Pokusy o GS oblouk - Másin - strana 2 - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Pokusy o GS oblouk - Másin (diskuze strana 2)

Nalezené položky: 77 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další > | Poslední »

04.06.2010 13:57:42 #31 

HOnza muž

>> #25, ivan, 04. 06. 2010 08:26:23

K tomu tvámu dlohatánskýmu příspěvku netřeba mnoho dodávat – až na některá potřebná zjednodušení souhas! Snad bych si jen dovolil dodat, že v roce 2003, vyprovokován nesmysly slyšenými na svahu od „renomovaných“ trenérů a také na doškolení trenérů, které vedl tebou zmiňovaný P.J., jsem se rozhodl napsat spisek o moderním lyžování. Konzultoval jsem ho tehdá především s tebou a MilanemT a pak také s tehdejšími členy ČSrepre týmu na Kaunertalu. Jednu z nemnoha kritických připomínek jsem měl od Honzy Holickýho právě k mnou asi tehdy (poprvé vůbec) popisovanýmu „pocitu padání do oblouku a ztráty rovnováhy“ v první cca pětině oblouku (než přijde odezva od lyží). Těší mě, že se od té doby mnohé (ale ani zdaleka ne všechno) z doporučovaných „mouder“ trenérů změnilo :-)

www.vl-snow.cz

04.06.2010 13:57:54 #32 

TNS muž

>> #26, Harry, 04. 06. 2010 11:43:30

Nazdar,

Si skromný.Nemyslím,že by si sa neprepracoval k dobre zvládnutému race oblúku.Ak ti to dovolí zdravotný stav a dostatočná fyzička,nemáš problém.Problém je len nedostatok času,nechuť,nes­právne(alebo neúplné informácie),snaha zvládnuť celú pohybovú škálu okamžite(naložiť si priveľa),atď.

>> #27, ivan, 04. 06. 2010 13:07:12

Ahoj,

Spísal si chlapcom pekný a zrozumiteľný návod.Teraz je na nich ako to poberú.Na Tvojich posledných videách,ktoré som sledoval chýbal náklon do oblúku.Teším sa,že sa Ti na lyžiach darí.V podstate tým len podporuješ moju drúhú vetu Harrymu:)

..nie som pravoverný lyžiar,som len tieň z minulého fóra.

04.06.2010 14:14:48 #33 

TNS muž

>> #29, Másin, 04. 06. 2010 13:37:54

Ahoj,

Pre Teba platí to isté,čo som už písal.Ak úspech zavrhneš dopredu automaticky si prehral.„If you look down,you go down“Máš pravdu,že k poriadnému race oblúku má tvoja jazda ďaleko,ale to nie je nezmeniteľné.je len na Tebe,koľko úsilia si ochotný obetovať.Nik z nás to za teba neodjazdí.Aj preto vždy šetrím kritikou.

Choď jazdiť a stavaj na malých víťaztvách.Väčšina ľudí sa nedostane schopnosťami ani tam,kde si teraz.Keby som sa začal stresovať,že neodjazdím slalom ako napr.Kostelič,tak môžem svoje lyže zapáliť a skončiť okamžite.Lebo tak jazdiť nebudem.Tvoje ciele sú ale reálne:)

..nie som pravoverný lyžiar,som len tieň z minulého fóra.

04.06.2010 14:15:30 #34 

HOnza muž

>> #29, Másin, 04. 06. 2010 13:37:54

Závidím ti ten fofr před odjezdem :-). Hezky si poklouzejte!!! Já už zase ohejbám ve středu operovaný koleno na cca 40st. – ještě ale na něj nesmím stoupat, tak poskakuju na dvou berlích… Jdu k obědu – mám několik kuřecích stehýnek (cpu se jen těma hlavicema) a k nim ledovej salát s jedním větším listem aloe-vera :-)… Jako dezert mám půl pytlíku medvídků :-). Budu jíst v brejlích proti slunci – abych nezapomněl na vaše trápení na osluněným svahu :-).

www.vl-snow.cz

04.06.2010 14:34:11 #35 

kokoska.rokoska muž

>> vsichni, …

Jak to tu tak ctu, jsem rad, ze me na Kaunertalu nikdo na obrackach nenatocil. Protoze jsem si to moc uzival a vy byste mi tu radost zkazili :-)

Jinak fakt hezke komentare, myslim, ze v nich najdu spoustu inspirace i pro sebe. Jen co dojim „medvidky“ a – pro jistotu – vyzkousim i ty kureci hlavice…

„Tak špatnej lyžař snad ani nemůže bejt slušnej člověk!“

04.06.2010 14:39:13 #36 

HOnza muž

>> #35, kokoska.rokoska, 04. 06. 2010 14:34:11

Ty dojíš medvědy? – to by mohlo bejt taky účinný… :-).

www.vl-snow.cz

04.06.2010 15:07:49 #37 

kokoska.rokoska muž

>> #36, HOnza, 04. 06. 2010 14:39:13

To si pis!
Zlepsuje to pohyblivost, rychlost, vytrvalost, odolnost. Jenom mam od medvedich drapu trochu zhorsenou pokozku. Ale s tim se da zit.

04.06.2010 16:45:54 #38 

HOnza muž

>> #37, kokoska.rokoska, 04. 06. 2010 15:07:49

Kam dáváš přebytky? – to všechno vypiješ sám? – nezkysne? – nebo děláš taky sejry, tvaroh?

www.vl-snow.cz

04.06.2010 18:02:59 #39 

Gravedigger

>> #30, ivan, 04. 06. 2010 13:50:07

Ale jo, depky jeste budou. GS oblouk neni zadarmo, a kdyz se to bere vazne a zodpovedne jak u Masina, tak se clovek dilcim zklamanim nevyhne. Po nich samozrejme, pokud clovek v usili vytrva, prichazi radosti z dilcich pokroku. K nafilmovane jizde: v obloucich doleva Masin prisedava k lyzim (krci kolena) na ukor vklaneni panve do oblouku. (Neni tam trochu nevhodne odkloneny svah?) Myslim, ze v tom hraje roli i respekt z lyzi. Mozna by to chtelo jen dva dny na lyzich pojezdit v nenarocnem terenu, at opadnou vsechny obavy a lyzar se vrati k nacvicenym dovednostem a az pak natacet video a vymyslet, na cem zapracovat.

07.06.2010 16:34:56 #40 

CzechSkier

Aho Másine,

koukám, že pořád pilně trénuješ :-)

Pročítal jsem, co psali ostatní, a řekl bych, že doporučení Vaška2 na nějakou poddajnější lyži možná není od věci… Už jsem párkrát psal, že obřačka 190/27 potřebuje trochu rychlost a zvládnutou techniku, na učení techniky v tomto stadiu ji opravdu nevidím jako optimální nástroj…

Obě jízdy mi přijdou celkem stejné. Hlavní problém vidím v tom, že jedeš trochu jako na motorce, pánev nad lyžema, téměř žádné zalomení (ani být nemůže, když je pánev nad lyžema) a protirotace taky minimální. To způsobuje horší zatáčení lyží a určitou strnulost, kterou ještě zvýrazňuje poněkud křečovité držení rukou. V oblouku doprava Ti navíc výrazně padá vnitřní rameno do oblouku. Navíc jsi celou dobu docela vzadu. Co se týká načasování a zamýšleného zalomení (reálně tam není), nemyslím, že by bylo mimo, jak zde bylo napsáno. Pasivní fázi tam vidím a pokus o zatížení lyží a zalomení ve správný okamžik taky. Problém ale vidím v tom, že během těch fází děláš něco jiného, než bys měl. V 1. fázi se skoro vůbec nenakloníš, zadek vezeš nad lyžemi. Ve 2. si místo zalomení přisedneš na vnitřní lyži. V oblouku doleva se pokušíš zapojit vnitřní lyži jejím vykloněním do oblouku, ale zadek zůstane nad lyžemi. Všimni si, že koleno je víc uvnitř oblouku než pánev. Na Tvém místě bych si vzal nějaké poslušnější lyže a zkoušel bych se zaměřit na to, aby se pánev dostala výrazně dovnitř oblouku. Zbytek později. Je na to pár cvičení, to se ale takhle blbě popisuje. Tak zlom vaz.

I.

www.juniorsports.cz

07.06.2010 21:26:54 #41 

TomáS muž

>> #35, kokoska.rokoska, 04. 06. 2010 14:34:11

Člověče mám tady stažený videa z Daliho kamery a řekl bych, že tam kokosku.rokosku najdu:-))) Takže to sem můžu klidně dát:-) T.

07.06.2010 22:52:46 #42 

kokoska.rokoska muž

>> #41, TomáS, 07. 06. 2010 21:26:54

Tak to samozrejme muzes, TomaSi, ale prostym pohledem na to video lze zjistit, ze:

1. Je to odpoledne v brecce, kdy bylo me prave koleno jiz na same hranici pouzitelnosti.

2. I kvuli vyse zminenemu jedu nikoliv na obrackach, ale na samotockach R18…

A video z prvnich rannich jizd na Daliho Lustenkach 191 R27 neni. Puvodne jsem si myslel, ze „bohuzel“, ale dle komentaru k Masinove jizde si rikam „bohudik“ :-)

07.06.2010 23:38:51 #43 

Másin muž

Tak sme se ve zdraví vrátili ze super lyžovačky/odpolední opalovačky. Všem mnohokrát díky za čas věnovaný sledování a kritice předvedené jízdy. Konstruktivní kritika je pro mě velmi cenná a snažím se vzít si z ní co možná nejvíc.

Z ježdění (hlavně druhej den) sme měli s TomáŠem shodně dobrej pocit, načež sme opět splakali nad natočeným videem. Přesto si myslím, že se mi částečně dařilo (jak to tak bejvá, už mimo video) trochu odstranit to nejpalčivější na mojí jízdě. Menší „aha“ efekt se myslím dostavil a po pocvičení určitých prvků a myšlení na včasné zahájení na nadcházející vnější, sem měl z jízdy pocit, že už se konečně dokážu trochu zalomit a tvořím/buduju oblouk trochu líp. Už se těším na další sezónu a věřím v další dílčí kroky dopředu.

Bany ze mě asi (po tom co sem viděl ten SG/GS koncert na svahu) nebude, ale rád bych dospěl aspoň do stavu, kdy budu moct svou jízdu porovnat aspoň s těmi špatnými závodníky na Kaunoši, kterejch tam taky pár bylo. Dát si starýho pána v růžový kombošce na lyžích s R>200 mě jaksi úplně neuspokojuje. :-)

Tak nějak sme s Tomášem nahlas přemejšleli, jestli si na těch videích částečně nepříjdem tak blbě kvůli tomu, že už postupem času máme jakž takž jasnej vzor ukázkový jízdy, kterej naši laťku nastavil hodně vysoko a horko těžko se mu budeme schopní byť jen přiblížit. Jak tu už padlo a letos s tím opravdu (i když si to říkám každej rok) chci začít, od určitý úrovně se těžko lyžař zlepší bez suchýho tréninku, posilování, zlepšení ohebnosti apod. A o tom to zřejmě taky trochu bude.

Videa ještě zkouknu a pokud nějaký shledám něčím zajímavý, hodim ho sem a podrobím další kritice, i když zatím pochybuju o tom, že se událo něco zásadního.

08.06.2010 06:30:47 #44 

TomáS muž

>> #43, Másin, 07. 06. 2010 23:38:51

Ještě jsem tady chtěl dodat, že Másin ve velmi prestižním utkání v pingpongu prohrál a to hned dvakrát na sety 1:4 a 0:4.

08.06.2010 08:49:37 #45 

Másin muž

>> #44, TomáS, 08. 06. 2010 06:30:47

Ještě bych chtěl upřesnit, že TomáS (zvaný sedmatřicetiletým důchodcem, prostatikem) v ještě prestižnějším závodu do vrchu zcela pohořel, těch 8 dodávek není zrovna pěkná vizitka. Nabízím kurz správného řazení a volby vhodné stopy.

9:11, 10:12, 12:14 apod. není zas tak pozoruhodné a jasné vítězství jak to výše vypadá. ;-)

08.06.2010 09:57:53 #46 

kokoska.rokoska muž

>> #44, TomáS, 08. 06. 2010 06:30:47
>> #45, Másin, 08. 06. 2010 08:49:37

Cim adal vic me mrzi, ze jsem s vama nejel :-)

13.06.2010 14:36:10 #47 

Másin muž

Sice se nic zásadního neudálo (po tom co sem se viděl na videu natočeným 2 týdny po původním), ale i tak nabízím k shlédnutí/poz­námkám nově natočené. Jediný, co by tam mohlo a mělo být lepší, je snaha o malinko míň uspěchanej oblouk a minimalizaci předklánění/ohýbání se do oblouku. Oblouk vlevo je pořád špatně, ale už mimo video se mi myslím místy dařilo nasadit ho líp a dostat těžiště víc mimo lyže. Dost sem o tom přemýšlel a myslím si, že do další sezóny aspoň tušim, jak to trochu korigovat, takže bude určitě na čem pracovat, už se na to těšim.

Video je tady: Atomic GS 183/24 Od 0:23 už je to spíš takový blbnutí (aby to trochu na tom mírným a už trochu rozježděným jelo).

Po počátečním okouzlení 190+/27 sem se malinko „zklidnil“, ale přesto je pro příští sezónu chci pořídit. Jejich použití bude ale spíš příležitostný, než jak sem si původně plánoval. Svý babský měkkoty si nechám na pilování techniky a zůstanou tak univerzální nejčastěji používanou lyží. Dál si sezónu možná zpestřím občasným poježděním na SL a rád bych dal pár jízd i na SG (např. jarní Kaunertal s ideálními svahy, uvidíme). Nesmím zapomenout ani na svý krásný prašanový Legendy Pro Ridery, který vyžerou ty pro ryzí sjezdovkáře nepoužitelný dny kdy napadne. Nikdy dřív bych neřekl, že budu někdy řvát nadšením jak se mi krásně jezdí mezi 1 a 3 hodinou odpoledne, po tom, co v Penkenu vykouklo slunce po vytrvalém sněžení, kdy napadlo cca 30 cm prašanu.

Jó každopádně je na co se těšit.:-D

14.06.2010 09:14:38 #48 

milan2

Ahoj Másine já myslím, že to je lepší než minule. Můj dojem je, že chybí víc zalomení trupu viz to cvičení s držením svislých holí co tam dělá někdo na Tvém videu z toho vyplívá i větší pohyb pánví do oblouku místo ramene což je i můj problém, vypadá to jako by jsi tomu úplně nevěřil. Jak psal někde krab, začne to zatáčet až když dostaneš těžiště mimo lyže, čím víc Tím líp to reaguje. Abych jen nekecal, tak na Tvojí podporu tady dám první svoje letošní video z ledna, které je plné chyb a vertikáních pohybů. Celou sezonu jsem pracoval na jejich korekci, snad se HOnza nedívá. Dalo by se to nazvat blbec na lyžích aneb když ani blbuvzdorné samotočky netočí dost. http://www.youtube.com/watch?…

Lyžovat jsem nikdy neuměl a nikdy nebudu.

02.05.2011 11:34:03 #49 

Másin muž

Abych to zase trochu oživil, dávám odkaz na další pokusy o lyžování na obřačkách. Vertikální pohyb tam je pořád, i když už snad míň, místy se mi dokonce zdá opravdu poskládání těla doleva lepší. Stojím na tom podle mě malinko jinak než loni (místy ohnutý v pase dopředu), no a občas se i dostanu trochu víc mimo lyže. Dynamika pořád pokulhává, rozsahy bych si zasloužil větší. :-) Másinovo lyžování

Těším se na komentáře (doufám, že se ozvou i staří dobří borci sáňkaři).

02.05.2011 13:23:00 #50 

milan2

Másine mnohem lepší než loni, udělal jsi pořádný kus práce. Už víš co to chce, základní věci co tady padly tam jsou, akorát ne vždy dostatečně a spojené dohromady. Proto je jízda trochu křečovitá. Zatáčí se pánví a nohama tak ten vršek víc uvolnit, nechat lyže jet, vnitřní nohu hoodně uvolnit to je to největší umění, které Tě s včasným zahájením pošle do rozsahu jaký chceš. Zalomení by mohlo být o dost lepší, schází Ti cvičení trnkova pluhu kde se zatáčí úklonem přes vnější. Snad to bude možné brzy na kopci probrat.

Lyžovat jsem nikdy neuměl a nikdy nebudu.

02.05.2011 19:33:00 #51 

Harry

>> #49, Másin, 02. 05. 2011 11:34:03

Pekna vyzva pre video flakaca TomaSa.

Masine,vcera som si pozrel aj Tvoje starsie minulorocne video,a tesil som sa na nove,ked si spomenul ze je pripravene.

Pochvala,konecne vidno jazdu bez protirotacie panvy a viditelneho predsuvania vnutornej nohy.Dost podobne si jazdil uz minuly rok,ako jeden z mala bez protirotacie.

Vidno vacsiu vyjazdenost,istotu v obluku,a aj vacsiu ochotu ist mimo lyze.Nabral si dobry smer.A znovu pripominam,ta vertikalna praca v obluku nie je problem.Na prudsom na nu rychlo zabudnes.

Milan 2 dobre spomenul problem so zalomenim,ja ho tam od urcitej fazy obluku tiez nevidim,ale to nevadi ze si telom vo vnutri,v dalsom kroku zapracujes aj na nom.Vsetko chce cas.Ono pre jazdu so zalomenim a vecsimi rozsahmi treba aj rychlost. Dobra rada od Milana2 je T pluh.Ten Ti pomoze,tak ako viacerym z nas,ktori vedia co s jeho pomocou sleduju.

Moja rada ak mozem.Klucova je praca s vnejsi nohou pri obluku ku ktoremu inklinujes/race/,je dobre ze Ti nezaostava,a drzis pekne panvu.Ver Mski a spol.ich filozofia za to stoji.Nemienim im tu robit reklamu,tak len tolko,ze viaceri casom pochopia odkial vietor fuka,a co ich nazory hlasaju.Je to na kazdom ako sa s tym vyrovna.Alebo nevyrovna.

Daj kvalitnu letnu pripravu ohladom roztahania rozsahov,postupne pritlacaj viac na pilu a uvidis ake rozsahy budu buduci rok na videu.Nic nie je zadarmo.A hlavne nie dobre prevedeny race obluk.

Drzim Ti palce.

Cau Harry

Teoria je, ked nic nefunguje,ale kazdy vie preco. Prax je, ked vsetko funguje,ale nikto nevie preco. Ja som spojil teoriu s praxou,nic nefunguje a nikto nevie preco.

02.05.2011 19:44:22 #52 

ivan

>> #49, Másin, 02. 05. 2011 11:34:03

Pěkný. Určitě tam značný posun je. Ukazuje to, že inteligentní přemýšlivej kluk, který chce a snaží se, se i bez učitele či trenéra s pomocí externích rad, videí a vlastních pocitů dokáže pěkně zlepšovat. Například v oblouku doprava na cca 0:17 by šla vyseknout momentka, kterou kdyby někdo dal na web s popiskem třeba „tenhle můj známej byl do 20 na mistrovství Slovenska“, vsadím se, že nikdo ani necekne, protože by nebylo co rozporovat (když pominu to, že by to možná podle startovky a výsledkov zpochybnili chalani od súsedov…).

Na nedokonalosti jsi poukázal sám, vždycky nějaký budou.

V dolní části – paradoxně už dost na placce – je vidět, jak ti vnější v začátku oblouku pořád ještě odjíždí, např. 0:19, 0:22. Dostáváš tam do ní pořádný tlak pozdě, až okolo spádnice, do té doby ta lyže málo zatáčí. Pak ji rychle zatížíš a pěkně prohneš, ale snad i proto, snad s vědomím, že se musíš dorovnávat kolmo na lyže, tam silně narotováváš ramena (viz u toho oblouku 0:19, tam nejsi kolmý na odjíždějící vnější, ba ani na vnitřní, nýbrž narotovaný ještě dále dovnitř oblouku). Mám obavu, že, jak se mi to jeví, tento pohyb ti ale současně kontraproduktivně vystrkuje pánev ven, směrem nad vnější lyži.

Sladit to „dotáčení“ trupu, aby šel cca do směru jízdy, se správnou akcí pánve, bude (nejenom jistě pro tebe) dalším velkým tématem. A lze se domnívat, že tady někde už můžeme začít narážet na limity našich omezeně pružných a protažených těl.

Mám i další postřehy, ale nechal bych je na Kaunertal, OK?

03.05.2011 10:32:01 #53 

Másin muž

Chlapi, díky moc za postřehy. Sem rád, že vám to připadá lepší než loni. Prostoru pro zlepšování hafo, v podstatě ste vypíchli to co si myslím, že to postrádá, tak směle do toho.

>> #52, ivan, 02. 05. 2011 19:44:22

Zas to s tím medem kolem úst nepřeháněj, Ivane. :-) Těch ramen sem si původně vůbec nevšimnul a máš pravdu, je to nějaký podivný. Na jiných videích sem to myslím ani nepozoroval, tak snad chvilková „indispozice“. Asi nahraju i zbytek a trochu se na to mrknem.

S dalšími postřehy na Kaunertalu souhlasím a díky za nabídku, jen se tam potkat, to víš, my víkendoví drtiči…

03.05.2011 15:08:14 #54 

TomáS muž

>> #51, Harry, 02. 05. 2011 19:33:00

Už snad ve čtvrtek vyjíždíme, takže video pořídíme. Taky musím Másinovi video pochválit:-) T

03.05.2011 15:26:28 #55 

HOnza muž

>> #54, TomáS, 03. 05. 2011 15:08:14

Předpověď vypadá tak úžasně, že s Kanonýrou a s Čipem nejspíš vyrazíme taky. Jedem velkým autem a můžeme event další 2–3 lidi vzít. Odjezd v pátek odpoledne, zpět asi v úterý. S event.zájemci, pokud by se našli, je možno přepravu ještě i nějak zkombinovat…

www.vl-snow.cz

03.05.2011 23:06:32 #56 

vašek2

>> #52, ivan, 02. 05. 2011 19:44:22

Ahoj,cit: „Sladit to „dotáčení“ trupu, aby šel cca do směru jízdy, se správnou akcí pánve, bude (nejenom jistě pro tebe) dalším velkým tématem. A lze se domnívat, že tady někde už můžeme začít narážet na limity našich omezeně pružných a protažených těl.“

No myslím, že ten Másinův levej oblouk je ještě daleko před jeho fyzickým limitem. To o tý rotaci je zajímavej postřeh. Jsem zvědavej, jak tahle realityshow bude pokračovat a kde skončí (Soči se kvapem blíží) :-) . Mě osobně napadala hlavně (vlevo) nestejná šíře stopy s rychlým a výrazným zatíženým vnitřní lyže. Povely jako „nadlehčit vnitřní bok“, „uvolnit vnitřní nohu“, ""vytáhnout se z vnitřní kyčle"" v reálu nezabraly, takže podstata problému asi opravdu bude jinde…

04.05.2011 15:45:12 #57 

ivan

>> #56, vašek2, 03. 05. 2011 23:06:32

Dobrá připomínka. Já to nemyslel tak, že by současný Másin už narazil na hranice svého těla. Spíš obecně a v duchu toho, co se tady už delší dobu pod taktovkou mski píše o tom, o co se snažím (input) a/versus to, jak to dokážu provést (outcome).

Naopak jsi mi přihrál jednu „starost“, kterou v sobě už nějakou dobu nosím a chystal jsem se ji vhodně zmínit.

Měl jsem totiž před časem pocit, že se tu objevilo konstatování v duchu „bez poctivého letního tréninku na suchu s protahováním a posílením příslušných partií už se moc nezlepšíme“.

Když si ale promítnu většinu zde předkládaných videí, vidím plno práce na správné technice i za stávajícího statu quo. Neboli pořád ještě dostatečně bohatý program i bez jogínského zalamování přes léto. Samozřejmě, co nejlépe připravené tělo je výhodou, obecně i pro lyžování, ale myslím, že ve stavu „vím, jak na to, uměl bych to i líp, ale tělo to nedá“ tady moc lidí není.

05.05.2011 08:47:11 #58 

VojtěchV muž

Video super, musím pochválit i kvalitu, vše je pěkně vidět. No a jízda moc hezká už na první pohled. Ostatní už se vyjádřili. Jen mi tam nějak vadí ty ruce… Nevím, jestli a co s nima děláš špatně, ale působí na mě rušivě. Snad mě někdo doplní (nebo mě vyvede z omylu :-) ).

05.05.2011 11:05:42 #59 

Harry

>> #58, VojtěchV, 05. 05. 2011 08:47:11

Problem nie je v rukach.Drzi ich dobre.

Problem je v tom,ze cely vyzera byt zablokovany,a preto je ta jazda strnula.

Lenze,prave toto bolo touto jazdou sledovane,aby sa na dobrom sklone a v dobrych podmienkach predviedlo to,co Masin sleduje vo svojom lyzovani,ake pohybove navyky fixuje do seba,a to bolo predvedene vzorovo.Takto sa tocia videa z ktorych sa da nadherne citat.

Este raz pochvala za jazdu i za video.

INZERCIA

VYMENIM rocneho sprosteho vlciaka,zanovny tridsatrocny motocykel zn.Pionier/po­jazdny/,k tomu pridam papulnatu zenu/tiez pojazdna/.

Zn. ZA STYRI DNI S CHALANMI NA KAUNERTALE!!!!

caute Harry

Teoria je, ked nic nefunguje,ale kazdy vie preco. Prax je, ked vsetko funguje,ale nikto nevie preco. Ja som spojil teoriu s praxou,nic nefunguje a nikto nevie preco.

05.05.2011 13:22:30 #60 

vašek2

Jen bych chtěl skromně připomenout, že video točil VAŠEK2!!! Jako nástroj sloužil mrňavej foťáček s možností natáčet klipy v HD. Je to skladný, levný a jak vidno i funkční…

Nalezené položky: 77 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další > | Poslední »

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

06.12.2016

Představujeme značku Völkl

Völkl je tradiční německá značka, vyráběná v soused...
05.12.2016

Počasí 2016/17: zima je blízko, ale…

Zima připravila lyžařům velmi příjemný vstup do měs...
03.12.2016

Adelboden: oáza klidu ve švýcarských Alpách

Při příjezdu do Adelbodenu vás přivítá pohled na do...
02.12.2016

Světový pohár: co napověděla premiéra

Poslední listopadový víkend se stal již tradičně př...
02.12.2016

Vložky do lyžařských bot – proč a pro koho?

Při sjezdovém lyžování je noha v botě zatěžována ve...
02.12.2016

Vyhlášení vítěze soutěže se Skier.cz!

Už známe vítěze soutěže s lyžařským obchodem a e-sh...

Diskuze o lyžování

vosky Skivo

včera 23:25:27 od Boryš

Úplně nový typ lyží

včera 23:01:39 od HonzA_

Ester Ledecká

včera 22:21:35 od m3

Alpine Ski World Cup 16/17

včera 19:50:20 od Marek Bednář

Co v lyžárně přebývá

včera 18:47:55 od oblouk

Klínovec: [Středisko]