Herlíkovice - aktuální reporty - SNOW.CZ

Herlíkovice | aktuální reporty

Herlíkovice - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

Všechny reporty najdete i ve svém mobilu - stáhněte si aplikaci SNOW reporter!

průměrné hodnocení:

14. - 15.01.2017  | Herlíkovice

autor: VPetra
hodnocení:
Lyžování v Herlikovicich a Bubakove bylo skvělé. Mohu jen doporučit. Sjezdovky parádně upravené a moc příjemné středisko. Měli jsme štěstí na výborné sněhové podmínky.

13.01.2017  | Herlíkovice

autor: jenda0007
hodnocení:

Po včerejší návštěvě Herlíkovic, kdy mi dojem zkazilo počasí, jsem se rozhodoval, kam vyrazím s pětiletou dcerou na lyže. Volba padla znovu na Herlíkovice, respektive na Bubákov, který ma 4sedačku a modrá mírná sjezdovka se mi zdála pro dcerku správná volba.

zobrazit celý report

12.01.2017  | Herlíkovice

autor: jenda0007
hodnocení:

Když jsem se ráno rozmýšlel, kam si pojedu zalyžovat, tak teplota v Hradci Králové ukazovala minus 2 stupně. Vzhledem k očekávané prý sněhové kalamitě jsem nechtěl jet do Orlických hor, lepší dostupnost by mohla být v Krkonoších. Rozhodnul jsem se pro Herlíkovice, kde jsem letos ještě nebyl.

zobrazit celý report

09.01.2017  | Herlíkovice

autor: Vincek
hodnocení:
Středisko super a díky otevřenému vedlejšímu Bubákovu bylo celý den kde jezdit. Samotné Herlíkovice jsou spíše pro náročnější lyžaře, oproti tomu menší Herlíkovice bych doporučil spíše rodinám s dětmi. Bubákov je menší, a tak vzhledem ke značné účasti lyžařských kurzů plno i v pondělí. Na herlíkovickém kopci úplně prázdno, samozřejmě také díky pondělí, a sjezdovka bez boulí a ploten vydržela až do odpoledne. Díky mrazu podmínky vydržely suprové až do pozdních odpoledních hodin, ale ve vyšších partiích obličej trochu namrzal. :) Zvláště bych chtěl vyzvednout vynikající borůvkové pivo Černá hora a božský nepasterovaný zázrak z pivovaru Klášter, vše v restauraci pod rozhlednou na vrcholu kopce Žalý. Supr relax u kachlových kamen.

08.01.2017  | Herlíkovice

autor: valda
hodnocení:

Naše první lyžovačka vyšla na jedničku. Upřímně bychom sem asi nejeli nebýt skipasu zdarma :) a jsme opravdu rádi, že jsme tento areál navštívili. Určitě se někdy vrátíme.

zobrazit celý report

07.01.2017  | Herlíkovice

autor: spartan
hodnocení:

No tak sláva, konečně začala pořádná zima, tak jak to má být. Moc Ti děkuji, Krakonoši, za tu krásnou sněhovou nadílku a nádherné mrazivé ráno. Tak to má v zimě být. Ráno mrzne možná trošku víc, ale alespoň nefouká a je malá vlhkost vzduchu, a tak se to v pohodě dá. Při příjezdu ukazoval teploměr př...

zobrazit celý report

06.01.2017  | Herlíkovice

autor: Josífek
hodnocení:
Dnešní den jsme se rozhodli pro návštěvu Herlíkovic. Lákala nás výhodná cena díky časopisu SNOW. Ráno je sice mrazivé, ale vidina čerstvého prašanu je velice lákavá. Po dojezdu do areálu nastalo příjemné zjištění, že jsme mezi prvními, a tudíž nás čeká neporušený freeride. K naší plné spokojenosti nám chybělo pouze sluníčko. Ale ani právě padající sníh nám náladu nekazil. Vyjíždíme vlekem nahoru a už nás čeká jenom příjemné ježdění v krásném prašanu. Sjezdovka je upravená jedna báseň a i o frontách se nám jen zdá.

06.01.2017  | Herlíkovice

autor: Topolik
hodnocení:

Celkový dojem ze střediska mám příjemný. Byla to má první návštěva a rád se vrátím. Na všech byla vidět radost ze sněhové nadílky.

zobrazit celý report

01.01.2017  | Herlíkovice

autor: Lucik
hodnocení:

Vyrazit do Herlíkovic na Nový rok byl dobrý nápad. Středisko hlásilo dostatek sněhu a předpověd říkal, že bude slunečno. A my doufali, že budou v tento den sjezdovky prázdné. A vše se vyplnilo na 100 %. Herlíkovice jsou mé oblíbené středisko, které ani tentokrát nezklamalo. Novinkou jsou posunuté ka...

zobrazit celý report

29.12.2016  | Herlíkovice

autor: Atas
hodnocení:
Zkráceně + parkování bez problémů i kolem 10. hod. (malá návštěvnost) + čekání na všechny vleky a lanovky do 2 min - pouze umělý sníh - dopo dobrý, odpo už muldy a plotny - občerstvení narvaný k prasknutí - nikde není žádná lavička krom narvaných občerstvení Závěr: Určitě pojedu zase, ale vezmu si rozkládací křesílko. :))

25.12.2016  | Herlíkovice

autor: janatu
hodnocení:
Moc hezký lyžařský areál, příjemná obsluha. Vzhledem k tomu, že jsem si vybrala děštivý den, bylo velmi málo lyžařů, tudíž jsme měli sjezdovky pro sebe. Sněhu dost, i když trochu mokrý, protože pršelo. Jinak určitě Herlíkovice rádi znovu navštívíme. Přeji hezký den Jana Tuzarová

22.12.2016  | Herlíkovice

autor: Yose
hodnocení:

Dva dny před Vánoci jsme se rozhodli vyčistit hlavu v předvánočním shonu a využít prvního dne, kdy byl v tomto areálu zahájen lyžařský provoz. Díky poloprázdným sjezdovkám, dostatečnému množství sněhu a fajn počasí (v údolí inverze, na svahu slunko) jsme si lyžování náležitě užili.

zobrazit celý report

28.11.2016  | Herlíkovice

autor: sejk68

Je to již měsíc, co jsem se toulal po Krkonoších, a mezitím proběhla obleva, která nám zničila již skoro zasněžené a připravené areály. A jelikož se znovu ozvala zima, tak jsem se zajel podívat do Herlíkovic, které jsem měl nejblíže. Už ve Vrchlabí poletoval sníh a byl zde lehký poprašek a teplota o...

zobrazit celý report

31.10.2016  | Herlíkovice

autor: sejk68

Tak už se to pomalu blíží: předpoveď hlásí na středu nebo čtvrtek první sněžení už i v Krkonoších, tak jsem se rozhodl využít jednoho z posledních dnů, kdy je hezky a vyrazil na kole do Herlíkovic okouknout, jak jsou daleko s přípravami na letošní zimu. Již cesta od Jičína během léta doznala značnýc...

zobrazit celý report

27.03.2016  | Herlíkovice

autor: OtaR
hodnocení:

Kdo o velikonoční neděli zastavil dříve, než se dojede do Špindlerova Mlýna a zůstal předposlední jezdicí den Herlíkovic právě zde, udělal víc než dobře. Svoji první letošní zdejší návštěvu jsem si schoval až na dnešek a bylo to parádní! Úžasné počasí, první tři hodiny krásně upravené svahy s ranním...

zobrazit celý report

24.03.2016  | Herlíkovice

autor: sejk68
hodnocení:

Když jsem viděl předpověď počasí na čtvrtek, tak nebylo co řešit - vyrazil jsem lyžovat opět do svých oblíbených Herlíkovic. Mělo být slunečno a s tím se meteorologové až tak netrefili, bylo po celý den spíše pod mrakem a slibované slunce vykouklo pouze občas. O to déle však vydržely sjezdovky v sup...

zobrazit celý report

19.03.2016  | Herlíkovice

autor: CHLASTAVA
hodnocení:

I letos jsme navštívili lyžařské středisko Herlíkovice! Ačkoli sněhu už nebylo jako v sézóně, sklouzli jsme se hezky a za již mimosezónní cenu 390 Kč/osoba.

zobrazit celý report

18.03.2016  | Herlíkovice

autor: fin
hodnocení:
V Herlíkovicích jsem několik sezon nelyžoval. Až včera - a byl to příjemný lyžařský zážitek. Skvělé počasí vše umocnilo. Sjezdovky ráno výborně upravené. Pruhy od rolby na sebe krásně vázaly, žádné hrby, které jsem nedávno v jiném středisku zažil. Pochvala herlíkovickým rolbařům. Vzhledem k jarnímu počasí oceňuji provoz areálu a propojení sjezdovek. Také zázemí, občerstvení a toalety, vynikající. Do Herlíkovic se příští sezonu určitě vrátím.

17.03.2016  | Herlíkovice

autor: sejk68
hodnocení:

Včerejší lyžování bylo super, a tak večer, když jsem zaslechl předpověď počasí na dnešek, jsme se s kamarádem hned domluvili, že lyžovačku zopakujeme. Ráno jsme zjistili, že předpověď počasí meterologům vyšla do puntíku. Již cestou byly vidět Krkonoše krásně osvícené vycházejícím sluncem.

zobrazit celý report

16.03.2016  | Herlíkovice

autor: sejk68
hodnocení:

Dnes mám volno, tak co jiného než vyrazit na lyže a kam jinam než do Herlíkovic. A nedalo mi moc práce přemluvit mého kamaráda, který má k srdci připojený budík a jednu umělou kyčel. Kamarád, když ráno viděl, v jakém stavu je sjezdovka, tak lyžoval bez zastavení, až jsem o něho měl strach, ale zvlád...

zobrazit celý report
Nalezené položky: 93 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Další > | Poslední »

Lyžařské zájezdy

Hotel Alle Alpi
Orientační cena za noc vč. polopenze, skipasu a dopravy 2 410 Kč/os.
Résidence L
Orientační cena za noc vč. skipasu 1 529 Kč/os.
Aktivhotel Karla
Orientační cena za noc vč. polopenze 2 069 Kč/os.