montana butovice skoncila? - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

montana butovice skoncila?

23.05.2009 18:53:29 #1 

administrator

(jarek, ) vcera jsem byl v butovicich a montana skiservis je zavreny. je tam cedule,ze se stehuji?

Nevite o tom nejake informace? Asi to tam neutahli.Nikdy tam nebylo narvano,servis meli hodne drahy, ale kvalitni. Nechaval jsem si tam delat strukturu na skluznici.

Nevite,co se stalo? vypada to spis na to,ze to zkrachovalo.Nikde neni info,kam se stehuji.Na webu maji jen,ze reklamace resi ve Vrchlabi…

23.05.2009 21:40:48 #2 

administrator

(ivan, ) Byl jsem ve Vrchlabí minulý týden ve čtvrtek a tady v diskusi jsem na stěhování z Butovic upozorňoval. Kluci zatím nechtějí říkat, kam, ale v Praze na jiné místo. Informace by mohla být k dispozici možná už během týdne. Jinak Galerie Butovice byl, jak je známo a jak se to i publikovalo, celkově dost průšvih. Pokud vím, první patro se nikdy komplet neobsadilo. Sportovní obchod + servis nikdy nebude místo, kde by bývalo „narváno“, je ovšem pravda, že to tam měli koncipované hodně velkoryse a na velké ploše, jistě nijak levné.

24.05.2009 02:19:57 #3 

administrator

(marťas, ) Kdyby měl zkrachovat podnik s takhle kvalitní mašinou, tak to už by bylo ze strany provozovatele totální diletantství.Jinak co se týče těch cenových relací v Butovicích za pronájem tak utáhnout to z jednoho byť kvalitního servisu není asi zas tak jednoduché.Tipoval bych že ten vedle servisu provozovaný obchod už vzhledem k nadstandardním cenám nabízeného zboží nemohl výdělečně stačit, orientovat se dnes na snobskou špindlerovskou apartmánovou klientelu dost dobře nejde. Průměrný rekreační konzumní lyžař se spokojí s ojetýma šunkama ze švajcu a kvalitní lyžařský servis taky ocení kromě závodníka spíše lyžařský nadšenec.Ten servis má ale určitě svoje místo v poptávce jisté, pokud půjdou cestou poskytování kvalitních servisních služeb tak tam nevidím žádný problém.

06.06.2009 22:33:39 #4 

administrator

(libor, ) Asi by mi to úplně nevadilo, kdyby skončili. Naoko se tvářili jako jeden z top servisů a stroje tam na to asi i měli. Ty cenové relace jsou u nich ale docela brutální a po prvotní dobré zkušenosti jsem se u nich „napálil“ s dalším servisem. Když vynechám dost odměřeného servisáka (prodavače) při příjmu zakázky, který zbytečně mistroval a byl odměřený (ne každý má vždy dobrou náladu), tak hlavní problém byly hrany lyží. Struktura na skluznici byla bezchybná, ale hrany mi úplně bez varování přeúhlovali. Na sněhu mi to hned nesedělo a potvrdilo se mi to následně v servise (v Rakousku), kde hrany přeměřili měrkou a ukázalo se, že tam dali úplně jiné úhly. A to jsem jim při přebírán zakázky říkal, že chci novou strukturu strukturu a hrany nechat jak jsou. Paradoxem je, že následná oprava s odebráním spousty materiálu z hran lyží, aby se lyže dostala zpátky tam, kde byla před jejich servisem, stála v rakousku méně než podle jejich ceníku.Takže pro mne spíš palec dolů.

07.06.2009 10:05:11 #5 

administrator

(ivan, ) Vylíčená kauza mě překvapuje, k tomu, jakou práci od hochů s Pavlem Šmídem v čele znám, mi to nesedí. Zkus to popsat nejenom nám tady, ale taky poslat přímo jim. Kontakty najdeš na http://www.montana-skiservis.cz/kontakt.php, doporučuju poslat Peteru Purdovi, to byl v těch Butovicích šéf. A pak nám nezapomeň sdělit, co oni na to. Taky by bylo zajímavé vědět, jaké úhly jsi měl a jaké udělali oni.

07.06.2009 17:48:23 #6 

administrator

(libor, ) Měl jsem tam Ivane původně půl stupně od skluznice a tři z boku. Podle toho, co mi naměřili v tom Rakousku, tak tam dali jeden stupeň z boku a odklon od skluznice +/- zachovali. Každopádně v jízdních vlastnostech to byl docela rozdíl. Kdybych nebyl shodou okolností před a po servisu od nich hned za sebou na horách, tak bych si toho možná nevšiml, nebo bych to přikládal něčemu jinému (sníh, podmínky), ale takhle to bylo hodně znát a dost mne to rozladilo.

09.06.2009 09:08:36 #7 

administrator

(ivan, ) 87 vs 89 je hodně, to je na pevném sněhu, neřkuli na tvrdém, sakra znát. Mám vlastní zkušenost. Kdysi před lety jsem si z od Headů přivezl obřačku a rovnou z Kennelbachu jsem s ní jel na ledovec. Jízda ale nic moc. „Naštěstí“ byly po sněhu rozeseté drobounké kamínky nafoukané ze skal okolo, a ty působí jako spolehlivý šmirgl, takže lyže musela do servisu. Dostala tam 87 a konce jsem si podle sebe ještě doladil. Nevím, jestli jsem na to přišel sám, nebo až oni, že z fabriky byla jen na 89. Výsledek? Byla to nejlepší lyže, kterou jsem kdy měl…
Pokud to bylo tak, jak píšeš (nic ve zlém, ale na webu v anonymní diskusi nemáš jistotu, zda a co se skutečně odehrálo), je 89 místo 87 evidentní kiks servisu, resp. příslušného maníka. Holt platí, že i sebelepší mašina je jen tak dobrá, jak dobrý, pečlivý, nechybující atd. je člověk ji obsluhující, udržující, seřizující, programující.
Fakt by mě zajímalo, co na to Montana.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

08.12.2016

SNOW 100 - jubilejní vydání s 8 skipasy zdarma!

Prosincové vydání SNOW – historicky rekordní – je t...
08.12.2016

Paseky nad Jizerou - top lyžování pro děti i ambiciózní lyžaře

Lyžařský areál v Pasekách nad Jizerou může nabídnou...
08.12.2016

Vyhrajte 4 luxusní lyžařské dny v Dolním Rakousku!

V Dolním Rakousku najdete rodinné sjezdovky i trať ...
08.12.2016

SP v alpském lyžování: ach ten materiál. Hudcovi premiéra nevyšla

Jan Hudec, šumperský rodák, který ještě před pár mě...
07.12.2016

Hodinky na lyže

Moderní, sportovní GPS hodinky umí často měřit širo...
06.12.2016

Představujeme značku Völkl

Völkl je tradiční německá značka, vyráběná v soused...

Diskuze o lyžování

Klínovec: [Středisko]

dnes 18:33:31 od johnycek

Co v lyžárně přebývá

dnes 18:20:00 od CzechSkier

Oprava lyžiarok

dnes 18:15:19 od CzechSkier

Lyzovani Prosinec 2016

dnes 17:20:29 od Honza_S

Alpine Ski World Cup 16/17

včera 13:32:36 od Martin47

vosky Skivo