor: mastra67
hodnocení:

Po včerejší lyžovačce v hlubokém rozježděném sněhu jsem mrknul na předpověď počasí a bylo rozhodnuto, že si pojedu spravit chuť a pro jistotu zase na Medvědín. A jak řekli, tak bylo. Už po cestě bylo vidět, že se slunko pomalu probouzí a bude mít snahu to konečně rozbalit na plné pecky.
Cesta byla...

zobrazit celý report

17.01.2017  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Dnes předpoveď počasí slibovala pro Špindlerův Mlýn minimálně oblačno, tak nebylo co řešit a jelo se lyžovat!

zobrazit celý report

17.01.2017  | Špindlerův Mlýn

autor: mastra67
hodnocení:

Včera večer jsem se rozhodl vyrazit po týdnu zase do Špindlu. Předpověď hlásala, že bude polojasno a místy sněžení. Ze střediska jsem slyšel zprávy o více než metru nového sněhu za poslední týden. Tak bylo rozhodnuto.
Po ránu tady nebyla skoro ani noha. Lanovka byla puštěna jen na půl plynu, a tak...

zobrazit celý report

13.01.2017  | Špindlerův Mlýn

autor: schimanski
hodnocení:

Dlouho dopředu plánovaná akce zařídila lyžování na Mísečkách v pátek třináctého. Nevím, zda to bylo datem, ale počasí se rozhodlo pořádně zařádit. Po celý den byla pekelná mlha a velmi silný vítr.

zobrazit celý report

09.01.2017  | Špindlerův Mlýn

autor: mastra67
hodnocení:

Po včerejší návštěvě střediska se Svatém Petru jsem se rozhodl vyzkoušet i protější svahy, a to konkrétně Medvědín a Horní Mísečky. Cesta po ránu příjemně utíkala a větší potíže nastaly až při cestě z Vrchlabí. Od včera nikdo neposypal, neošetřil - prostě nic a byla to jedna klouzačka.
Počítal jse...

zobrazit celý report

08.01.2017  | Špindlerův Mlýn

autor: mastra67
hodnocení:

I přes předpověď třeskutých mrazů jsem se na neděli rozhodl zajet do našeho nejznámějšího lyžařského střediska Špindlerův Mlýn. Ráno jsem si musel přivstat, ale myslím, že nakonec se to celkem vydařilo. Cesta byla sice kluzká a posledních 10 km z Vrchlabí uklouzaná až běda, ale parkoviště ve Špindlu...

zobrazit celý report

06.01.2017  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Na horách v minulých dnech hodně sněžilo a tak jsem byl zvědavý, jak to tam vypadá. Vyjel jsem do Špindlerova Mlýna, kam taky jinam, když mám sezónku. I když den na lyžování úplně ideální nebyl.

zobrazit celý report

01.01.2017  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Silvestra jsem pojal střídmě, co se týká pití, dal jsem si už odpoledne a večer už jsem byl opatrný, abych byl ráno schopný vstát a hlavně řídit auto. Doufal jsem, že si pořádně zalyžuji a že na sjezdovkách bude prázdno. Vyjel jsem si do Špindlerova Mlýna, Sv. Petra, kde jsem ve čtvrtek odlyžoval po...

zobrazit celý report

29.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Ve čtvrtek předpověď počasí slibovala minimálně na horách slunečné počasí, a tak mi to nedalo a rozjel jsem se tentokrát na Horní Mísečky, abych si trochu zalyžoval. I když jsem tušil, že bude dost nabito.

zobrazit celý report

30.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: OtaR
hodnocení:

Za sluncem do Špindlu. Dnes to byla již druhá lyžovačka v nové sezóně do špindlerovského areálu Svatý Petr. Krásné mrazivé počasí, prázdniny, většina lidí na dovolených, takže předem bylo jasné, že poloprázdné svahy nás čekat nebudou. A to se také vyplnilo. I tak z toho byl příjemný lyžařský den, kt...

zobrazit celý report

28.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: spartan
hodnocení:

Diky časopisu SNOW a jeho akci pro předplatitele jednodenní permice zdarma beru děti a vyrážím do Špindlu Svatý Petr pln očekávání, jaké je zde lyžování mezi svátky. Na můj vkus je tady neskutečně moc lidí a dost fouká. Platit za to by se mi fakt nechtělo. Cena permice je pro dospělého 890,- Kč. Dne...

zobrazit celý report

25.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: schimanski
hodnocení:

Den po Štědrém dnu jsem se rozhodl navštívit Špindlerův Mlýn, konkrétně Svatý Petr. Bohužel počasí moc nepřálo a celou cestu do Krkonoš pršelo, až za Vrchlabím sněžilo.

zobrazit celý report

25.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: chodera
hodnocení:

25.12. byl poslední den, kdy bylo možné využít celodenní permanentku za 190 Kč pro věrné majitele karty Gopass. Neodradilo nás avizované oteplení a vyrazili jsme do Svatého Petra. Už od Herlíkovic nám bylo jasné, že to byl dobrý nápad. Dešťové kapky se pomalu začaly měnit v drobné vločky. Pod Hromov...

zobrazit celý report

20. - 25.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Martin2
hodnocení:

Celkovy dojem pozitivni vzhledem k tomu, ze od 21. do 23.12. bylo perfektni pocasi - slunecno, inverze, optimalni teplota. Od Stedreho dne se bohuzel vyplnila predpoved a zatahlo se - rano mirny mrznouci dest, odpoledne pak presel ve snezeni. Teplota na Sv. Petru dole -1 a odpoledne +1. Bohuzel moc ...

zobrazit celý report

23.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Josífek
hodnocení:
Den před Vánoci jsme se rozhodli vyrazit poprvé na snowboard. Vybrali jsme si středisko Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Cena díky Gopassu byla nádherných 190 Kč. Když jsme vyráželi, všude vládlo náledí, a tak jsme měli obavy, jak na tom budou sjezdovky. Při příjezdu byly obavy rozehnány. Slunce se začalo objevovat už při nástupu na lanovku. Nahoře vládlo nádherné azuro! Sjezdovky připravené bez výtky a nám nic nebránilo užívat si parádní klouzačky. Sice díky dalšímu navýšení cen skipasu v tomto roce asi jen tak do Špindlu nepřijdeme, ale tentokrát jsme si to užili opravdu nádherně.

23.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: bronas
hodnocení:

Den před Vánocemi jsme se rozhodli po několika letech podívat se do Špindlu. Celkově jsme byli mile překvapeni a odjížděli jsme s tím, že jsme si předvánoční lyžovačku velice užili. :) Pokud se v budoucnu podaří propojit Svatý Petr s Medvědínem, nebude mít toto středisko v ČR žádnou konkurenci.

zobrazit celý report

23.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Daniella
hodnocení:

Po nádherném lyžování ze středy jsme se rozhodli, že musíme využít skvělých podmínek panujících na horách a výhod mimosezony a vyrazit v pátek na lyžovačku do Špindlerova Mlýna znovu.

zobrazit celý report

22.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: human
hodnocení:

Skiareál Špindlerův Mlýn mám rád, a proto sem jezdím často. Široké a dlouhé sjezdovky nemají prostě všude. Navíc jejich dobrá cenová politika na začátku této sezóny nemá chybu. Až do 25.12. se dá využít slevový kupón v Gopass.cz a kdo má více kartiček, tak může takto jezdit víckrát za směšných 190 K...

zobrazit celý report

22.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Tak dnes jsem se počtvrté a naposled v tomto týdnu vydal do Špindlerova Mlýna. Už dnes se mělo počasí kazit, nemělo být azůro. Už cestou do střediska byla mlha v okolí Nové Paky a od běžeckého areálu ve Vejsplaších byla silnice posypaná sněhem anebo padající mlhou, kdy na silnici mohlo být okolo 2 c...

zobrazit celý report

22.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: jenda0007
hodnocení:

Dnešního dne ráno, když už jsem nemusel do práce, jsem se opět rozhodnul pro návštěvu Špindlerova Mlýna. Počasí v nížině mělo být v inverzi, a tak jsem si říkal, čím výše vyjedu, tím blíže slunci budeme - a bylo to tak. Když jsme se blížili k Jíčinu z Hradce Králové, tak jsme projížděli skrz mlhu, k...

zobrazit celý report

21.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Lehla
hodnocení:

První letošní lyžování bylo jednoduše skvělé a bylo vidět, že se ve Špindlu na další sezonu opravdu připravili. Ačkoliv nebylo otevřené celé středisko, tak jsme si celý den užili ve Svatém Petru, kde se dalo jezdit na 3 perfektně upravených sjezdovkách. V nadcházejících dnech se jistě otevřou i dalš...

zobrazit celý report

21.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Tak dnes jsem si byl opět zalyžovat ve Špindlerově Mlýně na Medvědíně. Počasí opět od rána super! Jezdím vždy včas a nahoru jedu mezi prvními, když člověk přijede dlouho, tak si již moc nezalyžuje, zvlášť, když to moc neumí, tak mu dělají problémy i malé muldy přemrzlého technického sněhu. Dnes jsem...

zobrazit celý report

21.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Daniella
hodnocení:

Dneska jsem se konečně rozhodla využít nabídky akční ceny lyžování ve Špindlu přes Gopass za 190,- a jen jsem potřebovala ukecat svého „sparing-partnera“, aby jel se mnou. Mému 16letému puberťákovi se nejdřív zoufale nechtělo, skoro by radši šel do školy(!), ale nakonec usoudil, že bude při inverzi ...

zobrazit celý report

21.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: mikels
hodnocení:

Vzhledem k tomu, že dnes 21. 12. 2016 začala astronomická zima, tak jsem využil výhodné nabídky skiareálu Špindlerův Mlýn a zakoupil skipas přes Gopass za 190 Kč - popravdě stav sjezdovek té ceně odpovídá. Namlsán ze skvěle připravených sjezdovek v Alpách přišlo veliké zklamání. Některé sjezdovky js...

zobrazit celý report

20.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Tak po včerejším super ježdění ve Sv. Petru jsem dnes pokračoval v provětrávání Chytré sezónky a vyrazil jsem pro změnu na Medvědín, zvláště když předpověď slibovala slunce, a to do Sv. Petra touhle dobou nezasvítí, jen na vršek Plání a chvilku na vršek Hromovky.

zobrazit celý report

19.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Tak jsem si dal dva dny na aklimatizaci po příjezdu z Livigna a už jsem se klepal, abych vyzkoušel Chytrou sezónku, co mám do Špindlu. Už cestou okolo Nové Paky to vypadalo lépe než v Itálii, Rakousku a Švýcarsku dohromady, tam byla vidět jen jinovatka v hlubokých údolích, tady byl již po polích pop...

zobrazit celý report

19.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: jenda0007
hodnocení:

Měl jsem den volna, tak mě napadlo, že si pojedu zalyžovat. Říkal jsem si, že ve Špindlu by to mohlo být super upravený a také jsem se nemýlil.

zobrazit celý report

18.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Rychle
hodnocení:

Moje první lyžování, takže těšení se na lyže udělalo své. Na druhou stranu zklamání ze střediska, cena absolutně neodpovídá tomu, co je aktuálně otevřené. Nehledě na fakt, že za 770 Kč není ani na záchodě mýdlo. Nechápu, kdo jim to platí... Využil jsem akci SNOW. Pozitivní je naopak ledárium, které ...

zobrazit celý report

18.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: PetrN
hodnocení:

Týden po skiopeningu jsem navštívil znova Medvědín - s očekáváním, co vše se za týden podařilo vylepšit. Na webu bylo avizováno otevření obou červených, tj. 12a a 12b (stejně jako minulý týden). A stejně jako minulý týden byla 12a nahoře zavřená. O tom, že by 12a nahoře byla zavřená, není zmínka ni...

zobrazit celý report

13.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: human
hodnocení:

Škoda toho, že po víkendu zavřeli většinu areálu, ale chápu, že je začátek sezóny a musí ještě na některých sjezdovkách zasněžovat a připravovat je na hlavní nápor, který začne Vánocemi. Díky využití věrnostní slevy na Gopass.cz jsem jezdil za 190 Kč (jako při openingu), takže si není vůbec na co st...

zobrazit celý report

10.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: PetrN
hodnocení:

V rámci skiopeningu jsem zkusil Medvědín z Horních Míseček. Mísečky byly v provozu první den, což bylo vidět na přípravě cedulí - změna letní sezony na zimní (viz foto). Proběhla přestavba budovy s pokladnou, půjčovnou a WC.

zobrazit celý report

11.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: doum25
hodnocení:

Pro první letošní lyžování jsme si vybrali, i vzhledem k ceně skipasu na Gopassu, Špindlerův Mlýn. Byla to historicky naše první návštěva tohoto střediska, ovšem výhledů na okolní vrcholky Krkonoš jsme si vzhledem kvůli příliš neužili.

zobrazit celý report

10.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: chodera
hodnocení:

Slavnostní zahájení jsme si nemohli nechat ujít. S velkou frontou u lanovky se muselo počítat, se špatným počasím taky. A tak zůstává hlavně skvělý dojem z dobře připravených tratí, krásného ledária a neméně krásného odpoledního a večerního programu.

zobrazit celý report

10.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: JenaJena
hodnocení:

Dnes jsem celkovému hodnocení lyžování ve Špindlerově Mlýně na Medvědíně ubrala jednu hvězdičku za vrstvu ledu na parkovišti a cestě k lanovce. Jinak lyžování bylo po celý den dobré.

zobrazit celý report

10.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: OtaR
hodnocení:

Ano, je to tady, další lyžařská sezóna byla zahájena. A to ve Svatém Petru, který je většinou centrem špindlerovského dění, tentokrát i s bohatým doprovodným programem. Kvůli pracovním povinnostem jsme nezůstávali do odpoledních a večerních hodin, na kapely holt pojedeme jindy. Ale hlavně jsme jeli ...

zobrazit celý report

04.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: schimanski
hodnocení:

Rozhodl jsem se využít nabídky nákupu skipasu přes Gopass za 190 Kč. Tato nabídka byla určena všem, kteří jsou ve věrnostním systému areálu zaregistrováni. Vyrazil jsem na první lyžovačku v této sezóně, seznámen s tím, že se bude na Medvědíně jezdit jenom na části sjezdovek.

zobrazit celý report

04.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: spartan
hodnocení:

Tak mě to po včerejším krásným dnu stráveným ve Svaťku nedalo a znova jsem vyrazil z města od Rumcajse na lyže, a to na Medvědín za sluncem. Ranní mráz byl vydatný, a tak krásně sluníčkem osvětlená sjezdovka byla velké lákadlo - a to se i potvrdilo!

zobrazit celý report

04.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: jenda0007
hodnocení:

Pro první lyžování jsem si vybral mně dobře známé lyžařské středisko Špindlerův Mlýn, konkrétně jsem zavítal se svou drahou polovičkou do Svatého Petra a na Hromovku. Ráno, když jsme vstávali a vyjížděli z Hradce Králové, tak byla mlha, že by se dala krájet a teplota v autě nám ukazovala -10 stupňů,...

zobrazit celý report

03.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: tlamajznik
hodnocení:

Vzhledem k tomu, že se jednalo o první letošní lyžování v areálu Špindlerův Mlýn, tak jsem neměl žádná velká očekávání ohledně podmínek. Musím ale říct, že po dlouhé době mě první sníh mile překvapil. Očekával jsem "brambory" z technického sněhu, led a kamení. Nic takového jsem nepotkal. Na Medvědín...

zobrazit celý report

03.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: JenaJena
hodnocení:

Kdo dnes vyrazil na hory, myslím, že většinou neudělal chybu. Určitě ne ten, kdo se vydal na špindlerovský Medvědín. Lyžování nemělo chybu.

zobrazit celý report

03.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: spartan
hodnocení:

Tak na první "fakt" dobrou lyžovačku v této sezóně jsem se vydal do Špindlu. A doopravdy to stálo za to. A díky Gopassu i cena permice byla doopravdy fantastická. Dík!

zobrazit celý report

03.12.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: chodera
hodnocení:

Nádherně upravená medvědínská červená. Sluníčko, prašánek a lyžování bez front. Lépe se opravdu sezónu začít nedalo.

zobrazit celý report

11. - 13.11.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68

Na Horní Mísečky jsem vyjel již v pátek, počasí nebylo nic moc, ale počasí mělo mít lepšící se tendenci. Ještě i v sobotu byla mlha, ale viditelnost na cca 300 metrů. Sněžná děla makala na 100 procent. Již při cestě nahoru bylo potřeba být trochu opatrnější, začínalo to nad Vítkovicemi u hotelu Skál...

zobrazit celý report

13.11.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: jenda0007

Když jsem se v neděli ráno probudil a viděl jsem, jak svítí sluníčko na horách, jaká panuje teplota a dcera mě začala přemlouvat, že se nemůže dočkat a chce se jet už někam sklouznout, tak jsem neodolal, podíval se na místa v Čechách, kde je alespoň trochu sněhu a ukázala se jediná pro mě dostupná v...

zobrazit celý report

11.11.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:
Tak jsem opět na Miseckach a je to tady o dost lepsi oproti strede, pripadlo asi 5 cm - vzal jsem si bezky a uz to jde. Bylo nas tady na bezkach docela dost. Cesta uz nebyla nic moc - ujety a vylesteny snih, takze opatrne. Momentalne je zde -3,7 stupne a silny vitr.

09.11.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68

Letošní zima přijde asi dříve nežli ta loňská. Při pohledu na webkamery z našich horských středisek je na nich vidět, že již napadl nějaký ten sníh, a tak mi to nedalo a vyjel jsem se podívat na Horní Mísečky, které jsou v dostatečné nadmořské výšce 1 310 m n. m.

zobrazit celý report

04.04.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Bylo pondělí, svítilo slunce, sice to nebylo na pořádné azúro, ale zase proč pořádně nevyužít Chytrou sezónku a nevyužít si jedno z posledních lyžování ve Špindlu? Ve středisku v neděli skončil s provozem Medvědín a jezdil pouze Sv. Petr. Auto jsem zaparkoval hned u Hromovky. Ráno v 9:00 hodin zde t...

zobrazit celý report

02.04.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

V sobotu předpověď počasí slibovala slunečno a ranní mráz, tak nebylo co řešit, vzal jsem děti a vyrazili jsme na Horní Mísečky. Teploměr tady ukazoval -2 stupně. Zaplatil jsem chytré sezónky, a tak bylo potřeba je ještě před koncem sezóny provětrat. Ráno jsme byli úplně první u turniketu a jeli co ...

zobrazit celý report

02. - 03.04.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: spartan
hodnocení:

Skol z neuvěřitelně vydařenýho víkendu. Bylo to super lyžování v krásném dubnovém počasí, Krakonoš si dal velmi záležet na předposledním lyžařském víkendu ve Svaťáku. Kdo zde nebyl, tak ten velmi prohloupil.
Sobota ráno mráz kolem -5 st a tak byl celý kopec pořádně promzlý až ledový, musel jsem si...

zobrazit celý report

01.04.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Tak jsem si myslel, že pro mě už lyžařská sezóna skončila, ale ve Špindlu vymysleli tzv. Chytrou sezónku. Tak jsem si zjistil, že to rozjedou 1. 4. v 09:00 hodin, kdy půjde zaplatit částku 990 Kč a vyrazit dolyžovat tuto sezónu a lyžovat celou příští, a to celkem za 4 990 Kč. Počasí nic moc, dole v ...

zobrazit celý report

28.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: JenaJena
hodnocení:

Na Velikonoční pondělí jezdíme lyžovat do Harrachova. Jelikož si tam dali na Velikonoce hlavní sezónu, řekli jsme si, že pojedeme jinam. Cenově nám dobře vyšel Špindl, tak jsme se rozhodli pro asi nejlepší - široké a dlouhé - sjezdovky na Medvědíně. Lyžovalo se mi 5hvězdičkově.

zobrazit celý report

24.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Dája71
hodnocení:

Po krásném lyžování v minulém týdnu na Medvědíně jsme chtěli lyžařskou sezonu ukončit ve velkém stylu, proto jsme sem zavítali ve čtvrtek znovu. Tentokrát moje hodnocení už bude o dost střízlivější. Teprve na druhý dojem člověk vidí nedostatky, které by areál tohoto typu a těchto cen mít neměl. Už h...

zobrazit celý report

20.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: andy97
hodnocení:

Špindlerův Mlýn jsem se rozhodl navštívit po 10 letech a i přes vyšší ceny za služby jsem nelitoval. Během dne jsem stihl prostřídat obě části areálu a výsledek? Naprostá spokojenost.

zobrazit celý report

20.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: mastra67
hodnocení:

Po delší době jsme na nedělní den naplánovali vyjížďku do našeho nejznámějšího střediska Krkonoš, a to do Špindlerova Mlýna. Zvažovali jsme, jestli Svatý Petr nebo Medvědín a nakonec to vyhrálo to druhé...
Počasí bohužel tentokrát moc nepřálo, protože v horní části výstupní stanice Medvědín byla s...

zobrazit celý report

18.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: CHLASTAVA
hodnocení:

Opět po roce jsme vyrazili do tohoto "jedničkového" areálu. Počasí bylo sluníčkové, skoro jako na objednávku. Využili jsme možnosti zakoupení skipasu (viz odkaz) předem, a to za příznivou cenu 490,- Kč/osoba.

zobrazit celý report

18.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Dája71
hodnocení:

Medvědín

V pátek jsme se se synem rozhodli navštívit Medvědín. Bylo krásné počasí, už po jarních prázdninách, a tak nebylo co řešit. Nepodcenili jsme ranní příjezd a na parkovišti jsme byli už po osmé.

zobrazit celý report

17.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Daniella
hodnocení:

Tak jsme se konečně rozhodli poprvé navštívit Svatý Petr. Nová šestisedačka, ledárium, týden po prázdninách, akční cena a slibované krásné počasí na čtvrtek – no, nedalo se odolat! V práci jsme si naštěstí mohli vzít dovolenou. A takto uvažovalo asi zřejmě více lidí...

zobrazit celý report

18.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: JenaJena
hodnocení:

Medvědín

Skvělé lyžování na Medvědíně. Zatoužili jsme po širokých a dlouhých sjezdovkách na 24. nejvyšším vrcholu Krkonoš s nadmořskou výškou 1 235m. Michal Jančařík na TV Nova hlásil, že kdo vyrazí na hory, neudělá chybu. Skiareál Špindlerův Mlýn nabízí v těchto dnech jednodenní skipas za 49...

zobrazit celý report

17.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: PetrN
hodnocení:
Po velmi dlouhé době jsem navštívil Špindlerův Mlýn. Vzhledem k poprázdninovému termínu v pracovní den jsem předpokládal malou zalidněnost - bohužel jsem se spletl - lidí bylo hodně. Krátce: + Skvěle upravené svahy + Proti jiným střediskům je zde stále zimní atmosféra + Počasí a z toho vyplývající panoramata - Poměrně hodně lidí - Cca hodinový výpadek kotvy u hřiště - Počasí a z toho vyplývající brzké měkko - Začátek až 8:30 - v tomto období by se dalo jezdit od 7:00 Celkově ale super ježdění.

17.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: OtaR
hodnocení:

Po týdnu druhá letošní návštěva Špindlerova Mlýna, ale tentokrát jeho druhé strany, tedy Medvědína a Míseček, které patří už do semilského okresu. Ještě více slunce než před týdnem, prostě Palermo a pastva i pro oči s výhledy na okolní kopce. Přiznám se, že po předchozím dni lyžování na Ještědu jsem...

zobrazit celý report

14.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Dnes ráno jsem se podíval na kamery, jak je na horách krásně, a už jsem házel lyže do auta. Rozhodl jsem se vydat na Mísečky, ty jsou dost vysoko. Docela i přituhlo a teploměr ukazoval po příjezdu nahoru okolo -2 stupně. Cesta až skoro na Mísečky byla holá, až asi poslední půlkilometr bylo trochu zm...

zobrazit celý report

13.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: škubánek
hodnocení:

Tento rok poprvé ve Špindlu, ale asi v nejlepší možné době během této poněkud strastiplné zimní sezony, kdy zas trošku nasněžilo a byly pravděpodobně nejlepší lyžařské podmínky sezóny. A díky SNOW zcela zdarma!

zobrazit celý report

10.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: spartan
hodnocení:

Tak jsem se konečně dočkal, nový sníh, trošku mráz, ale hlavně jasná obloha se sluníčkem, co si víc přát? Bylo to nejlepší lyžování této sezóny! Třeba bude ještě lepší den, ale nemyslím si to. Takových by to chtělo víc, Krakonoši. Dík časopisu SNOW se dá lyžovat za pár bodíků a nemusí se platit - dě...

zobrazit celý report

10.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: OtaR
hodnocení:

Parádní lyžařský den! Zejména dopoledne byl Svatý Petr zalitý sluncem a vše naznačovalo, že přijde zimní nirvána, která se skutečně konala. Možná je Špindl a hlavně Svatý Petr symbolem okázalosti a dle mnohých zaparkovaných aut i luxusu - to se projevuje i v poměrně vysokém počtu lyžařů, kteří využí...

zobrazit celý report

05.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

V sobotu předpověď počasí slibovala slunečno, k tomu mělo i mrznout. Nebylo co řešit, sebral jsem se a jel si zalyžovat - na Horní Mísečky. Po ránu bylo ještě na Mísečkách zataženo a mlha, pak se vyjasnilo.

zobrazit celý report

06.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Lehla
hodnocení:

Počasí ráno nepřálo a vlastně celou cestu z Prahy až do Vrchlabí pršelo, což nahrávalo malé zalidněnosti. Sice se nám ráno do deště nechtělo, ale nakonec se ukázalo, že jsme udělali dobře. Jistě mnoho lidí odolalo, a tak zalidněnost byla skutečně minimální, vypadalo to jak ve všední den. Když jsme n...

zobrazit celý report

20. - 27.02.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: tomtvaroha
hodnocení:

Špindlerův Mlýn je rozsáhlé středisko s velkými plány na rozšíření - do roku 2018 má vzrůst kapacita lanovek na 30 až 40 tisíc lidí za hodinu, přičemž 3 lanovky a 2 sjezdovky budou nové. Zalidněnost v tomto středisku je vysoká, ale když měníte lanovky podle množství lidí, dá se jezdit celkem svižně.

zobrazit celý report

02.03.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: mikels
hodnocení:

Středu jsem využil k návštěvě lyžařského střediska v Špindlerově Mlýně. Už jen proto, že podmínky k lyžování se měly zlepšit a měl připadnout čerstvý sníh. Bohužel kalamita byla v Praze a okolí, zato Krkonoším se sněžení z minulých dní asi vyhnulo. Ale i tak podmínky nakonec byly skvělé, byť nevydrž...

zobrazit celý report

09.02.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Honza_S
hodnocení:
Je teplo a občas i zaprší, tak není důvod se divit, že spodní polovina Hromovek i Sv. Petra je na kaši. Ráno jsem byl na první sedačce a cca hodinu se dalo jezdit krásně. Později přibylo lidí, a tak jsem se přesunul na Hřiště, které bylo pěkně tvrdé a bez lidí až do odjezdu ve 13 h.

26. - 30.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Predátor
hodnocení:

Do Špindlerova Mlýna jsem vyrazil na částečně finančně zajištěnou dovolenou od zaměstnavatele. Osobně by mě jet na lyžování do toho střediska ani nenapadlo. Volil bych spíše něco menšího u nás nebo Alpy. Po silných mrazech v polovině ledna během pobytu nastala obleva, hodně pršelo a tálo. Jednu hvěz...

zobrazit celý report

29.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: TomáS
hodnocení:
Tak jsme očekávali parádní svezení na tvrdu. Vše tomu nasvědčovalo. Soudruzi ovšem ráno nastříkanej sníh navezli na kopec a urolbovali to nad ránem. Výsledek? Totální nedrživá sračka přecházející v písek a la večerní lyžování. Nevím, co je k tomu vede takhle zku.vit kopec. Vždycky to dělaj. Třeba napadne 5 cm na pevný podklad a oni to ráno v 6 hodin znova urolbují. Výsledek je vždy stejnej. Je to úplně na ho.no, ale asi lamy se nestěžujou, že nejsou varhany, tak je všechno cajk. Přitom i pro lamy by to bez urolbování bylo lepší. Jinak dnes úplnej masakr lidí, končili jsme v 10:15 a na Medvědíně to už není na fajnový lyže, ale na kameňačky. Kameny všude, kam se podíváš. Machytka v tomhle ohledu lepší, ale povrchově mnohem horší, protože tu vždy rolbujou až jako poslední těsně před provozem, takže se hned od první jízdy na nedrživým povrchu nedalo skoro ani jezdit.

25. - 27.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Spenat
hodnocení:

Nějakým způsobem jsme do střediska zavítali teprve poprvé a naše dojmy byly lehce rozporuplné. Medvědín a Svatý Petr jsou pěkná střediska, nicméně stále nedosahují úrovně Alp.

zobrazit celý report

26.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: gabriemaski
hodnocení:
Přes nezvykle vysoké teploty s občasným deštěm a tající sníh bylo dnešní lyžování vynikající. Mohu vyzdvihnout perfektně upravený svah na Medvědíně, černá sjezdovka byla jen minimálně rozježděná. Červená trať mírně přelidněná a rozbitá. Celý den velmi hustá mlha a místy s deštěm. Sjezdové tratě na Horních Mísečkách byly plné dětí na lyžařských kurzech, proto je třeba velké opatrnosti. Trasy taktéž upraveny. Celkově hodnotím jako dobré lyžování.

24.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: gimli35
hodnocení:

Po sobotě, kterou jsem strávil na Moravské boudě a sjezdovce Davidovky (viz report), jsem se přesunul do Špindlerova Mlýna na Svatý Petr, abych vyzkoušel novou šestisedačku a čerstvě otevřenou sjezdovku Hřiště. A ověřil jsem si, že pokud je krá...

zobrazit celý report

23.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: gimli35
hodnocení:

Davidovy boudy
Vysoko nad Špindlerovým Mlýnem, daleko od davů lyžařů a hlavních lyžařských lákadel, se nachází vlek Davidovky s přilehlou červenou sjezdovkou. Dojíždění na něj se příliš nevyplatí (nejbližší parkoviště je vzdálené jeden kilometr), lepší je ubytovat se třeba na nedaleké Moravské...

zobrazit celý report

21.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: schimanski
hodnocení:

Špindlerův Mlýn je jedno z našich nejlepších středisek s hezkými sjezdovkami. Vydal jsem se zjistit, zda je tomu tak i v současnosti.

zobrazit celý report

23.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Včera mi volal kamarád a že shání někoho, kdo by s ním jel do Špindlerova Mlýna, moc se mi nechtělo, ale když řekl, že bere auto a já nemusím řídit, bylo rozhodnuto. Myslel jsem, že v sobotu, když se střídají turnusy, nebude tolik lidí, ale asi si to myslelo více lidí... Jeli jsme na Medvědín, kde j...

zobrazit celý report

18.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: spartan
hodnocení:

Ahoj, tak po roce zdravím ze Špindlu. Dnes dávám čtyři hvezdy z pěti, ale po první jízdě jsem chtěl dát šest z pěti... To bylo něco neuvěřitelného ta první jízda! Ale pak se to k horšímu obrátilo.

zobrazit celý report

16. - 18.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: renek
hodnocení:

Pondělí - po sobotním návalu lyžařů zatím nejlepší lyžování bez front na dobře upravené pistě. Navíc do 11. hodiny svítilo slunce.

zobrazit celý report

11. - 15.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: gimli35
hodnocení:

Horní Mísečky - Medvědín

Medvědín a Horní Mísečky stojí poněkud stranou oproti Svatému Petru. Nekonají se tu žádné velké akce, přepravní zařízení jsou tu starší a i lidí je tu méně. Přesto na Medvědíně najdete sjezdovky všech obtížností, horské chaty i nádherné výhledy... Pokud se vám tedy vy...

zobrazit celý report

10. - 15.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Acassi
hodnocení:

Na můj první lyžařský výcvik na Horní Mísečky jsem vyjížděla s předsudky o českých lyžařských střediscích a smíšenými pocity. Vracela jsem se ale s přesvědčením, že i u nás se dá doopravdy zalyžovat.

Lyžovali jsme jen na Medvědíně, do Svatého Petra se nedala zajistit logistika tak, aby se pro tak...

zobrazit celý report

14.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Edasek
hodnocení:

Horní Mísečky - Medvědín

Při příjezdu na Horní Mísečky jsem byl ohromen počtem aut na parkovišti. Přijeli jsme tam v 8:40 a na parkovišti bylo 6 aut, z toho 2 dodávky skiareálu. Tento týden byla sleva na celodenní lístek, pokud máte Gopass. Já Gopass mám, a proto jsem nabídky využil: 550 koru...

zobrazit celý report

14.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Lehla
hodnocení:

Svatý Petr

Zkušenost z minulého víkendu mi opět potvrdila, že do Špindlu jedině ve všední den (pokud tedy někdo není fanoušek vystávání ve frontách). Navíc, když má teď Špindl akci za 550 Kč na den, byla to jasná volba. Řikal jsem si, že pojedu na Medvědín, ale jak jsem přijel k Hromovce a uv...

zobrazit celý report

08.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: tlamajznik
hodnocení:

Pro lyžování ve Svatém Petru jsem zvolil pátek v domnění, že bude mnohem menší zalidněnost. Bohužel tomu tak nebylo. Již v 8:15 byla u turniketu na Hromovce celkem velká fronta a troufám si říct i dost bezohledných lidí, kteří sice mají ještě 15 minut do otevření turniketu, ale vší silou se musí pro...

zobrazit celý report

09.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: TomáS
hodnocení:
Masakr lidí. Kvalitně lyžovat se dalo do 10. hodiny, pak to povrchově i zaplněností a neskutečnejma frontama bylo úplně o ničem. Poměr cena/výkon (chcete-li lyžovat) skutečně špatný.

09.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: Lehla
hodnocení:

Počasí se konečně na nás lyžaře usmálo a všichni jsme mohli vyrazit na naše hory si zalyžovat. Já jsem osobně s kamarádem vyrazil do Špindlu. Měli jsme jednu slevenku, takže lyžování za 490 Kč je více než dobrá cena. Nevěděl jsem, v jakých časech se ve špindlu lyžuje (teď už vím 8:30 - 16:00), tak j...

zobrazit celý report

09.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: eva
hodnocení:

Po několika letech jsem opět navštívila toto středisko a dá se říct, že komfort se přiblížil alpským areálům, jenže poměr ujetých kilometrů vzhledem k ceně jednodenní permanentky je katastrofa. Krásné a slunečné počasí, ideální teplota okolo nuly sice částečně vynahradilo nedostatky, ale příště už Š...

zobrazit celý report

07.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: TomáS
hodnocení:
Když jedete kotvou na Machytce, tak máte pocit, že jsou tam 2 m sněhu. Reálně je ho tam velmi málo, prosvítají hnědá místa. Červenou jsme zkusili jen první jízdu. Není zdaleka zprovozněná v plné šířce a povrch je ještě samozřejmě nedrživý a s bramborama. Na Machytce byl povrch drživý a měkký do půlky sjezdovky a spodní část skoro nevyužitelná kvůli dělu. Končili jsme přesně v 10:15 a v tu dobu už bylo hodně lidí na sjezdovce a povrch pomalu odcházel. Slušně by se dalo asi jezdit ještě tak do 10:45. No nejlepší ježdění letos u nás, ale o víkendu pojedu s rodinou určitě jinam. Rozhodně nezaplatím za 3 hod. ježdění 850 a 530 za dětský. Pojedu někam, kde si koupím lístek do 12. Bez CzechSkipassu (tedy za 850) je to, co Špindl nabízí, skutečně hodně hodně slabý poměr cena/výkon. Když teda chcete dobře lyžovat, nebavím se o blbostech jako ledárium. Prostě "My holíme"!

06.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: mikels
hodnocení:

Špindlerův Mlýn - Svatý Petr

Středa, na lyže je třeba. Prostě jsem se rozhodl, že musím dnes na lyže, i když předpověď počasí na čtvrtek vypadala mnohem lépe, mělo by být polojasno. večer jsem se rozhodoval kam vyrazit - zda na Černou horu a nebo na Deštnou. Nakonec vyhrál Špindlerův Mlýn, a ...

zobrazit celý report

02.01.2016  | Špindlerův Mlýn

autor: TomáS
hodnocení:
Machytka: Seďte doma a nikam nejezděte, za ty prachy to fakt nestojí. Za celý dopoledne tak 10 pěknejch oblouků a nic víc. Zoufalý běžkaři běhají po sjezdovce, což je super bezpečný. Na přibližováku ke sjezdovce je kameniště, po okraji sjezdovky není skoro nic a v 9:30 dorazí milióny lidí. Zničíte si lyže a platíte peníze za nesmysl.

27.12.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Dnes jsem navštívil Horní Mísečky, a to z toho důvodu, že se tam lyžuje pouze na cvičné louce a je tam komplikovaná doprava (hlavně ze Špindlerova Mlýna), a tak jsem si myslel, že lidí bude méně.

zobrazit celý report

26.12.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: gimli35
hodnocení:

Představte si, že si chcete koupit auto. Jdete do autosalonu a tam si vyberete jedno nové a nablýskané, ale něco se vám na něm nezdá. Prodejce vás však přesvědčuje, že je ve výborném stavu, úplně nové a všechny přístroje v něm fungují na jedničku. Auto si tedy za nemalý peníz koupíte a jedete domů. ...

zobrazit celý report

21.12.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Sice jsem docela vylyžovaný z Livigna, ale na nabídku od GoPassu na lyžování ve Špindlu za 190 Kč nešlo nereagovat. Sice v neděli bylo lepší počasí, ale musel jsem se trochu aklimatizovat. Na dnešek hlásili déšť, ale až někdy od 11:00 hodin. Jeli jsme do Sv. Petra: už před příjezdem do Špindlu cca 3...

zobrazit celý report

21.12.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: TomáS
hodnocení:
Znáte tu reklamu "My holíme"? Tak to přesně sedí. Holí tam jednoho ubohýho Holanďana za druhým. Jediná slušná sjezdovka, co se týče sněhu – není o lyže – je modrá. První 2 jízdy na GS, pak pár na SL a můžete valit domů, protože už není kudy jet přes ten masakr lidí. Dokud něco nenastříkají nebo nenapadne, nemá smysl vůbec jezdit. Už lehce po desátý strašně přelidněno a to je teprve pondělí! Jestli se chcete nechat oholit za příjemných 730,-, běžte do toho. Podle mě to nemá cenu ani zadáčo!

13.12.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: Lehla
hodnocení:

Po dlouhé době jsem vyrazil do Špindlu a musím říci, že jsem byl opravdu spokojený. Zaváděcí cena 190 Kč, nová 6sedačka s bublinou a prakticky nikde nikdo, žádná fronta. Zkrátka skvělý start letošní sezony!

zobrazit celý report

12.12.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: JenaJena
hodnocení:

Moje první lyžování sezóny i přes nějaké nesrovnalosti s GoPassem hodnotím pěti hvězdičkami.

zobrazit celý report

17.09.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Letní vyhlídka na zimu 2015/16

Pomalu končí léto a já se vydal na obhlídku Špindlu, abych zjistil, co se tam změnilo přes léto. Vzal jsem kolo a vyrazil. Vzal jsem to nahoru od Jilemnice na Horní Mísečky. Záchytné parkoviště na Dolních Mísečkách je plné hlíny, které je tam obrovská hromada. A...

zobrazit celý report

15.04.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: Kristian Hanko - SNOW
hodnocení:

Poslední lyžařské dny této sezony se sčítají i ve Špindlu. Medvědín je již odstaven, Svatý Petr možná pojede přes víkend a ve všední dny zůstává v provozu už pouze Hromovka se 3 km tratí, a to až do 19. 4. Slunné počasí a teploty nad 10 st. umožňují aktuálně pohodové jarní lyžování v tričku za 350 K...

zobrazit celý report

05.04.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: gimli35
hodnocení:

Na Velikonoce padla má volba na Špindl. V provozu byly všechny sjezdovky a lanovky ve Svatém Petru a skiareál výrazně předčil mé očekávání.

zobrazit celý report

12.04.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Předpověď stále slibovala slunečné počasí a ve Špindlerově Mlýně bylo stále dost sněhu, a tak jsem se opět vydal už asi opravdu naposledy si zalyžovat. Dole u sjezdovky se teplota po ránu pohybovala okolo nuly i auta, co tam byla zaparkovaná, byla celá omrzlá. A dostal jsem informaci, že už se dá ly...

zobrazit celý report

07.04.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Svatý Petr

Opět mě počasí panující ve Špindlu vytáhlo lyžovat, tentokrát do Sv. Petra, podmínky ideální - nový sníh už alespoň 2x rolbovaný. Myslel jsem, že jsem to letos ukončil na Medvědíně, ale kamarád přesunul obytňák z Míseček až k Hromovce, tak nebylo co řešit. Padla i pozvánka na oběd....

zobrazit celý report

05.04.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Horní Mísečky - Medvědín

Včera, den před Velikonocemi, jsem se rozhodl, že se nedá nic jiného dělat než jet lyžovat. Kamarád, který kempoval na Mísečkách v karavanu již od čtvrtka, mi dodal dost informací na to, abych věděl, že se zima do českých hor vrátila a stojí za to jet si ještě aspoň j...

zobrazit celý report

04.04.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: TheNecumson
hodnocení:

Po dlouhé době mě vítr zavál do "českého Aspenu", kde jsem byl příjemně překvapen jedněmi z nejlepších sněhových podmínek v České republice tuto zimu. Paradoxně se tak událo až během Bílé soboty...

zobrazit celý report

04.04.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: renek
hodnocení:

Dopoledne jedno z nejlepších letošních lyžování, letos nejvíce sněhu. Při teplotě ráno -5 krásný přimrzlý prašan.

zobrazit celý report

18.03.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: CHLASTAVA
hodnocení:

Ski areál Špindlerův mlýn je složen za tří částí. Labská, Medvědín a Svatý Petr. Navštívili jsme dnes dva posledně jmenované a musíme uznat, že tento areál se řadí do "ČESKÉ TOP 5". Dá se říci, že vše je zde super, na vysoké úrovni srovnatelné se zahraničními středisky. Mezi jednotlivými částmi stř...

zobrazit celý report

23.03.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: TomaS
hodnocení:
Paráda. Akorát soudruzi povypínali polovinu vleků, takže když si chcete zajezdit jen nahoře na Medvědíně, máte smůlu. :-(

09.03.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: TomaS
hodnocení:
Zcela tvrdo do 10 hodin. Po 11. h odmek. Lidi jiz rozumne.

02. - 06.03.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: Comeback_CZ
hodnocení:

Špindlerův Mlýn je jeden z největších areálů v ČR a označován je i jako český Aspen, to je možná pravda, ale ne podle lyžování, ale podle toho, že se zde producíruje Mareš.

zobrazit celý report

28.02.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: Petr Socha - SNOW
hodnocení:
Celkem fajn lyžování až do zavíračky, lidí dost, ale dalo se. Kdyby svítilo, je to skoro bez chyby.

27.02.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: TomáS
hodnocení:
Masakr, masakr, masakr. Úplný propadák, viditelnost 0. Po třech obloucích bez stěračů na brýlích nebylo vidět na 5 metrů. Sportovně lyžovat se nedá už od 10:00. Sjezdovky přeplněné, fronty nekonečné...

19. - 21.02.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: renek
hodnocení:

Beru Špindl jako nejlepší české středisko, které má i za horších sněhových podmínek výborné sjezdovky díky možnosti lyžování v partiích nad 1 000 m n.m.

zobrazit celý report

21.02.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: HH
hodnocení:

Jedněmi vychvalované, jinými proklínané středisko. Asi žádný další český skiareál nevyvolává tolik emocí jako Špindlerův Mlýn. Na straně jedné přezdívky jako český Aspen nebo severní předměstí Prahy, na straně druhé krásné hory, prudké a na české poměry dlouhé sjezdovky. Podle ceny jednodenní skipas...

zobrazit celý report

13.02.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Téměř celý týden trvající inverze a spousta fotek z prosluněných sjezdovek na naších horách mě v pátek taky vyhnala na hory. Při pohledu na kamery jsem zjistil, že v Herlíkovicích bych moc sluníčka neužil, tak jsem vyjel co nejvýše, a to na Horní Mísečky.

zobrazit celý report

13.02.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: Rychle
hodnocení:

Počasí se ve Sv. Petru vydařilo, po ránu inverze, od 10 hodin modro. Na sjezdovce po ránu krásný manšestr a i přes plusové teploty přes den si sjezdovky tvrdost udržely až do odpoledne. Fronty do 20 minut i na čtyřsedačce na Pláň. Ostatní vleky fronty do 10 minut.

Po rozhovoru s novým majitelem v...

zobrazit celý report

10.02.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: TomáS
hodnocení:
Kýč s trochu víc lidma a kurzama po 10. hodině.

28.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: mikels
hodnocení:

Medvědín

Dnes nás ve Špindlerově Mlýně pod Medvědínem navštívil sám Krakonoš. Bohužel nám nepřinesl nic hezkého, asi si jeho sojka stěžovala na polské turisty :-D, kterých zde bylo požehnaně. Na vrcholku Medvědína v odpoledních hodinách mlha, kdy dohlednost jsem v jednu chvilku počítal pouze ...

zobrazit celý report

28.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: TomáS
hodnocení:
Pěkné prašanové podmínky. Relativně málo lidí. Na jednoho slušného lyžaře připadlo asi sto telefónu komorkówych... Jinak super.

27.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: TomáS
hodnocení:
Ideální sněhové podmínky včetně podložky. V pondělí svahy plný Poláků, co sotva stojí, takže když se rozjedou, je sranda...

22.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Medvědín

Počasí už nebylo nic moc, na kamerách ze Špindlu byla vidět mlha, ale vzhledem k tomu, že jsem ještě měl 7 Gopassů a platnost jim končila přesně dnes, tak jsem jel ještě jeden vystřelit. Jel jsem tentokrát na Medvědín. I když u ostatních skipasů, co tam zbývaly, svítilo datum do 28.1...

zobrazit celý report

11. - 16.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: gimli35
hodnocení:

Od 11. do 16. ledna jsem lyžoval na Horních Mísečkách a Medvědíně ve Špindlerově Mlýně. Počasí se vyvedlo jen dva dny, ale přesto to byla celkem pěkná lyžovačka. :-)

zobrazit celý report

22.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: TomáS
hodnocení:
Černá na Medvědíně už jezdí. Dnes v horních partiích mlha a ve spodních znatelný odměk.

21.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: mikels
hodnocení:

Svatý Petr

Po minulém reportu z Medvědína jsem se rozhodl opět využít slev Gopassu a tentokrát se podívat na protější kopec na areál ve Sv. Petru. Dnes bylo počasí obráceně, v nížinách pod mrakem, zato ve Špindlerově Mlýně po celý den svítilo nádherně sluníčko. Ubral jsem jednu hvězdičku za u...

zobrazit celý report

21.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: renek
hodnocení:

Medvědín a Labská

Předpověď počasí slibovala jasnou oblohu, což se téměř splnilo. Panovalo inverzní počasí, od půl jedenácté přecházela kopce lehká mlha. Teplota lehce pod nulou. Krásné lyžování na Medvědíně na zmrzlém prašanu a - pochvalme rolbaře - bezvadně upraveném.

Po obědě jsem přeje...

zobrazit celý report

21.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Svatý Petr

Tento týden mi vše vychází, v pondělí perfektní lyžovačka na slunci ve Špindlu, v úterý bylo docela ošklivo, tak jsem byl v práci a ve středu opět předpověď hlásila pro Špindl polojasno, tak jsem vyrazil. Skutečnost byla ještě lepší než předpověď a od rána svítilo. Jel jsem opět na...

zobrazit celý report

21.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: jenda0007
hodnocení:

Svatý Petr

Počasí bylo jako stvořené na lyžovačku, tak jsme se rozhodli, že si zajedeme do Špindlerova Mlýna. Pod Hromovku na parkoviště jsme dorazili v 8:45 a jeli nahoru, kde bylo jasno a svítilo sluníčko.

zobrazit celý report

21.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: TomáS
hodnocení:
Medvědín: zimní polotvrdo. Spodek černý zavřený. Jinak ideální podmínky na sportovní jízdu. Na RC 9 z 10 na GS 8 z 10.

19.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Svatý Petr

Počasí proti sobotě slibovalo, že bude umrzlo a bude azuro. Což se po příjezdu naprosto splnilo, sice se údolím nasouvaly mraky, ale ráno byly jenom do půlky kopce. Auto jsem zaparkoval hned na parkovišti u Hromovky, které se rychle začalo zaplňovat.

zobrazit celý report

17.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Neodolal jsem a v sobotu jsem se rozjel do Špindlu, hlavně se přesvědčit, jestli je lepší lyžování v Itálii, nebo u nás. Ráno bylo počasí všelijaké, teplota okolo nuly. Po příjezdu do Špindlu jsem zjistil, že připadlo něco sněhu, ale byl rozměklý. Pak začalo v dolních partiích pršet, nahoře chumelil...

zobrazit celý report

12.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: OtaR
hodnocení:

Špindlerův Mlýn, coby český Aspen, asi netřeba představovat. Tentokrát jsem jej chtěl vyzkoušet na večerní lyžování, které je v ČR také velmi populární a právě ve Špindlu proběhly před touto sezónou poměrně velké změny. Co se týká kvality, patří jistě mezi nejlepší destinace pro ty, co rádi lyžují z...

zobrazit celý report

16.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: mikels
hodnocení:

Vzhledem k mé pracovní době mi na dnešní den vyšlo volno. Tak jsem se podíval na moje oblíbené meteo stránky, kde předpovídali slunečné počasí. Díky slevám a Gopassu jsem si den předem objednal celodenní skipass za úžasnou částku 250 Kč. Dnes, když jsem opouštěl své rodné město směrem do Špindlerova...

zobrazit celý report

13.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: garry
hodnocení:

Zhruba po třech letech jsem si zajel na večerní lyžování do Špindlu ke své úplné spokojenosti i spokojenosti celé osádky mého vozu.

zobrazit celý report

13.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: spartan
hodnocení:

Jak se to ve Svatém Petru od mé poslední navštěvy z neděle změnilo? Neuvěřitelně. V neděli začalo sněžit, a to se na sjezdovkách projevilo. Na zmrzlou až ledovatou podložku napadl čerstvý sníh a po úpravě rolbami je to naprosto dokonalé svezení.

zobrazit celý report

11.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: spartan
hodnocení:

O Špindlu už toho bylo nápsáno dost - popíšu proto jen dnešní celkem povedený den. Cena celodenní permice je 750 Kč, ditě to má za 520 Kč.

zobrazit celý report

06.01.2015  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Když jsem včera zjistil, že na dnešní den je v předpovědi počasí hlášené azuro, tak jsem neváhal ani chvilku a vyrazil s kamarády do Špindlerova Mlýna na Medvědín, aby jsme užili sluníčka. Uplunulé dva dny chumelilo, tak jsme očekávali super podmínky a nezklamali jsme se. Dneska to byl ráj na zemi! ...

zobrazit celý report

28.12.2014  | Špindlerův Mlýn

autor: renek
hodnocení:

Medvědín: velmi dobré lyžování na horních sjezdovkách Medvědína za slunečného, ale mrazivého počasí.

zobrazit celý report

28.12.2014  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Jelikož už asi tři dny mrzne, tak jsem se rozhodl dnes jet lyžovat na Horní Mísečky. Ráno se mi ani nechtělo z postele, když jsem slyšel jak silný fouká vítr a když jsem koukl na teploměr, kde bylo -7 stupňů. O hodinu jsem akorát posunul odjezd. V 9:00 hodin na Mísečkách plné parkoviště a -11 stupňů...

zobrazit celý report

27.12.2014  | Špindlerův Mlýn

autor: renek
hodnocení:

Na celkově bídné sněhové podmínky v ČR a probíhající prázdniny dobré lyžování na sjezdovkách, které stihly vysněžit. Od rána svítilo slunce, po 10. hodině se schovávalo za mlžný opar, teploty cca -7 °C.

zobrazit celý report

17.12.2014  | Špindlerův Mlýn

autor: mex
hodnocení:
Ve Špindlu (kromě cvičné louky na Mísečkách) jezdí v tuto chvíli jen Malý hank ve Svatém Petru. Tato část sjezdovky je dobře zasněžená. Počasí nepřeje, sníh je mokrý, v prudké části se přes den dělaly menší muldy. Lidí v úterý na svahu bylo spíš málo, ale chvílemi bylo třeba vyhýbat se cizincům, kteří se učili na lyžích nebo na snowboardu (na černé to asi pro ně nebyla žádná slast). Buďme rádi za to, že se dá lyžovat i v těchto „letních“ podmínkách, ale nelze od toho čekat zázraky :-(. Parkovat se dalo přímo ve Sv. Petru. Nejlepší je dorazit co nejdřív ráno, využít „tvrdší“ a volné pisty.

08.12.2014  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Dnešní předpověď slibovala protrhávání oblačnosti ve vyšších polohách, tak jsem se rozjel na Horní Mísečky, kde se již také začalo lyžovat. A to na vleku M, což je první kotváč od parkoviště. Ráno byla mlha, až kolem oběda se předpověď začala naplňovat a udělalo se polojasno.

zobrazit celý report

26.03.2014  | Špindlerův Mlýn

autor: Rychle
hodnocení:
Počasí - ráno jasno, později polojasno. Ráno mrzlo, po obědě až 10 stupňů. Sjezdovky tedy ráno zmrzlé, postupně odtávaly, ale v rozumném stavu vydržely téměř do konce, včetně černého hanku. Sjezdovky: - Hromovka - červená v docela slušném stavu, pouze dole hodně vydřených míst - Pláně - modrá po hromovku pouze pár vydřených míst. Kritický stav především při dělení na Hromovku a do Sv. Petra. Tam už to byla velká kličkovaná mezi vytátými místy - Červená vydržela ve velmi dobrém stavu až do konce. Minimum problémových míst. - Černá také ve velmi dobrém stavu. Pouze spodek u snowparku byl odpoledne hodně rozmoklý s pár problémovými místy. Na černou nejde z Plání rozumně přejet, sníh pouze co napadl za poslední 3 dny! Lidi - lanovky bez čekání, také na sjezdovkách celkem bez problémů Nevýhody - nejde rozumně přejet z Plání na černou - při dojezdu k lanovce na Pláně je nutno dlouho hůlkovat, tím že je sníh rozmoklý

09.03.2014  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Předpověď počasí mě dnes nenechala chladným, tak jsem opět vyjel na Mísečky. Doma jsem měl -1, ale po vyjetí nahoru na Mísečky teploměr už ráno ukazoval 5 stupňů do plusu. Během dne se teploměr vyšplhal na +12 stupňů. Lepší lyžování je momentálně v níže položených střediscích, kde je po ránu větší m...

zobrazit celý report

08.03.2014  | Špindlerův Mlýn

autor: Milka
hodnocení:

Na Špindl jsme slyšeli mnoho chvály i kritiky a už dávno si chtěli udělat vlastní obrázek, ale nikdy nebyla příležitost. Až díky SNOW jsem získala dva jednodenní skipasy. Očekávání bylo veliké, obavy taktéž. Dopoledne jsme strávili na Hromovce a Svatém Petru – Pláních, po obědě jsme ještě přejeli na...

zobrazit celý report

02. - 08.03.2014  | Špindlerův Mlýn

autor: tomtvaroha
hodnocení:

Sjezdovky na jaro upravené, dost sněhu, kromě Medvědína, který už nevydrží ani pár dní - je to spíše přejezdová trasa z Míseček do Špindlu. Už je to hodně vydřené a po 11. h je to spíš lyžování ve vodě. :D

zobrazit celý report

26.02.2014  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Zima nám pomalu končí a chtěl jsem si ještě zalyžovat, tak jsem jel na Mísečky, kde se dají ještě čekat aspoň trochu slušné podmínky.

zobrazit celý report

15. - 16.02.2014  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Tento víkend jsem strávil opět na Mísečkách. V sobotu byla předpověď celkem příznivá, ráno bylo -2 a polojasno, v neděli to bylo horší - ráno byla mlha viditelnost cca 50 metrů max. a 0 na teploměru.

zobrazit celý report

26.01.2014  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Dnes jsem byl na Mísečkách, jako vždy hned od rána. Na místě v 8.15 hodin teploměr ukazoval -12 stupňů, ale obloha byla vymetená, přesně podle předpovědi, byl by hřích zůstat doma. Parkoviště tou dobou bylo ještě skoro prázdné, stálo tam asi 8 obytných aut, která tam i přes zákaz kempovala. Byli to ...

zobrazit celý report

23.01.2014  | Špindlerův Mlýn

autor: dnovy
hodnocení:

Ve Svatém Petru v podstatě jedna otevřená sjezdovka, a to modrá Turistická, když nepočítám dojezd Hromovky II po rozdělení od modré Turistické a Malý hank, což zrovna dojem neudělá. Vzhledem k dnešnímu částečně slunečnému počasí a k tomu, že skipas jsem měl za SNOWbony z e-shopu, jsem bych ochoten t...

zobrazit celý report

18.01.2014  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Dnešní předpověď slibovala opět nádherné počasí a tak jsem vyrazil do Špindlerova Mlýna. Od rána bylo slunečno, ráno teplota lehce pod nulou. Jel jsem na Medvědín.

zobrazit celý report

17.01.2014  | Špindlerův Mlýn

autor: VC
hodnocení:
Medvědín včera a dnes: oblačno až zataženo, na vrcholu často mlha, dnes s občasným deštěm a trvalou mlhou. V provozu jsou pouze červené sjezdovky, černá mimo provoz. Lyžování bylo ucházející až na asi tři ne úplně malá místa, kde vykukovala tráva a kamení. Nejlépe se jezdilo na obou horních rozdělených červených sjezdovkách, spodní spojená červená byla s kameny a díky celodennímu zasněžování boulovatá a náročnější. Škoda, že nejela kotva, která obsluhuje obě horní červené sjezdovky, prý se zadřel motor. Kotva na Mísečkách jela, sněhu dost bez kamení, ale sjezdovka byla plná dětí a školních kurzů. Na dvou místech na Medvědíně šlo otestovat lyže Head za 150 Kč na 2 hodiny nebo za 300 na den. Doporučuju, půjčené špičkové lyže jely skvěle a ještě jsem si pošetřil své skluznice. Borci u Headu velmi ochotní a fajn.

08.01.2014  | Špindlerův Mlýn

autor: simonavy
hodnocení:
2.1. nejel Medvědín a na Petru jen modrá a půlka Stohu a přesto chtěli 850 Kč/den, 3.1. jela i 1 modrá na Medvědíně a H. Mísečky, ale tolik šutrů není ani v kamenolomu (+ seskupení těch největších blbců ze Saska, Polska a Ruska bylo opravdu pro silné jedince). Stoh byl OK. Aspoň vlekaři jsou příjemní. Infocentrum ve Špindlu je moc fajn, velice ochotní a milí, to musím pochválit. Na Mísečkách byly super závody psích spřežení.

30.12.2013  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Dnes když jsem se podíval na kamery z hor a viděl, že je nahoře v Krkonoších jasno, tak jsem opět vyrazil do Špindlu, jinam už to nemá ani cenu. Ale tady provozovatel areálu jede podle jedné z reklam, kde je slogan - nevyměknem! A skutečně na to, co tam jezdí za vleky a jaké jsou podmínky, tak nevym...

zobrazit celý report

21.12.2013  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Nedalo mi to a jel jsem se podívat opět do Špindlu na to, jak probíhá zdejší super sezóna. Dole v nížině bylo špatné počasí a tady to slibovalo minimálně polojasno. Cena za jeden den lyžování už 850 Kč - tak jsem si říkal, to bude manšestr...

zobrazit celý report

19.12.2013  | Špindlerův Mlýn

autor: sejk68
hodnocení:

Dnes poslední den předsezóního lyžování ve Špindlu, ráno byla teplota okolo -2 stupně, přes den se pohybovala okolo 0. Lyžování bylo za 650 Kč na celý den. Od zítra už tu máme plnou sezónu - celý den za 850 Kč. Dnes bylo krásně plojasno, areál byl poloprázdný, oproti jiným rokům mohu srovnávat, lidí...

zobrazit celý report

18.12.2013  | Špindlerův Mlýn

autor: med
hodnocení:
Oficiální zahájení sezony pátek 13.12.- nádherné datum, nádherné počasí, nádherná cena...za 50 Kč skipas, že se nedá zaparkovat na Medvědínském parkovišti, že je málo sněhu a mnoho lidí - nevadí. Co by český člověk za tu cenu chtěl. Sobota je horší, vše na sjezdovkách stejné - dolní část Medvědína kamenitá, neupravitelná, Mísečky OK, v Petru jezdí jen Malý hank...jen cena je jiná...650 Kč.

13.12.2013  | Špindlerův Mlýn

autor: OtaR
hodnocení:

Ski Opening 2013/14 v českém Aspenu. Při vyšších teplotách a tání se lepší podmínky nakonec ukázaly na Horních Mísečkách (okres Semily). Symbolické denní jízdné 50 Kč a úžasné slunečné inverzní počasí přilákaly i ve všední páteční den davy lyžařů. Mezi SPZ kralovaly ty z krajů Libereckého, Královehr...

zobrazit celý report

13.04.2013  | Špindlerův Mlýn

autor: Iceman1

Parádní poslední lyžovačka letošní sezóny. Samozřejmě vše odpovídalo aktuálním teplotám, nicméně poslední zimní odreagování se skutečně vydařilo. Na kopec jsem již pro jistotu zvolil starší model lyží, přeci jenom nové jsem raději pošetřil na příští sezónu, která doufám bude tak skvělá jako ta letoš...

zobrazit celý report

18.04.2013  | Špindlerův Mlýn

autor: spartan

Nádherné jarní lyžování o samotě na sjezdovkách ve Sv. Petru s krásnou opalovačkou.

zobrazit celý report

02.04.2013  | Špindlerův Mlýn

autor: Radek Holub - SNOW
hodnocení:

Vánoce o Velikonocích! Špindl je přikryt výtečným prašanem, všechny hlavní sjezdovky kromě černé World Cup upravené a návštěvnost příjemně nízká, ne však mizivá. A to se po vzoru některých zahraničních renomovaných středisek ani po svátcích nepodbízí nijak zvlášť zvýhodněnou cenou skipasu.

zobrazit celý report

23. - 24.03.2013  | Špindlerův Mlýn

autor: jaromackovych

Nadherna jarna lyzovacka v slnecnom, ale mrazivom a veternom pocasi. Priemerna zaludnenost, svahy dobre upravene, vyborna kvalita snehu. Svah bol idealny do 10. hodiny, kedy sa netvorili kopy snehu. Na sedacke na Medvedine fukal mimoriadne neprijemny mrazivy vietor, tu by velmi pomohli bubliny na ...

zobrazit celý report

07.04.2012  | Špindlerův Mlýn

autor: MD

Areál Svatý Petr je nejvýznamnějším centrem sportovního dění ve Špindlerově Mlýně. Přímo v areálu jsou v zimní sezóně v provozu 3 lanové dráhy a pět vleků.

zobrazit celý report

01.04.2012  | Špindlerův Mlýn

autor: MD

Skiareál Špindlerův Mlýn asi není třeba představovat, zná ho snad každý.

zobrazit celý report

05.02.2012  | Špindlerův Mlýn

Lyžování na Medvědíně patří mezi nejkrásnější u nás - upravené tratě a spousty sněhu bývají standard. I minulou neděli bylo na pohled vše, jak má být. Pocitově tomu tak ale nebylo. Na vítr i padající sníh se zvyknout dá, avšak teploty k -20 stupňům Celsia byly doslova k nevydržení. Tomu odpovídala i...

zobrazit celý report

22.12.2011  | Špindlerův Mlýn

Dokonalá předvánoční idyla

Těsně před Vánoci se ve Špindlerově Mlýně utvořila optimální kombinace podmínek – kompletně otevřený areál, ideální zimní počasí a minimum návštěvníků. Krkonošská jednička jednoduše mile překvapila.

Nejsilnější dojmy:

Sjezdovky

...

zobrazit celý report

25.03.2011  | Špindlerův Mlýn

Medvědín lze považovat za zcela rovnocenného svatopetrského bratra. V nabídce má přes 8 km značených sjezdovek všech náročností. I přes slabší sněhovou pokrývku ve volném terénu stále leží spousta sněhu na všech sjezdovkách (dokonce i na nezasněžované modré 13b). S příjemnými posezónními slevami a p...

zobrazit celý report

20.03.2011  | Špindlerův Mlýn

Svatý Petr se považuje za český top areál. Potvrzuje to i fakt, že přes velmi slabou sněhovou nadílku a mírný průběh zimy si zde, narozdíl od mnoha jiných středisek, ještě lyžování užijete na dostatku sněhu. Tomu zas odpovídá úměrně zvýšená návštěvnost a zalidněnost tratí. V provozu jsou všechny lan...

zobrazit celý report

30.12.2010  | Špindlerův Mlýn

Nejznámější české středisko přineslo z lyžařského pohledu podobný zážitek jako o den dříve Harrachov (více zde): azurová obloha, ranní mráz kolem mínus 16 stupňů, na vrcholu Medvědína „teplo“ kolem mínus osmi, luxusní sněhové podmínky a neskuteč...

zobrazit celý report

22.02.2009  | Špindlerův Mlýn

Špindl se v internetových lyžařských diskuzích objevuje nejvíce ze všech českých center – ze změti uváděných faktů, dojmů a mýtů si lze ovšem jen těžko udělát kloudný obrázek. My přispějeme „všedními“ zážitky našeho reportéra.

Aktuální report z úterý 10.2.2009:

zobrazit celý report

Lyžařské zájezdy

Hotel Dax
Orientační cena za noc vč. polopenze 2 290 Kč/os.
Apartmány Dickenhof
Orientační cena za noc vč. skipasu 1 521 Kč/os.
Residence Cielo Aperto
Orientační cena za noc vč. dopravy 1 033 Kč/os.