Kamera na lyže - strana 3 - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Kamera na lyže (diskuze strana 3)

Nalezené položky: 63 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další > | Poslední »

10.01.2017 20:50:50 #61 

mikels muž

>> #60, HonzA_, 10. 01. 2017 20:24:21

I tak se to dá napsat :D Hlavně jsem tím chtěl i říci, že je nesmysl si pořizovat kameru 4K se snímkováním 10 fps, protože, je to nepoužitelný a jak říkáš, pokud tomu někdo nerozumí vidí kamerku 4K a už ho nezajímají jiné parametry. Pak je z toho zklamaný a je lepší volit tuhle cestu a vysvětlit to. Myslím, že výše právě někdo uváděl Niceboy Vega 4K, která to tak bohužel má :( ale neříkám že to je špatná kamerka.

Lyžování to je můj život

11.01.2017 13:29:30 #62 

BigBang muž

Televize se 4k mají minimálně metr úhlopříčku, tam to beru. Nicméně si stále myslím, že většina lidí se na ty videa bude dívat na PC neřku-li na telefonu. Na zařízeních s menší obrazovkou, PC uvažuju tak 22", to stejně nepoznáš pokud nebudeš od toho sedět půl metru. Podle mě zatím 4k s rozumnýma fps nemá smysl vzhledem k ceně outdoor. kamer, které jsou v současnosti na trhu a zvládají 4k ve 30 fps.

11.01.2017 14:40:05 #63 

Etoma

To právě asi ne, když už budu něco kupovat, tak chci těch 30fps při 4K. Asi to stejně moc používat nebudu, ale třeba na ty zoomy by to mohlo bejt dobrý. Koukal jsem na to xiaomi i ten lamax. Obojí je celkem podobný, ale ten lamax je cenově lepší a má i příslušenství. A rozhodně chci kameru se stabilizátorem, když jsem koukal na yt, tak stabilizátor je opravdu velký rozdíl.

Nalezené položky: 63 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další > | Poslední »

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

19.01.2017

Aktuálně: prašanové sjezdovky a mrazivé slunce

V Česku bude o víkendu převážně mrazivé slunečno – ...
19.01.2017

Objevte nové technologie v lyžařských brýlích Scott

Počasí a světelné podmínky nelze ovlivnit ani uprav...
19.01.2017

Razula: nejlepší lyžování za poslední léta

Půl metru sněhu, azurová obloha a teploty jen těsně...
18.01.2017

Lyžování v Rakousku

Tradiční alpská země se spoustou vynikajících závod...
17.01.2017

Skipsychoporadna (43): Proč jezdí na hory tolik dementů?

Proč jezdí na hory tolik dementů? Prokop Ty...
17.01.2017

Zell am See Kaprun: mnoho trumfů

Oblíbená lyžařská oblast Zell am See Kaprun přichys...