Dotazy k Lowa RS 4.4 a Dalbello Krypton - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Dotazy k Lowa RS 4.4 a Dalbello Krypton

13.01.2010 23:39:22 #1 

PavelKo

Na začátky lyžování zatím používám Salomony X-wave FI 80 z bazaru, není to s nimi zlé ale zase ani nic super a na příští sezónu už chci vybrat a koupit lepší boty na delší dobu. Čeká mne tedy několik koleček zkoušení po obchodech, to už vím… Předtím se ale chci zeptat na dvě konkrétní věci:

V jednom bazaru jsou Lowa RS 4.4, nepoužité, za hezkých 3500,–, sedí mi zatím nejlíp ze všeho, co jsem zkusil. Zatím jediná nevýhoda – zdají se mi dost měkké. Mají sice nějaké nastavení flexe, ale zatím jsem ho nezkoušel štelovat, neměl jsem imbus, nevím, jestli bylo nastaveno na nejmíň nebo nejvíc. Podle tohoto soudím, že jde o nějaký starší už nevyráběný model, řadí je tam do „Performance Sports Series“, víc informací jsem nevygooglil. Neznáte někdo tyto boty?

Druhý dotaz je k Dalbello Krypton. Vím že je používají lidi hlavně pro funcarv/frees­tyle/freeride. Ale můžou to být vhodné boty i pro racecarving v podání sportovního nezávodníka? Právě kvůli tomu lepšímu nákleku – v jiném vláknu se tady řeší chybné předsunutí vnitřní lyže a že se má zatahovat zpátky, a k tomu by to snazší pokrčení vnitřní nohy v Kryptonech mohlo pomoct, ne?

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

19.01.2017

Aktuálně: prašanové sjezdovky a mrazivé slunce

V Česku bude o víkendu převážně mrazivé slunečno – ...
19.01.2017

Objevte nové technologie v lyžařských brýlích Scott

Počasí a světelné podmínky nelze ovlivnit ani uprav...
19.01.2017

Razula: nejlepší lyžování za poslední léta

Půl metru sněhu, azurová obloha a teploty jen těsně...
18.01.2017

Lyžování v Rakousku

Tradiční alpská země se spoustou vynikajících závod...
17.01.2017

Skipsychoporadna (43): Proč jezdí na hory tolik dementů?

Proč jezdí na hory tolik dementů? Prokop Ty...
17.01.2017

Zell am See Kaprun: mnoho trumfů

Oblíbená lyžařská oblast Zell am See Kaprun přichys...