S-Team / VL = špinavé prádlo - strana 4 - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

S-Team / VL = špinavé prádlo (diskuze strana 4)

Nalezené položky: 137 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Další > | Poslední »

12.12.2011 17:43:41 #91 

sarfik

Myslim, ze prispevky 85–87 nemaji s casti nazvu vlakna nic spolecneho (S-team/VL). S druhou casti vlakna patrne ano. Ach jo. :-?

...≈≈≈8≈≈≈...

12.12.2011 18:03:48 #92 

Martin47 muž

>> #90, sarfik, 12. 12. 2011 17:40:56

Jen abych měl jasno, tenhle příspěvek jsi napsal jako: A/ Sarfik z diskuse na Snow B/ Vyjednavač a obchodní ředitel S teamu C/ Předseda o.s. Vylepšovací lyžování D/ Učitel lyžování na Sporten Iridium

http://www.s-team.cz/…ni-jmeno-ii/

12.12.2011 18:08:26 #93 

TomáS muž

>> #92, Martin47, 12. 12. 2011 18:03:48

:-)

Jako učitel lyžování, který v jiném vláknu o sobě tvrdí, že neumí moc lyžovat.

:-)

12.12.2011 18:15:26 #94 

Martin47 muž

>> #93, TomáS, 12. 12. 2011 18:08:26

Opět si se projevil jako bystrý chlapec :-)

12.12.2011 18:51:19 #95 

Pavlos muž

Výše uvedený názor je jen soukromým subjektivním dojmem autora. Nemusí, ale někdy i může to být pravda.

12.12.2011 19:31:07 #96 

Paco muž

Jednou jsem se v Rokytnici zúčastnil VLka. Přijel jsem do rozjetého týdne jen na jeden den. Nebylo moc fajn počasí a HOnzu jsem našel poměrně pozdě, ale aspoň jsem se mohl rozjezdit. Bylo nás celkem hodně a i tak se mi věnoval celkem dostatečně. Mohl jsem vyzkoušet lyže Sporten, což se mi líbilo. Na lanovce jsem dobře pokecal o technice a lyžování vůbec, takže super. Cenový příspěvek 200,– Kč mi přišel přiměřený. (hraju golf a tak kdybych měl srovnávat s lekcemi golfu, tak bych řekl, že to byl poplatek směšně malý)

O techniku lyžování jsem se začal zajímat prostřednictvím článků na webu skisports.cz. Kdyby se měl volit člověk, který v ČR nejvíce přiblížil techniku lyžování veřejnosti, byl by to za mě určitě Ivan Sosna. Nejlepší články z celého Snow jsou pro mě ty s názvem „univerzita“. Nejlepší by bylo, kdyby se např pod hlavičkou Snow uskutečnila univerzita s ním i na sněhu – to bych si nenechal ujít!:) (a rád bych za to zaplatil, protože si jsem jistý, že bych za své peníze dostal skvělou službu)

Služby jsou dle mého názoru v ČR velmi nedoceněné. Každý si myslí, že je vše zadarmo a nebo skoro zadarmo:(

12.12.2011 20:50:05 #97 

Jirka83 muž

Můžu napsat svou zkušenost jako účastník jen jednoho VLka (Meziříčí), podle toho co tu čtu jednoho z těch „po zlomu“. Vůbec nevidím do zákulisí a HOnzových vztahů s dřívějšími spolupracovníky, takže to nebudu komentovat (pamatuju Kraba, který na mě udělal velký dojem a věřím, že ostatní jsou na tom podobně).

Je pravda, že ne vše vyšlo podle očekávání. Na HOnzu nás tam bylo víc, a ne všichni pokročilí mají chuť a čas se neustále věnovat začátečníkům – chtějí si taky zajezdit, že. Dovedu si představit víc „dedikovaných“ osob. Cenu, kterou jsem zaplatil ale považuju za více než odpovídající času a zkušenostem, kterých se mi dostalo (pravda ne jen od HOnzy, i od ostatních) – a to jak k lyžování tak k servisu. Rozhodně to nebylo z mé strany zklamání nebo ztracený čas.

Velmi mě pomohly a otevřely oči rady a reakce diskutujících zde (ivan, Tomas, Martin, Krab, a dalsich – vsak vite. milan trnka dokonce pres ramec diskuze!!), články ve SNOW (univerzita). Otevření jen mysli bohužel k lyžování nestačí a obdobná reakce přímo na svahu je neocenitelná a jsem moc rád, že se mi jí díky HOnzovi a dalším poštěstilo dosáhnout.

Lyžovat neumím. To vím a nedávno jsem si to potvrdil (asi se to nenaučím nikdy), ale myslím, že myšlenka VL tak jak ji chápu já a byla tu i (možná zidealizovaně) naznačená je moc fajn a doufám, že nezanikne kvůli nějaké zlé krvi či byznysu nebyznysu.

P.S.: Moje antree, kdy jsem se jako jediny vysekal pred nastoupenou jednotkou dole na svahu jen tak nezapomenu (aha, ty jsi ten novej) :)

186cm, ~100kg, Dynastar Course 67 178cm, Vacuum 130, začátečník

12.12.2011 21:44:35 #98 

˘Ö˘Krab muž

>> #97, Jirka83, 12. 12. 2011 20:50:05
„jsem se jako jediny vysekal pred nastoupenou jednotkou dole na svahu“
… nebyl jsi sám, já jsem měl podobný vstup na svah – a lehnul jsem si hned 3× v prvních 3 jízdách, heč! (pak jsem si poslal Kokosku pro brousek, udělal nové hrany a už to skoro šlo)

Ostatně soudím, že, ani HOnzovo VL, ani ivanův termín „vylepšovací lyžování“ nezaniknou, už jen proto, že HOnza je nezmar a nedá mu to, navíc samotný termín zakořenil v diskuzi bez ohledu na vůli či nevůli kohokoliv. Co nového se v těchto souvislostech objeví se dá teď jen těžko soudit.

To, že jsem nelyžař, se snažím už několik let nepříliš úspěšně maskovat psaním příspěvků. Nepomáhá to.

12.12.2011 21:51:14 #99 

ivan

>> #98, ˘Ö˘Krab, 12. 12. 2011 21:44:35

„Vylepšovací lyžování“ je můj termín? Co se ještě nedozvím? Opravdu? To jsem netušil. Neměl bych si nějak nárokovat autorství?

Pamatuju si akorát, že se kdysi dávno v mailové konferenci řešilo pojmenování této aktivity a já byl dost proti tomu.

Ale je mi to úplně putna, byť mě uvedený moment překvapil.

12.12.2011 21:57:32 #100 

˘Ö˘Krab muž

>> #99, ivan, 12. 12. 2011 21:51:14 Jsem o tom skálopevně přesvědčen a pamatuji si i to, že jsi byl zásadně proti. Mýlil jsi se, jako už …

To, že jsem nelyžař, se snažím už několik let nepříliš úspěšně maskovat psaním příspěvků. Nepomáhá to.

12.12.2011 22:47:23 #101 

Harry

No zas ma ten Ivan dostal.Mojim dalsim tahom bolo napadnut ho,a to preto,lebo ked uz HOnza je ku…,tak Ivan dvojnasobna.

Je uplne jasne,ze Ivan je platenym agentom tu na Snow,za kazdy clanok bere velke prachy,a jeho rady su len take polovicne oproti casopisu,aby mal nieco v rukave.

Nuz ale ,co sa nestalo. Na mnou nepolozeny dotaz uz bolo zodpovedane.Tak to je sila.

Ivan ,snad mi chces povedat,ze v tejto dobe este existuje niekto,kto by len tak chcel poradit ostatnym.

V ramci logiky ktora je tu prezentovana,jed­noznacne tvrdim ze to nie je mozne.

Jednoznacne to tvrdim aj o Mski,to je tiez len vyuzivacny agent Snow.A urcite dobre plateny.

Ja len dlhy cas tvrdim.Nehadzte perly sviniam.Nezasluzia si to.Svina zozere aj ho…,a tiez jej bude chutit.

Martine 47.Velmi sa tesim,ak by som mal moznost s Tebou a u Vas polyzovat,a v branach! To by bolo super. Uvedomujes si ale,ze za Tvoju snahu, tu na Snow mozes zliznut slahacku vo forme,ze si Tvojou snahou ojebabral x ludi?

Lebo toto dost realne hrozi.Chce to len cas.

Velmi sa mi paci pristup Ivana,Mski.

Rychlo pochopili u HOnzu,kolka bije.Nenapisali ani slovo,len sa podla toho zariadili.Takto sa podla mojich meritok sprava inteligentny clovek.Na horucu platnu siahnem iba raz.A viem ze pali.

Je mi luto aj chalanov.Ovsem Ti sa zachovali po popaleni opacne.

Huba mi narastla preto,aby bola vyuzivana.Nie aby som ju drzal na uzde,a za chrbtom niekoho potom bol mudry.

Znovu opakujem,mrzi ma to ako HOnzova snaha dopadla.

Takze Ti ,ktori to jednoznacne vedia lepsie,sem s tym!

Martine47.Kedze uz vyse dvadsat rokov podnikam,tak sa len z niektorych predstav diskutujucich smejem vo svojom vnutri.

Mne stacilo aby som bol dva dni/a to nebudem tvrdit ze dve hodiny/ v diani VL,a jasne mi zapalilo o co ide.

Znovu opakujem,je mi luto HOnzu.Ale kazdy to vidime inak.

Takze znovu.

SEM Z AKCIAMI VL ZA TRISTO!

caute Harry

Teoria je, ked nic nefunguje,ale kazdy vie preco. Prax je, ked vsetko funguje,ale nikto nevie preco. Ja som spojil teoriu s praxou,nic nefunguje a nikto nevie preco.

13.12.2011 00:01:53 #102 

Ondřej Novák

>> #43, MTS, 06. 12. 2011 01:44:49

Vitr z plachet od ledna 2011 do te doby mi z teto zajimave jizdy virtualnim lyzovanim vzala az hloupoucka poznamka Ondreje Novaka kde zpochybnoval moji zavodni vykonnost mezi veterany ci jinymi zavodniky treba o 20 let ode mne mladsich jako treba Petr Dvorak z Rokytnice, ktereho jsem ve finalovych jizdach Voelkl Cupu zatlacil tak ze udelal chybu a upadl.. bohuzel pak skoncil v nemocnici. Naslednou jizdou jsem vyradil Honzu Samohela v obou jizdach a ve finale s Teo Bohinskim po vyhrane prvni rozjizdce jsem udelal chybu po dopadu 2. skoku a skoncil tak celkove druhy..(rok 2007 – 8?) Tvé výsledky kupříkladu z Volkl Cupu dobře znám a pokud bys dobře a pozorně četl, viděl bys, že jsem pouze zpochybňoval tvé názory na lyžování s tím, že tvá technika nemusí být ta nejlepší a nejrychlejší. Tvé výsledky jsem nezpochybňoval, ba naopak. Ale pokud jsou všechna tvá druhá místa zaviněna pouze „chybou“, asi jsem se v posouzení tvých názorů na lyžování mýlil…

Argumentovat s Ondrou a obhajovat sam sebe s nim nebo s kymkoli jinym rozhodne nehodlam.. Ti s kterymi jsme se osobne potkali na lyzich maji respekt a tim padem i vime sve.. Pisalci, pseudotreneri a vetsina profesionalnich lyzarskych instruktoru hojici si sve vlastni nedokonalosti a honici si sva ega jakym je napriklad nas pritel Ondra respekt nemaji,.. Mám respekt k lidem, kteří sami mají respekt k ostatním. K lidem, co si honí ego, nesouhlasné názory odměňují urážlivými a jízlivými výpady nerespektuji. Bohužel mezi ně Milane patříš v tuto chvíli i Ty a můžeš si za to sám. Snažil jsem se s Tebou komunikovat vstřícně a přátelsky, byť jsme se nikdy osobně v podstatě nesetkali a nebyl jsem to já, kdo válku svým chováním zahájil. A když je válka, nemám pak s jízlivostí problém ani já.

Co takhle trochu velkorysosti a tolerance!! Ano, to by ti neškodilo. Ale chápu, že je potřeba si udržovat image tvrdého chlapíka, který za každou cenu „neplave s proudem“

Buď zdráv, snad budeme mít brzy to štěstí potkat se v Austrálii na lyžích a dost věcí si v klidu objasnit, nebo si dát alespoň pořádně do …, kdyby to náhodou s tím objasňováním dopadlo špatně.

Ahoj, Ondřej

13.12.2011 00:23:40 #103 

Ondřej Novák

>> #47, HonzA_, 06. 12. 2011 09:30:45

Ahoj.

Na jiné téma. Jako redaktor Snow působím již delší dobu, takže tento článek není mým prvním počinem, nejsi asi pravidelným a pozorným čtenářem.

Téma Jak vybrat dobrou lyžařskou školu má své jasné vymezení. Nejedná se tu o jednotlivce, trenéry, seskupení jako VL, ale o komerční lyžařské školy. Tudíž lyžařská škola by opravdu měla mít vše, o čem v článku píši. Mimojiné článek dle mého názoru postihuje i problematiku malých škol, o několika málo instruktorech, problematiku toho, že za drahými kancelářemi a skvělými testcentry se může skrývat nekvalita, neprofesionalita, stačilo by jen článek pozorně bez předpojatosti přečíst… A že jsem zmínil hlavně Apul a Aplš? Ano a vzhledem k tomu, že se na poli výuky lyžování pohybuji již mnoho let a bohužel mi bylo umožněno nahlédnout i do zákulisí jiných organizací, tvorby akreditací, reprezentací na mezinárodních instruktorských kongresech, stojím si za tím. Myslím, že loni v únoru jsme si tady dostatečně ukázali, jakým způsobem u nás probíhá vzdělávání instruktorů lyžování, jak se udělují akreditace, jak funguje Interski ČR atd. a zatím jsem v souvislosti se vším předchozím uvedeným nenašel organizaci, která by se zabývala vzděláváním budoucích profesionálů. Není to jen znalost biomechaniky, perfektní plužení, ale hlavně nauka zvaná v zahraničí Guest Service, která dělá z instuktora profesionála a ne jen vyškoleného s licencí do šuplíku. Nenašel jsem zatím lepší organizace než tyto dvě, které jsem uvedl a ani tvé domovské Skiplus mě o opaku nepřesvědčilo.

Zdar pozorným očím, utříbeným nepředpojatým myšlenkám a netrhání z kontextu při čtení nejen mých článků.

Zdraví Ondřej

13.12.2011 09:41:11 #104 

Martin47 muž

Dochází tady k dalšímu pokusu o odklonění debaty, tak se na něj pokusím upozornit. V některých příspěvcích je podsouváno, že HOnzovi lidé závidí peníze, které získal pořádání VL a proto vznikla tahle diskuse. Dle mého názoru člověka, který s VL neměl nikdy nic společného (ani spoluprací ani účastí) to není a nebyl důvod, proč diskuse vznikla. Drtivá většina lidí tady si jasně uvědomuje, že za každou službu se MUSÍ zaplatit a je to tak naprosto v pořádku. Zřejmě jediný kdo si to neuvědomuje je HOnza, který využíval pro potřeby pořádání VL služby mnoha lidí a nezaplatil jim za ně. Bohužel nebral v potaz ani to, že jim vznikaly se zapojením do organizace VL nějaké náklady. Pokud tedy VL běželo na bázi kamarádství jak bylo prezentováno a vybíraly se za něj peníze, měl v první řadě každý z pořadatelů odejít s nulou. Pokud to byl byznys, měl se zisk rozdělit mezi pořadatele podle míry jejich odvedené práce. Závist z toho tedy laskavě vynechte. O tu se sice hezky opírá když teče do bot, tady ale zjevně není na místě!

13.12.2011 10:09:55 #105 

Paco muž

>> #104, Martin47, 13. 12. 2011 09:41:11

Tak daleko já nevidím. Jen jsem napsal svou zkušenost s VL. Chápu samozřejmě, že když se někdo cítí být zneužitý – nebo spíš jeho vstřícnost pomoct, tak že se ozve. Sleduju toto vlákno spíš jako člověk nezaujatý a jaksi „zvenku“. Zkuste to taky, jedině tak si uděláte objektivní obrázek. Pravda je totiž většinou někde uprostřed.

13.12.2011 11:25:13 #106 

simirKobra11 žena

>> #60, j0hn, 06. 12. 2011 13:03:20

ja jsem se tedy nechtela zapojovat do teto debaty, ale kdyz uz j0hn nakousl ty komentare k VL akcim..... Ja jsem napsala jediny prispevek na Snow ohledne minule VL akce v Rokytnici, ktere jsem se zucastnila a najednou jsem zjistila, ze moje urcite vety, podotykam vytrzene z kontextu, byly pouzity jako REFERENCE na webu VL akci a to se mi tedy nelibi, zadnou referenci jsem nikomu nedavala! Chtela bych tedy pozadat o stazeni reference od ucastnika Simona z webu VL

Princess Leia Organa Solo-Skiminus

13.12.2011 17:01:07 #107 

rADEk

nic me do toho neni, nikoho z fora neznam osobne ani jsem na zadne VL akci nikdy nebyl. toto forum navstevuji par let a predminulou sezonnu jsem (po predchozim pokukovani nejakou tu sezonnu) se rozhodl VL akce zuucastnit za ucelem zlepseni sveho lyzovani, pokecani a seznameni s lyzarskymi nadsenci, po celou dobu jsem myslel (a v podobnem duchu to tu bylo takhle prezentovano), ze se jedna o nekomercni kamaradskou akci kde ti lepsi za minimalni uplatu (vlekovne+dopravne) se budou snazit postrcit technicky dopredu ty mene zkusene a vecer spolu vsichni popijou. po te co jsem klepl na stranky VL a dozvedel se cenu za 2,5 dne lyzovani (ktera byla identicka se 8 dny ve Francii nebo Italii) me doslo, ze se nejedna o „kamaradskou“ akci nybrz o beznou komercni vyuku lyzovani, coz snad muselo kazdemu okamzite dojit, tak nevim proc to tu resite. Jediny kdo by to mel resit je vedeni SNOW, kteremu utikaji finance za reklamu.

Demokracie je pěkná věc, ale jeden osvícený monarcha by byl pro tuto zemi požehnáním.

23.12.2011 21:44:22 #108 

˘Ö˘Krab muž

Nastal čas rozjímání a předsevzetí. Úkol to nelehký mi byl usnadněn anonymním pisatelem jisté soukromé zprávy, jejíž kopie kopie kopie kopie (možná ji máte v e-mailu také) mi byla spamem podle a zákeřně doručena:

„Oni … jsou přímo posedlí tím – škodit. A neštítěj se lhát, překrucovat, využívat jakéhokoli detailu nebo špatné formulace a všeho k pošpinění někoho, komu závidí úspěch nebo co vlastně? – cokoli… A šup s tím na veřejnost – vědí, že se bránit na veřejnosti nechci a útočit už vůbec ne.“

A, byv zasažen do hloubi duše pravdivostí, co více krutou výstižností této charakteristiky, doznávám, že je tomu tak. Prohlašuji, že vše související s VL jsem činil vždy pouze z těch nejhanebnějších zištných pohnoutek. Nelyžoval jsem s vámi, lyžoval jsem proti vám.

Tímto se všem účastníkům VL, ve kterých jsem v uplynulé sezóně snad vzbudil neoprávněné zdání konstruktivního přístupu k věci, omlouvám. Už to vícekrát neudělám, čestné pionýrské.

V hlubké úctě váš setapouch, sobý hnusec Krab

26.12.2011 15:55:29 #109 

garfield muž

.............to all : budu zcela mimořádně zdvořilý,neb k nezdvořilosti mne na tomto foru dovedla jen Vaše bezostyšná fascinace ,sebeklamná chvála VL vylepšovacího lyžování..,jak leninsko stalinskej kult… :-D

2 sezony to tu píšu …8-O ,o podivném komerčně- nekomerčním kočkopsu VL alias vylepšovacímu lyžování, lyžařská škola to není ,a Snow,IVAN to obhajuje…Forum tu nebylo o ničem jiným , only VL : ,lyže otázky-přijeď na VL my ti řeknem,poradíme…, otázky na lyž.školy-všechny špatný-drahý- pojeď s námi na VL,to je „skoro“zadarmo , kupodivu neznám model lyžařských bot VL ,i když je to asi jen má nevědomost a ignoranství:-D …atd…pánev v před,VL tahák …a teď VL propadák , V každém případě to celou tu dobu bylo marketing kladívko ,jak do hlaviček natlouct VL for ever… a „vona ta bohulibá činnost“ zdarma, byla jen blbost a naivita zúčastněných pomáhajících …a vychcanost Und jetz ist Schluss,Ende…a všechno se pere pěkně veřejně
ani mě to nepřekvapuje … nepřekvapuje hlavně proto,že stačilo zeptat se na kopci-kdekoliv u nás, po Alpách,po ledovcích- pár jabloneckejch lyžníků, co už nepotřebovali vylepšit… Co je ten Verl zač ?

nic proti vylepšovaní-címu lyžování..,na­opak,žije ,nic nevnucuje ,žije na snow v obnovené aktualní světově uznávané vzdělávací formě,s lektory věku 30 s komerční praxí z celého světa- a ta nic nedaruje… má i workshopy zdarma…, 1.workshop co jsem viděl a z povzdálí rád pozoroval, byl na jaře v Harrachově a vylepšovali se tam i VL …

tak už tu bělizeň dáme sušit?

29.12.2011 22:05:04 #110 

garfield muž

>> #109, garfield, 26. 12. 2011 15:55:29

:-D :-D :-D Co mne i nadále a velmi udivuje, je ,že vedení-šéfredaktor,ma­jitelé časopisu Snow… nechává i nadále své vlastní logo, včetně marketingových následností pro další použití komerční aktivitě Jana Verla- VL-S-teamu…!!! ,
viz jejich oficialní web : http://www. vl-snow.cz/
VL stránky -do těch mi nic není jen , to i nadále vypadá ,jako,že VL je legitimní součástí časopisu snow- používají logo časopisu snow -je incorporováno převzato VL , jo hold je to věc majitelů …ale i předplatitelů ! jen možná ,že to vůbec nevědí,netuší,že logo „snow“ je používáno na výše uvedených web stránkách,které jsou mimochodem plné zajímavých novinek alá slibotechna spolupracovní­ků,kteří se tomu můžou věnovat ve skutečnosti jen ve středu a vdubnu…opět virtualní realita- jak nalapat ptáčka., a VL má zrovna teď na hlavě dlouho očekávaný kýbl sra.ček. :-) tak co s tím ?, teď by mělo začít interně prát prádlo i Snow…

29.12.2011 22:19:55 #111 

TomáS muž

>> #110, garfield, 29. 12. 2011 22:05:04

Když se podívám na logo S-teamu, tak si nemyslím, že by si s tím HOnza lámal hlavu. Vezmu logo zaběhlý značky a použiji ve své.

Jestli to tak není, tak je HOnza součástí jak Snow, tak i Sportenu. Jinak si ta loga vysvětlit nedokážu, protože pár CI manuálů jsem viděl.

Používání „loga“ jedné firmy je v corporátu druhé, je zcela neobvyklé a nikde jinde než u dceřiných firem jsem to neviděl.

T.

31.12.2011 13:44:31 #112 

garfield muž

>> #2, Jožka, 31. 12. 2011 11:42:30 A znova ,teď už o zasírání fora VL.. Ivan Sosna tu vloni použil termín CHUCPE, ano to co je tu zrovna od VL prezentováno ,je právě chucpe… MIMO vlákna VL=špinavé prádlo ,kde je asi,dle bývalých účastníků mnoho pravdivého,v zá­kladě u nás neúčastníků předpokládaného tak… " :-) nedovedu si představit ,že na webu addidas /snow/ budu drze bezostyšně nabízet své produkty puma-/Vl/

Nemalou součástí odběratelů-předplatitelů časopisu SNOW je i přes několik tisíc aktivních Apul instruktorů,ly­žařských škol APLš,Apul, a ostatních kolegů,nikdo z nich-z komerční sféry, tady na foru-NIKDO ,z nás tady nelovil,a neloví !!! poskytniout relevantní informaci-je-li to vůbec možné,ale lovit-NEe považujeme to za neetické, dooost se bavíme amaterismem pokusů a nahánění oveček.. a on tu přímo ve VL vykvetl, jen ty ovečky -to přestalo bavit… TO JE TEN MARKETING NALEPENEJ NA SNOW,zneužívání logay Snow, je maličkost týkající se majitelů časopisu,jim utíkaj za reklamu škudlíky

Vážení VL Nezasírejte vlákno, vylepšujte se..! a lovte si na svém webu…,zde Vám Vaši vlastní bývalí klienti vystavili vysvědčení viz výšše na svém webu si dělejte co chcete…

Jo co SOSNA,Verl, and his company zasil,to by potřebovalo BAN-VL, protože komerční aktivity-reklama -se platí, tak si ji zaplaťte… mi platíme předplatné ,a vl tu nechci

31.12.2011 14:07:01 #113 

˘Ö˘Krab muž

>> #112, garfield, 31. 12. 2011 13:44:31

Garfielde, ty škodíku :-D , konečně jsi se probudil z estivace.

1. Pokud je pro Tebe/vás VL konkurencí, kterou považuješ za nekalou, existují legální instrumenty, jak to v klidu vyřešit. Jinak se dál bav amaterismem snažení a nech to plavat.
  2. „jen ty ovečky -to přestalo bavit…“ Nepřestalo to bavit ovečky, protože kdyby ti, kteří se ozvali, byli ovečky, tak by se přinejmenším neozvali, ba co víc, byli by mezi jmény citovanými Jožkou ve vláknu „VL 2012“
  3. VL vzešlo z fóra (otázka jak a kam bylo poté směřováno), dokud existuje nějaké partnerství mezi SNOW a VL, je vypovězení spolupráce výhradně na těchto subjektech. Do té doby tady vesele mohou VL aktivity být propagovány a VL používat logo SNOW.
  4. Jestli Ti vadí reklama VL v tištěném časopisu, řeš to s redakcí, popřípadě si založ na toto téma vlákno. Určitě se dá i zrušit předplatné. Mne třeba v printu uráží reklamní fotky rozesmátých jezdců v naprosto debilních pózách (typicky Völkl) a také bohorovné komentáře některých pisatelů z okruhu lyžařských škol – a co?
  5. O tom, co a jak si nechá redakce zaplatit, nechť si rozhodne sama. Jinak viz bod a).
  6. Tvůj text je sám o sobě natolik výživný, že stačilo jej implantovat jednou a nezas…t jím ještě vlákno „VL 2012“, protože svým obsahem a ukotvením v minulosti patří sem.

Maúcta KRAB

31.12.2011 14:49:31 #114 

garfield muž

>> #113, ˘Ö˘Krab, 31. 12. 2011 14:07:01 děkuji :-) :-) zapoměl si na : G: Krab =ovce co učila na VL a sama tu pere prádlo, jak byla voškubána :-)

31.12.2011 15:21:12 #115 

˘Ö˘Krab muž

>> #114, garfield, 31. 12. 2011 14:49:31

Opět zásadní mýlka, nebyl jsem oškubán. Jestli Ti to uniklo, tak o peníze tady prvořadě nešlo. Navíc nevíš (nebo bys neměl vědět), jaké byly interní dohody o organizaci a podpoře uvnitř O.S., tak o tom nefabuluj.

Díky VL jsem poznal spoustu výborných přátel a dalších lyžařů, což bych si za peníze nikdy nekoupil. Z tohoto pohledu to byla dobrá investice. A že už s VL dále nepokračuji, je moje svobodná volba, tak ji rač respektovat.

31.12.2011 15:34:42 #116 

garfield muž

>> #115, ˘Ö˘Krab, 31. 12. 2011 15:21:12

:-) děkuji za odpověď ,je potřeba abych nejen já ,ale i ostaní byl- byli v obraze ohledně minulosti a co se ve VL odehrálo… :-) ,neb čistě teoreticky by se to mohlo stát znovu… ,Krabe ,? a proč tedy nepokračuješ na tak skvěle organizovaném, bohulibém,fan­tastickém,snow podporovaném projektu,který tě natolik obohatil, že o peníze nešlo :-),/asi o ně začlo jít ?/ a o němž se teď dovídáme,že vše bylo jinak … tvou svobodnou vůli respektuje snad každý… i já, o tom žádná … jen ty důvody … asi to ještě není všechno venku co? o peníze ti nešlo,tak v čem to je ?

31.12.2011 15:48:04 #117 

Harry

>> #113, ˘Ö˘Krab, 31. 12. 2011 14:07:01

Prvykrat,co som niekomu klikol na auru.Dobre napisane,len toto adresat nepotreboval pocut.

cau Harry

Teoria je, ked nic nefunguje,ale kazdy vie preco. Prax je, ked vsetko funguje,ale nikto nevie preco. Ja som spojil teoriu s praxou,nic nefunguje a nikto nevie preco.

31.12.2011 15:57:16 #118 

˘Ö˘Krab muž

>> #116, garfield, 31. 12. 2011 15:34:42

„je potřeba abych nejen já ,ale i ostaní byl- byli v obraze ohledně minulosti a co se ve VL odehrálo… ,neb čistě teoreticky by se to mohlo stát znovu…“

Obávám se, že to, co se odehrálo ve VL, je záležitost za á okruhu lidí z pozdějšího OS a za bé přímých účastníků. Mám za to, že všichni z obou výše zmíněných skupin již si své zásadní tady v prádelně řekli. Aby se to znovu nestalo.

31.12.2011 16:09:38 #119 

garfield muž

>> #113, ˘Ö˘Krab, 31. 12. 2011 14:07:01
Ad.A ..- VL není, nebyla,ani nemohla být konkurencí nějaké komerční lyžařské školy ,z VL jen čišela naprostá amatérskost provedení,a na druhou stranu pravda genialní marketing= napojení na slušný odborný časopis,a naprosté ovládnutí diskuze na foru tohoto časopisu… a tohoto jsme byli svědky… Ad.B..- Ovečky byly lapány na zdejším foru a věřili,že snow,je zárukou kvality,a že to co jim bylo slíbeno bude také splněno,to ,že to „ovce“nebyly je zaplaťpánbůh nad slunce jasné , viz toto celé vlákno, a pár dalších,… Ad.C..- zrušil jsem už před lety 2 předplatné slovy 2× protože články I.S. jsou povětšinou slovní cvičení o ničem -viz např rocker… :-),ale stejně mi to sem cpou.. Ad.F..- No aby to nebylo z bláta do louže,je to furt to samé…

02.01.2012 18:00:50 #120 

Martin_B muž

Uf…zajímavé počtení. Myslím, že další VL vyzkouším. Už jen ze zvědavosti, ale musím si přivézt lyže.

Jezdím jak umím.
Nalezené položky: 137 « První | < Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Další > | Poslední »

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

03.12.2016

Adelboden: oáza klidu ve švýcarských Alpách

Při příjezdu do Adelbodenu vás přivítá pohled na do...
02.12.2016

SP v alpském lyžování: co napověděla premiéra

Poslední listopadový víkend se stal již tradičně př...
02.12.2016

Vložky do lyžařských bot – proč a pro koho?

Při sjezdovém lyžování je noha v botě zatěžována ve...
02.12.2016

Známe vítěze souteže se Skier.cz!

Známe vítěze soutěže s lyžařským obchodem a eshopen...
01.12.2016

Vyhlášení vítěze soutěže o celosezónní Czech Skipass 2016/17

Czech Skipass – unikátní lyžařská celosezónní perma...
30.11.2016

Lyžařská sezona je tady! Nejezděte na hory bez servisu, radí odborníci

Venku první vločky a někteří z nás už plni očekáván...

Diskuze o lyžování

Klínovec: [Středisko]

včera 22:26:57 od BigBang

Crans-Montana: [Středisko]

včera 22:02:17 od mirjur

Výber vhodných lyží pre muža

včera 20:33:57 od Mefko1

Ester Ledecká

včera 18:44:23 od m3

Čím nahradit Dynastar Omecarve 10?

včera 08:51:22 od Marek Bednář

Bootfitting

včera 00:38:48 od MMartin

vosky Skivo

02.12.2016 20:26:55 od Marek Bednář

Alpine Ski World Cup 16/17

02.12.2016 19:37:35 od Marek Bednář

Saalbach vs. Zell am See - prosím o radu!

02.12.2016 16:18:08 od Martin_B