Nekupujte lyžiarky Black Diamond Factor - strana 2 - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Nekupujte lyžiarky Black Diamond Factor (diskuze strana 2)

Nalezené položky: 36 « První | < Předchozí | 1 | 2 | Další > | Poslední »

06.12.2010 11:03:57 #31 

pat

>> #25, TomáS, 30. 11. 2010 21:37:44

HUDY Sport oficilane potvrdil ze Black Diamond Factor nie su urcene na freeride a vedome tak klame spotrebitelov.

http://www.telemark.cz/diskusni-forum/

O zbytku argumentov si urobte nazor sami. Mne sa napriklad velmi lubilo ako HUDY vypocital dobu pouzivania :-)

07.12.2010 00:43:20 #32 

Palcek

Pani a damy, nechapem preco kazdy tak moc riesi ako sa Pat vyadroval dobre nevravim ze ho v tom poporujem aby sa zverejnovali vulgarizmi ale snad nie sme na zasadani narodnej rady alebo obchodnom jednani ale bavime sa o lyzovani a ked obcas padne niaka nadavka tak snad prezijeme… Ale k veci mam zopar skusenosti s lyziarkami a osobne mozem povedat ze som mal naprikald velmi zle skusenosti s lyziarkov Technica Dragon ktorej klipsne sa mi rozpadli a 6× a potom totalne popraskali zospodu na oboch na rovnakom mieste a nikdy som ani netvrdil ze som neliezol po skalach ale napriklad moj partak so mnou absolvoval uplne to iste a jeho lyziarky boli sice osuchane ale inac uplne v pohode a preto si myslim ze je logicke ked chce niekto poukazat na ktore produkty si mame dat pozor a taktiez rozumiem ked i clovek kupi freeridovu botu a caka ze nieco vydrzi…tak isto jazdim zjazdy na biku a ked mi bike praskne aj pri velkom skoku tak mi vymenia predsa novy ram sak na to je dany bike urceny… Zil som v zopar krajinach AUS, Nemecko a dost casu som v poslednom case stravil aj v USA a poviem vam ze hoci kde ste doniesli nieco na vyreklamovanie skoro vobec to predajca neriesil a bolo mu omnoho podstatnejsie zachovat si zakaznika a na 90% vymenili produkt okamzite za novy len u nas sme v tomto este trochu pozadu. ja rozumiem ze nemame take velke obraty ale aj tak si myslim ze je u nas zakaznik skor v nevyhode prava koli tazkosti vymozitelnosti prava… Spolocnost HUDY som povazoval za celkomserioznu aj ked jeden pripad moj nazor uplne nemeni ale prave taketo na nase pomary pomerne velka siet by si mala vazit zakaznika ako je napriklad Pat ktory v kladnom vyhodnoteni jeho reklamacie by si do buducna v danej sieti mohol zakupit dalsich 10 veci… a prosim ludi ktory maju nazor ze by sa nieco malo mazat tak si sprvate take stranky kde dopredu date ze kritika sa tazko nesie a nechce tam mat negativne nazory vsak nech trosku existuje sloboda slova a este ked je polozene aj urcitou dokumentaciu tak preco nenechat ludi aby kazdy vyadril svoj nazor obcianske zdruzenie STOP ratrakom Palcek

07.12.2010 01:32:20 #33 

Ludanek muž

No, myslím, že tahle diskuze je ukázkou hodně špatného PR.

Dám dvě rady jak tomu pro příště předejít…

…společnosti Hudy: pokud nezmění přístup k reklamacím, tak aspoň vyhandlovat stažení kritických příspěvků zákazníkem za nové lyžáky.

…snow.cz: Nemazat příspěvky. Nemazat příspěvky!

07.12.2010 09:03:48 #34 

Tom_

Vypadá to na neverending story. Nezbývá než Patovi popřát, aby u soudu uspěl, jinak to snad požene až do Štrasburku.

P.S: Pro obhájce „svobody slova“: stačí si přečíst pravidla diskuze tady na webu. Ani to nemusíte číst celé, stačí bod 1.

It's only skiing

18.01.2012 06:38:44 #35 

pat

**Vysledok sudneho sporu **

HUDY vratil plnu cenu lyziarok a navyse uhradil naklady na moje pravne zastupenie. Takze zhruba zaplatili 4 nasobok ich nakupnej ceny lyziarok.

Po diskusiach s inymi predajcami Black Diamond v zahranici (CH,A) nikdo z nich vobec nechapal o com to hovorim, vobec nerozumeli tomu preco sa HUDY takto spravalo a nevyhovelo hned reklamacii tak ako su na to zvyknuti oni.

pat

18.01.2012 07:58:00 #36 

Palo7

>> #35, pat, 18. 01. 2012 06:38:44 tak to blahopřeji, nikdy jsem na to neměl nervy, ale taky mně sere že čeští prodejci nechtějí uznávat reklamace. To už se k tomu mnohem lépe stavějí tolikrát pomlouvané velké supermakety, než rádoby kvalitní prodejci

Nalezené položky: 36 « První | < Předchozí | 1 | 2 | Další > | Poslední »

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

03.12.2016

Adelboden: oáza klidu ve švýcarských Alpách

Při příjezdu do Adelbodenu vás přivítá pohled na do...
02.12.2016

SP v alpském lyžování: co napověděla premiéra

Poslední listopadový víkend se stal již tradičně př...
02.12.2016

Vložky do lyžařských bot – proč a pro koho?

Při sjezdovém lyžování je noha v botě zatěžována ve...
02.12.2016

Známe vítěze souteže se Skier.cz!

Známe vítěze soutěže s lyžařským obchodem a eshopen...
01.12.2016

Vyhlášení vítěze soutěže o celosezónní Czech Skipass 2016/17

Czech Skipass – unikátní lyžařská celosezónní perma...
30.11.2016

Lyžařská sezona je tady! Nejezděte na hory bez servisu, radí odborníci

Venku první vločky a někteří z nás už plni očekáván...

Diskuze o lyžování

Služba Identbox

dnes 12:57:33 od Daniel73

Testování Sporten Stupava

dnes 12:21:49 od BoB

Ester Ledecká

dnes 08:57:50 od fischerbl

Klínovec: [Středisko]

včera 22:26:57 od BigBang

Crans-Montana: [Středisko]

včera 22:02:17 od mirjur

Výber vhodných lyží pre muža