[Diskuze k článku]: SNOW 47 + 2X SKIPAS ZDARMA - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

[Diskuze k článku]: SNOW 47 + 2X SKIPAS ZDARMA

23.09.2009 15:11:41 #1 

administrator

Představujeme vám první číslo zimní sezóny 2009/10 – vychází ve čtvrtek 1. října! Najdete v něm tradiční fotogalerii, univerzitu carvingu, komentáře k současnému dění v závodním lyžování, SNOWride, podíváte se na exotickou Kamčatku nebo do amerického Colorada. Velkou novinkou je pak rubrika Family o tom, kdy, jak a kde (začít) lyžovat s dětmi. Hodnotné informace završují 2 skipasy zdarma – jeden do švýcarského Jungfrau a druhý na předsezónní přípravu do pražského Carving Centra!

Odkaz na článek

23.09.2009 19:49:44 #2 

administrator

(Pavlos, ) A proč mi ještě nepřišla nabídka na předplatné , sakra, asi jsem trošku zaspal ;-))))

24.09.2009 09:14:34 #3 

administrator

(kumestrol, ) Juchů, je to tady :-)

24.09.2009 09:28:44 #4 

administrator

(Edward, ) nebo tam bude zase plno fotek chlapíků skákajících ze skal apod. ?

24.09.2009 10:46:33 #5 

administrator

(Luboš/Freeski, ) Ahoj, já myslím ,že tam budou jen fotky týpků skákajících ze skal a ledovců, maximálně závodníků v brankách nebo skialpové. Slyšel jem, že už začal fotit i Ivan Sosna a že ho vloni nadchly široké lyže. Těší se na prašan. Já si teda počkám na něco ke čtení až do Freeski.

24.09.2009 13:05:07 #6 

administrator

(kumestrol, ) to je skoro jako kontraspionaz :-) – redakce, na nej, na freeskiera jednoho nezbedneho, co nechce doprat sponum trochu kvalitni lyzarske cetby :-)

24.09.2009 22:31:43 #7 

administrator

(Petr N, ) to ja o predplatne psal pred cca tremi tydny a zadna odpoved. Ani na dotaz poté.

25.09.2009 11:26:51 #8 

administrator

(petkan, petkan@centrum.cz) Už nemůžu ani dospat, jak se těšim na nový počteníčko a na celou zimu :-) Uvítal bych víc článků z domova a rozvoji lyžování a areálů u nás, projekty, fotek skákajících lyžařů ze skal neni ale nikdy dost:-) Taky bych uvítal pravidelnou rubriku o český lyžařský repre. Tak zdar SNOW

25.09.2009 12:01:30 #9 

administrator

(Tomáš Roba – SNOW, tomas.roba@snow.cz) Zdravím Petře,
bohužel nevíme proč Váš email nedorazi nebo co se s ním stalol, ale je možné, že spadl mezi spamy. Kolegyně Veronika Kolářová vyřizuje denně desíty emailů a pravděpodobně jí ten Váš při kontrole spamů unikl.
V úterý 29.9. zavolejte na 775 697 669 a všechno se napraví během chvilky. Z redakce zdraví
Tomáš Roba

29.09.2009 13:16:58 #10 

administrator

(Edward, ) A nebylo by dobré udělat třeba nějaký podrobný průzkum tady na webu co by čtenář ve SNOW uvítal? Minulý rok byl třeba článek o broušení hran – na dvou stránkách – klidně mohl být na stránkách čtyřech apod. Tady v diskuzi publikující „ivan“ je asi ten Ivan Sosna z tištěného SNOW? Proč se mu nedá větší prostor? Evidentně rád píše. Na obálce nového SNOW vidím titulek o heli na Kamčatce. Vím obálka prodává, ale já bych třeba koupil SNOW kdyby tam bylo na obálce třeba něco ve stylu " Podrobný popis Špindlu včetně historie na deseti stránkách" apod. Anebo už průzkum máte a máte zjištěno, že hlavními kupujícími jsou náctiletí…

30.09.2009 00:40:27 #11 

administrator

(Radek Holub – SNOW, radek.holub@snow.cz) Průzkum děláme celkem pravidelně v tištěném SNOW, ale určitě není od věci sondovat průběžně i tady na webu – díky za podnět a v menu již bliká jednoduchá anketka.
Ivan a ivan jsou samozřejmě tatáž osoba. Jsem si jistý, že jeho texty jsou pro velkou část čtenářů i důvodem koupě SNOW. Jestli určité téma vyjde na dvou nebo čtyřech stranách podle mě nezmění informační hodnotu, možná to ale ovlivní celkový subjektivní dojem z tématického zaměření SNOW.
Totéž obálka – zjistit, zda více prodává „Kamčatka“, nebo „carvingový bod G“, je téměř nemožné. Co čtenář, to názor. A za to, že se o něj podělí, jsme obzvlášť rádi.

30.09.2009 12:51:43 #12 

administrator

(Jaroslav Vostarek, jvostarek@seznam.cz) dobrý den, ono je to opravdu těžké zavděčit se všem…jinak si dovolím také vyzvat k orientaci více na prostředí u nás doma…je fajn si přečíst o super zkušenosti na Kamčatce…také si to přečtu, ale uvítal opravdu podrobne informace, včetně historie a i o budoucnosti a plánech ve střediscích u nás......přece jen by bylo možné oslovit širší cílovou skupinu čtenářů…je to prostě o tom, pro koho je časopis určen a koho má oslovit......jinak já se na něj také těším…už aby nasněžilo.

01.10.2009 09:42:34 #13 

administrator

(Edward, ) No ona ta cílovka u SNOW asi bude 15 až 25 let a po třicítce už to bude strmě klesat. Časopisy asi budou něco jako cédečka, taky se největší obrat udělá na dětech. Občas jedu na lanovce s pubertálními chlapci na SNB a co já si vyslechnu za perly. Ty děti koupí všechno… Aby to nebylo bráno jako nenávistná kritika časopisu, snažil jsem se jen zamyslet proč si v tom moc nepočtu…

01.10.2009 10:56:05 #14 

administrator

(PETR, ) Mně je přes 30 a musím říct, že některý věci taky přeskočím a místo Kamčatky bych radši bral téma pro normálního smrtelníka dosažitelný, ale třeba témata, o kterých píše Ivan Sosna, jsou pro mě hodně zajímavý a podle mě jsou určený pro dospělejší jedince než pro teenagery.

01.10.2009 12:02:13 #15 

administrator

(Edward, ) No vždyť píšu výše o Ivanovi. Ale kvůli 4 stránkám kupovat celý časopis? Opravdu se najde někdo komu se líbí třeba ten comics?

01.10.2009 13:50:37 #16 

administrator

(Honzin, j.jurica@volny.cz) Řekl bych, že průmernej věk čtenářů SNOW se bude postupně zvyšovat, protože těch mladejch, kteří sportují, dost ubývá. Raději sedí u počítače… Mě je přes čtyřicet :-( a přestože jsem měl předloni na lyžích dost těžkej úraz hlavy, tak na tenhle sport nedám dopustit. A ani na SNOW, kterej mě na lyžovačku natěší ještě víc, než první sněhové vločky :-)

02.10.2009 12:04:45 #17 

administrator

(Jaroslav Vostarek, jvostarek@seznam.cz) ja se priznam…ja ten casopis prectu cely, komplet.....mimo reklamnich vlanku na auta…to opravdu ve snow neocekavam a ani nehledam, ale myslim, a je to patrne z odpovedi, ze mozna ani vydavatele SNOW nemaji jasno o cilove skupine…ma tim byt skupinka nadsencu z nejakeho prazskeho sidliste nebo casopis pro vsechny, co propadli lyzovani.....ja mam doma tri deti......ten v puberte si te casopisi ani neotevre, ted si v nem cte muj mladsi syn…10 let…protoze se sakra snazim, aby v zime mimo vysedavani u pocitace delali pro sve zdravi.....na­priklad jsem jeste ve SNOW nezaznamenal zadny clanek, ktery by predstavil moznost treba nejakeho lyzarskeho oddilu pro deti ci dospele.....ale to bych uz asi chtel moc…takze ja se tesim na snih a vecerni pocteni caopisu SNOW (zrovna mi vcera nove cislo dorazilo domu). Preji Vam vsem krasny den. jvo

02.10.2009 14:19:36 #18 

administrator

(Martin430, pospisil1@gmail.com) Zpráva o tom, že začal Ivan Sosna fotit, je úleva. Lekl jsem se totiž, že fotit začal HOnza Verl a Ivan že mu „dropuje skalky“ (mimochodem – ten výraz obzvlášť mülluju). Já bych Ivanovi přál, aby mu ještě hodně dlouho vydržela krásná čeština, obsah i forma u jeho článků ve SNOW. (Totéž do budoucna i HOnzovi). SNOW čtu celý, je ovšem pravdou, že úhelným kamenem jsou pro mě jeho články. To ale neznamená, že bych si rád a se zájmem nepřečetl i něco od Petra Sochy, Radka Holuba, Kuma atd. Počty stran s oblečením jsou asi daní za komerční přežití časopisu – jen jsem tiše doufal, že s souvislosti s existencí Wildcat se malinko umenší. No co už… Moc se těším na seriálek Víta Moudrého, v minulém ročníku jeho článek o lyžování v zahraničí rozpoutal na diskuzi nebývalé vášně, k mému nemalému pobavení. Přeji všem, kdo se na SNOW podílejí, ať se jim práce daří, a ať se jejich nadšení z krásného sportu povede přenést na co nejvíce (pokud možno abonentních) čtenářů.

05.10.2009 13:05:42 #19 

administrator

(Peter, ) Cielová skupina je určite vyššie ako 25, Ja mám tiež cez 30 a moji kolegovia aj 50 a kupujú pravidelne. Môj názor aj mojich kolegov je, že by ste sa viac mali zamerať na domáce a alpské strediská. Pre 99% čitateľov sú podstatné informácie o tom kam sa môžu ísť lyžovať a Kamčatka,USA,Kanada to určite nebudú. Môj tip na článok by bol prehlad sezónnych skipasov Alpy+CR+SR, predpredaj cena rozsah platnosti.

05.10.2009 14:09:33 #20 

administrator

(Martin, ) Musím souhlasit s tím, že články typu Kanada, Aljaška apod. většinou ani nečtu a přikláním se k tomu že když místo toho budou Alpy a domácí střediska, tak to bude pro většinu čténářů mnohem zajímavější a použitelnější. Jinak je mi 24 a znám spoustu ještě mladších lyžařských nadšenců, kteří stejně jako já nedají na Snow dopusit.

05.10.2009 17:26:00 #21 

administrator

(Lyžník, ) Také se připojuji. Aljaška, Kanada, Pákistán a další mě vůbec neberou. Sice si článek přečtu, ale jen ze zajímavosti. Podle mého názoru(a nejen mého, ale i spoustě kamarádů co Snow kupují) by bylo daleko lepší, pokud by v každém čísle bylo třeba představení dvou středisek z Itálie, Rakouska, Francie a Švýcarska a ne jen jednoho. Běžný čtenář SNOW by měl alespoň inspiraci. Ne že by reportáž ze států byla o ničem, ale dovolím si tvrdit, že pro 95% čtenářů má nulovou hodnotu. Do států nikdo lyžovat nepojede !!!! Teda možná až na těch zbývajících 5%. Zato do těch výše jmenovaných států jezdí 100% čtenářů. Já osobně odebírám i SKI Magazin a nedokážu říct, který časák je lepší. Co vím ale určitě, že nejlepší je kupovat oba dva. Takhle dohromady to nemá chybu. Horám a lyžím zdar.

05.10.2009 21:26:04 #22 

administrator

(kumestrol, ) Pratele lyzari, jsem trochu zklaman. To, ze se tady tedka hodne pise o tom, ze se vyzaduje domaci info je super zprava pro mne a jakesi znameni, ze Cesi jiz ALpy znaji (spise si to mysli) a radi by zase zasondovali, co u nas doma. To ze, ze tady ale brecite, jak moc vam chybi vice odbornych clanku.. casopis je vzudy omezeny, web je neomezeny.. Jiste Ivan najde jeste vice energie a sve dokonale vytvory bude plodit dale (verte, ze existuje i tabor lyzaru, kteri maji nazor opacny, a to by byla mela :-). To, ze pisete, ze Kamcatka, Alaska a dalsi veci vas nezajimaji, to mne prekvapuje a jsem sokovan. Ja jsem SNOW vzdy bral jako KOKTEIL – nebo jakysi NATIONAL GEOGRAPHIC ve svete lyzovani. Prece nechcete, aby se z casopisu pro vsechny milovniky stala jen sucha prirucka, jak dobrat k dokonalosti vase beztak v 99% pripadu nedokonale lyzovani a vyladit hrany, tak, ze to stejne vetsine lyzaru bude k nicemu. Pojdme se bavit cetbou o lyzovani ve vsech jeho uzasnych podobach. Az tlak vas vsech udela to, ze clanky o „jinych“ konzumentu snehu, jak jsem ja nebudou v redakci zadouci, budu to citit jako smutny konec evoluce jiz tak velmi vyspeleho lyzarskeho cloveka. Pratele, premyslejte a zamyslete – ukazme, ze nechceme jen vedecke prirucky, kterych je vsude dost.. Pojdme se bavit – jiste, ze serioznim, ale hlavne prijemnym ctenim o vsem, co se da… Mejte se fajn a tesim se na dalsi cisla s exotickymi clankami, detailnim rozborem jizd a popisem vyletu do mist, ktera bych treba ani nikdy nepoznal, kdyby SNOW a jeho jine mutace necetl. PS: je mi tricet a vetsinu clanku jsem chtel venovat prave jiz „dorostle“ generaci lyzaru.. FREESKI mladochum, SNOW pro nas, kdo si taky radi poctou :-) a prohlidnou obrazky

06.10.2009 12:56:54 #23 

administrator

(Petr, ) Mě je 33 roků. Rozhodně se ještě nepovažuji za důchodce, ale podle mě je toho všeho FREE ve SNOW přece jenom moc. Už některá čísla v minulé zimě defakto o ničem jiném nebyla. Samé skákání ze skal, samé volné ježdění, SNB atd. Není náhodou od toho časopis FREESKI ?? Neříkám, že se nesvezu mimo sjezdovku nebo se nepodíván na pěkný fotky, ale čeho je moc...... Možná to ale bude tím, že opravdu stárnu. Se spoustou příspěvků tady naprosto souhlasím.

06.10.2009 20:11:47 #24 

administrator

(kumestrol, ) Mate recht, predstaveni stredisek je super inspirace.. Ale ja jsem zil v dojmu, ze SNOWaci maji specialni cislo na zacatku sezony, ve kterem je popsane snad kazde stredisko, kam se jezdi.. Jinak myslim, ze prave, to ze v poslednich cislech bylo na neci vkus az moc FREE veci, tak to je duvod vzniku FREESKI.. ale to je evoluce a ja myslim, ze se vetsina techto veci presune, ale nedokazu si predstavit ski turistu, ktery chce na vylet do Alp, ma – jak vy pisete svuj vek atd.. ze si koupi FREESKI – to uz nebude jeho kafe.. Ale lidi, nebudme tak konzervativni.. prece rozsirovani rozhledu z nas dela neco jineho nez ovce :-) Tot teda jen muj osobni nazor (PS: nectu zdaleka cely SNOW – jen co mnn e zajima.. stejne tak i denni tisk :-) )

15.10.2009 12:42:37 #25 

administrator

(petkan, ) Naprostý souhlas, hltám jak Kamčatku, tak Alpy, tak Krkonoše, protože hory a Snow miluju a zajímá mě všechno, co se týká hor a lyžování a to jezdim ne na lyžích, ale na snowboardu.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

09.12.2016

Soutěž Poznej a vyhraj: nejbližší Alpy, kde děti do 10 let lyžují téměř zdarma

Jedna z nejbližších a dopravně nejdostupnějších alp...
08.12.2016

SNOW 100 - jubilejní vydání s 8 skipasy zdarma!

Prosincové vydání SNOW – historicky rekordní – je t...
08.12.2016

Paseky nad Jizerou - top lyžování pro děti i ambiciózní lyžaře

Lyžařský areál v Pasekách nad Jizerou může nabídnou...
08.12.2016

Vyhrajte 4 luxusní lyžařské dny v Dolním Rakousku!

V Dolním Rakousku najdete rodinné sjezdovky i trať ...
08.12.2016

SP v alpském lyžování: ach ten materiál. Hudcovi premiéra nevyšla

Jan Hudec, šumperský rodák, který ještě před pár mě...
07.12.2016

Hodinky na lyže

Moderní, sportovní GPS hodinky umí často měřit širo...

Diskuze o lyžování

Klínovec: [Středisko]

včera 18:33:31 od johnycek

Co v lyžárně přebývá

včera 18:20:00 od CzechSkier

Oprava lyžiarok

včera 18:15:19 od CzechSkier

Lyzovani Prosinec 2016

včera 17:20:29 od Honza_S

Alpine Ski World Cup 16/17

07.12.2016 13:32:36 od Martin47

vosky Skivo