Novinky - Hochzillertal Hochfügen - SNOW.CZ - lyžování

Hochzillertal Hochfügen | novinky

Novinky ve středisku Hochzillertal Hochfügen - nové lanovky, vleky a sjezdovky

Krytá 6sedačka Waidoffen místo 4sedačky Hochfügen 2000 | lanovky a vleky

2016/17

Nová verze 6místné sedačkové lanovky s názvem D-line má prostornější a ergonomicky tvarované sedačky, vyhřívání, automatickou bublinu, dětskou pojistku a plynulejší výstup díky pomalejšímu pohybu sedačky ve stanici.

Krytá 6sedačka Mizun místo vleku | 2013/14

2013/14

Nová krytá a vyhřívaná 6sedačka přibude na hlavním hochzillertalském svahu mezi 8sedačkou Schneee Express, 4sedačkou Krössbichlbahn a 6sedačkou Sonnen Jet, zachován zřejmě zůstane i původní kratší vlek Mizun. Na jednu stranu poleví občasné fronty, na druhou se velmi frekventovaná část areálu ještě více zahustí lanovkami a hlavní sjezdovka, do níž se vlévají varianty ze všech čtyř lanovek, bude zřejmě bezkonkurenčně nejrušnější tratí v údolí Zillertal. Komu tu bude těsno, může se ovšem přehoupnout do klidnějšího centra Hochfügen.

Krytá 8sedačka Kristall Express místo vleku | 2013/14

2013/14

Nová luxusní 8sedačková lanovka s vyhřívanými sedačkami oživí krásný a lehce sportovní carvingový svah pod luxusní horskou chatou Kristalhütte. Původní kotvový vlek nejspíš zůstane zachován a sedačka povede v jiné, prodloužené trase s nástupní stanicí umístěnou níže směrem do údolí.

Lyžařské zájezdy

Apartmány Mariagrazia
Orientační cena za noc 878 Kč/os.
Rezidence Casa Metz
Orientační cena za noc 1 272 Kč/os.
Residence Gloria
Orientační cena za noc vč. skipasu 1 469 Kč/os.