START 2010/2011 - strana 3 - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

START 2010/2011 (diskuze strana 3)

Nalezené položky: 65 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další > | Poslední »

07.12.2010 07:28:26 #61 

mr_tom muž

Vcerejsi Steirstain naprosto luxusni, pisty az do 12 tvrdy a lidi tak 25 :-)

Možná nejezdím úplně podle norem, ale zato jezdím s radostí a úsměvem!!!

09.12.2010 15:52:27 #62 

adam 1

Zdarec dneska jsme byli na Bílé(beskydy)http://ww­w.skibila.cz/a super lyžovačka byli jsme tam ráno od 10h a jen 3 snowbordisti a dva „šahači“-jako my-já a synátor.Jezdili jsme na jižníII ,sice modrá ale se sněhem ,kdežto na 3a treningová samý led a dost vydřený (pouze jedna jízda )a rači jsme se vrátili na jižní kde jsme pilovali techniku.Myslím ,že to je nejlepší beskydské středisko ,které jsem poznal a dnes dokonce bez lidí takže jsme si to fakt užili. Carvu zdar.

09.12.2010 21:56:10 #63 

Mkamosh muž

Tu Bílou můžu potvrdit, teď jsem se vrátil z večerního a nemělo to chybu, cca 30 lidí a perfektně upravený svah se spoustou sněhu

20.12.2010 00:22:20 #64 

PavelKo

Včera(neděle) jsem byl na Dolní Moravě. Lidí příjemně málo, ale to je teď asi všude podobné. Největší minus bylo nepříjemně hodně kamínků ve sněhu, chce to ještě další pořádnou vrstvu sněhu nahoru. Skluznice to naštěstí zvládly jen s několika drobnými šrámy. Černá sjedovka byla ještě zavřená, jezdilo se po dlouhé červené, dolní části pod černou a pro nově prodloužené sjezdovce U slona. Nová horní část sjezdovky U slona rozhodně není modrá jako spodek, ale jasná červená. Jezdily obě nové čtyřsedačky, ta U slona jezdí pomaleji. Až jim tam přibude letos sníh, bude to asi můj nejoblíbenější areál na Moravě, přestože tam jedu autem dvě hodiny. Všechny sjezdovky dostatečně dlouhé, krásná široká modrá, krásná členitá červená, a když se budu chtít ztrapňovat, tak můžu i na krásnou černou :-)

20.12.2010 23:35:15 #65 

vašek2

No tak dneska jsem měl premiéru na libereckým Javorníku. Parking, espresso a jiné nelyžařské záležitosti v kategorii echt gold. Lidí decentně. To nejdůležitější, sjezdovka, je na začátku poctivá modrá a v druhé půli bleděmodrá. Velký sportovní zážitky na ní sice nejdou absolvovat, k výukový účelům a vylepšování techniky však určitě echt gold. A nebo k pohodovýmu lyžování (pro schopnější spíš loučkaření) na slalomkách. Obřačky bych rozhodně nedoporučoval. Teda když člověk chce alespoň trochu oblouky zavírat. (Rychlejší sníh by ale možná doporučil i delší racecarver). Šíře více než dostatečná, dole oploceno s lanem pro mrňata. Ten spodek mi připomíná Kaprun v Rokytnici, vršek trošku prudší Kaprun v Rokytnici :-). Snowpark a skicross ještě nejsou v provozu. Jediný a třeba pro HOnzu velký minus je absence el. sušáků rukou na WC. Asi marketingovej tah majitele hospody – ruce se holt musej zahřívat o svařák. :-)

Nalezené položky: 65 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další > | Poslední »

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

03.12.2016

Adelboden: oáza klidu ve švýcarských Alpách

Při příjezdu do Adelbodenu vás přivítá pohled na do...
02.12.2016

SP v alpském lyžování: co napověděla premiéra

Poslední listopadový víkend se stal již tradičně př...
02.12.2016

Vložky do lyžařských bot – proč a pro koho?

Při sjezdovém lyžování je noha v botě zatěžována ve...
02.12.2016

Známe vítěze souteže se Skier.cz!

Známe vítěze soutěže s lyžařským obchodem a eshopen...
01.12.2016

Vyhlášení vítěze soutěže o celosezónní Czech Skipass 2016/17

Czech Skipass – unikátní lyžařská celosezónní perma...
30.11.2016

Lyžařská sezona je tady! Nejezděte na hory bez servisu, radí odborníci

Venku první vločky a někteří z nás už plni očekáván...

Diskuze o lyžování

Služba Identbox

dnes 12:57:33 od Daniel73

Testování Sporten Stupava

dnes 12:21:49 od BoB

Ester Ledecká

dnes 08:57:50 od fischerbl

Klínovec: [Středisko]

včera 22:26:57 od BigBang

Crans-Montana: [Středisko]

včera 22:02:17 od mirjur

Výber vhodných lyží pre muža