Tipy pro výběr batohu [článek] - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Tipy pro výběr batohu [článek]

19.10.2010 10:35:19 #1 

Petr Havelka - SNOW muž

V sekci testy na www.snow.cz/testy naleznete výsledky uživatelského testu batohů, který jsme publikovali v tištěném SNOW 48 Market. Jako pozvánku přinášíme pár praktických rad a postřehů pro výběr batohu.
Odkaz na článek

18.06.2011 21:45:07 #2 

goralka žena

Mě se jako skvělý lyžařský batoh osvědčil batoh od Doldy. Tak jsem si na něj zvykla, že mi vůbec nevadí v pohybu na svahu. Ani nebyl tak drahý a skvěle padne, nejvíc si chválím hrudní popruh. Přítel má jinej typ batohu pro lyžaře, taky Doldy a oba naprostá spokojenost. S výběrem batohu na hory na lyže, nám poradili na e-outdoor a fakt paráda.

Není nad život s batohem na zádech..

23.06.2011 22:38:55 #3 

Thomas muž

Nedělám jim reklamu, ale skvěle se mi osvědčil tento: http://www.mammut.cz/…ana-ride.htm Drží výborně,má stahovadla na zmenšení objemu když je třeba na úzkou lanovku, má 3 možnosti nošení lyží(z boku,šik­mo,vertikálně),poj­me oblečení,pití a svačiny pro 3 lyžaře na celý den,má izolaci proti zamrznutí pitného režimu v ramenním popruhu,poutka na cepín,vysunovací horní kapsu na přilbu,výborné odvětrání s lehkou výztuhou.

Dynamika pohybu se přizpůsobí vizi

06.04.2012 14:15:10 #4 

kubikula

Výrobců je mnoho, ale záleží na kvalitě… Já mám batoh již 10 let, denně jej nosím a jediné co se pokazilo je zip… Je to škoda, protože nevím, jestli výměna zipu nebude dražší, než si koupit od nich rovnou nový… Co myslíte?

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

21.03.2017

Zimní kurzy lavinové prevence na Ukrajině – v dírách a mlze

Z Pece na Dragobrat za 24 hodin – tak proběhla cest...
20.03.2017

SNOW tour 2016/17: Bormio – červené a zábavné

Italské Bormio, tradiční dějiště Světového poháru v...
19.03.2017

SNOW tour 2016/17: Arabba – s Dolomity na dlani

V druhém březnovém týdnu jsme navštívili nejkrásněj...
17.03.2017

Aktuálně: zamračený víkend, možná i s novým sněhem

Jaro sice už definitivně ovládlo povědomí svátečníc...
16.03.2017

Hexenabfahrt 2017 ve švýcarském Belalpu po třicátépáté

Veřejný závod ve sjezdu Belalp Hexe ve Švýcarsku by...
16.03.2017

Novinky kolekcí 2017/2018 pro lyžování i cyklistiku v Harfasportu!

Pražskou prodejnu Harfasport určitě nemusíme dlouze...