Karlov pod Pradědem - SKI Karlov - aktuální reporty - SNOW.CZ

Karlov pod Pradědem - SKI Karlov | aktuální reporty

Karlov pod Pradědem - SKI Karlov - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

Všechny reporty najdete i ve svém mobilu - stáhněte si aplikaci SNOW reporter!

průměrné hodnocení:

06.02.2016  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: kosr
hodnocení:
Poprvé jsem tuto zimu navštívil Klobouk a přestože jako místní areál velmi dobře znám celou řádku let, vždy zůstávám překvapen množstvím kamení na sjezdovce, a to bez rozdílu, zda leží 20 či 100 cm sněhu. Kamení se nevyskytuje na vydřených místech, ale jako by bylo vneseno do sněhu (snad vjetím rolby z kraje sezony do malé vrstvy ještě rozměklého svahu) a stává se součástí povrchu sjezdovky - postupnými úpravami svahu a dosněžováním už nezmizí, pouze se promíchává se sněhem a různě přemisťuje po sjezdovce.

16.01.2016  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: Sparke
hodnocení:

Po kladných zkušenostech z loňského roku jsme se rozhodli na první lyžování zvolit Ski Karlov - Karlovský Expres. Správná volba - opět jsme byli potěšeni příjemným rodinným areálem.

zobrazit celý report

09.01.2016  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: kabo007
hodnocení:

Po roce jsem navštívil areál Klobouk ve středisku SKI Karlov, známý z minulosti pod názvem Olomoučák. Skipas platný v celém středisku zdražil na 500 Kč, pro děti do 15 let 350, do 5 let zdarma.

zobrazit celý report

03.04.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: Vvladimir
hodnocení:
Letos jsem byl na Karlově jen párkrát, tak možná nebude mít takovou váhu hodnocení "nejlepší letošní lyžování na Karlově". Za posledních pár let jsem zde mnohokrát nezažil lyžování na čistě přírodním sněhu. Teď duben, při tom žádná s*ačka. Kromě perfektně upravené červené pod Expresem a vedlejší modré, tak po dlouhé době krásně sjízdný Katrák, kde 15 cm prašanu, hladká jízda.

21.03.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: PIRIN
hodnocení:

Lyžařské středisko SKI Karlov v Karlově pod Pradědem v Jeseníkách sdružuje tři lyžařské areály Karlov, Klobouk a Čerťák s 9 km sjezdovek, třemi lanovkami a 12 sjezdovkami. Na všechny platí jeden skipas.

zobrazit celý report

27.02.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: puamik
hodnocení:

Čerťák
Areál Čerťák je součástí komplexu Ski Karlov. Skipas je tak platný i na sjezdovkách v Karlově a v Kopřivné. Areál je vhodný pro rodiny s dětmi.

zobrazit celý report

21.02.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: puamik
hodnocení:

Menší rodinné středisko vhodné pro rodiny s dětmi či carvující lyžaře s krásným výhledem na Velký kotel.

zobrazit celý report

14.02.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: Pawlis17
hodnocení:

Čerťák

Areál je vhodný pro všechny věkové skupiny. Zalyžují si zde začínající i náročnější lyžaři. Sjezdovka je velmi široká a jsou zde i boule na freeride. Parkoviště kousíček pod kopcem a zdarma.

Byli jsme zde velmi spokojení a líbilo se nám tu. Bohužel poté došlo k poruše lanovky, která...

zobrazit celý report

09. - 13.02.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: Kirkous
hodnocení:

Karlov

Asi největší z malých středisek v Karlově, propojených jednotným skipasem. Lákadlem je Karlovský express, čtyřsedačková lanovka, některá sedadla jsou s bublinami, ovšem poruchová a přeplněná. Osobně stále doporučuji více svah obsluhovaný kotevním vlekem Katrák.

zobrazit celý report

31.01.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: Aleš
hodnocení:
V časopisu SNOW středisko inzerovalo 1+1 celodenní skipas zdarma. Ale na místě byla pracovníkem pokladny přidána nová podmínka, že tato akce se vztahuje pouze na dospělé skipasy. Tak jsme jako rodina s dvěma malými dětmi museli jezdit na 4 dospělé skipasy. Přitom stačilo koupit 1x dětský, 1 dospělý a druhé dva měly být v akci zadarmo.

28.01.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: Pawlis17
hodnocení:

Celkový dojem z návštěvy máme velice dobrý a ostatním lyžařům můžeme jedině doporučit! Areál je moderní a nabízí široké možnosti. Za 2 týdny se sem opět vrátíme na vícedenní lyžování a po této první zkušenosti se velice těšíme!

zobrazit celý report

28.01.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: Anavi
hodnocení:

Po 14 dnech jsme Ski Karlov - expres navštívili znovu a opět jsme byli velice spokojeni. Snad ještě víc než minule vzhledem k lepším přírodním sněhovým podmínkám a možnosti lepší úpravy. Příjemné středisko pro rodinné lyžování a školní kurzy. Oblíbené pro svoji snadnou dostupnost z hlavní silnice.

zobrazit celý report

28.01.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: Pavel
hodnocení:
Dobré přístupové cesty, udržované bezplatné parkoviště, ochotný personál, zázemí pro návštěvníky na dobré úrovni. Oběd v samoobslužné restauraci (polévka, hlavní jídlo a nápoj) cca 160 Kč. Sjezdovka pro středně zdatné lyžaře vyhovuje. Bublina na 4sedačkové lanovce je instalovaná jen na polovině sedaček.

28.01.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: Dandy007cz
hodnocení:
Report z 25.1.2015: I přes sněžení v okolí převažoval v Karlově technický sníh, některé sjezdovky mimo provoz, což byla škoda a na sjezdovkách vcelku dost kamenů. Fronta jen na 4sedačce. Nové zázemí vypadá pěkně a útulně. Celkově stojí areál za povšimnutí, ale nedostatek sněhu jej značně degraduje.

24.01.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: kabo007
hodnocení:

Již podruhé během ledna 2015 jsem navštívil areál Klobouk - Olomoučák patřící na 1 skipas pod Ski Karlov a nacházející se na konci Karlova. Areál má největší převýšení sjezdovek na Karlově, je tedy vhodný pro alespoň trochu pokročilejší lyžaře. Denní skipas za 450, děti do 12 let 350. Dle mého nejle...

zobrazit celý report

25.01.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: SHY
hodnocení:

Celkový dojem byl pozitivní. Navzdory dlouhé frontě trvala jedna točka jen 12 minut i 9leté lyžařce. Když jely 4sedačky na plný výkon bez zastavení pěkně to ubíhalo, pokud ovšem někteří z lyžařského kurzu nejezdili jen po dvou lidech na 4 místné sedačce. I propojení s vedlejší sjezdovkou Myšák stálo...

zobrazit celý report

25.01.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: Jitka
hodnocení:
Sjezdovka U ježka vhodná jak pro dospělé, tak si zalyžují i děti (k dispozici i lyžařská školka), sjezdovky upravené, v pátek bez front, o víkendu jen malé. Dobré zázemí (česká jídla i minutky). Byli jsme zde loni i letos spokojeni.

24.01.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: K2 cigi
hodnocení:

Klobouk znám od mala, ale byl jsem velmi mile překvapen všemi novotami.

zobrazit celý report

25.01.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: HanaEva
hodnocení:
Karlov znám od mala. V sobotu dopoledne bylo krásně slunečno, začali jsme lyžovat vzadu na Klobouku a pak přejeli na Myšák, Kazmarku, sjezdovky u Pradědu - vyzkoušeli vše. Nové lanovky, zázemí dobré. Jediné menší komplikace byly se skipasem (který byl zakoupený v rámci akce 1+1 na kupón ze SNOW 86) - skipas byl označen jako karta zdarma promo a měl omezení - neplatil na Myšáku, Kazmarce, rovněž zde nešla karta vrátit, ale pouze na pokladně Ski Karlov, o tom mne paní na pokladně na Klobouku neinformovala, ale jinak jsme si zalyžovali výborně.

15.01.2015  | Karlov pod Pradědem - SKI Karlov

autor: Anavi
hodnocení:

Podařilo se nám vychytat sluníčkové počasí a skvělé sněhové podmínky,takže pak byl celkový dojem z návštěvy střediska výborný. Už delší dobu jsme se chystali Čerťák vyzkoušet, ale teprve tuto sezónu jsme na tomto místě lyžovali.
Pohodové středisko pro rodinné lyžování bez velkého adrenalinu. Bez ú...

zobrazit celý report
Nalezené položky: 32 « První | < Předchozí | 1 | 2 | Další > | Poslední »

Lyžařské zájezdy

Golf & Alpin Wellness Resort Hotel Ludwig
Orientační cena za noc vč. polopenze 3 757 Kč/os.
Apartmány Erik
Orientační cena za noc vč. skipasu a dopravy 1 357 Kč/os.
Hotel Tauernstern

Hotel Tauernstern

Rakousko Rakousko - Winklern
polopenze vlastní doprava skipas v ceně
Od 7 868 Kč
Orientační cena za noc vč. polopenze a skipasu 2 606 Kč/os.