Alpine Ski World Cup 12/13 - strana 26 - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Alpine Ski World Cup 12/13 (diskuze strana 26)

Nalezené položky: 818 « První | < Předchozí | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | Další > | Poslední »

27.01.2013 11:22:53 #752 

Harry

Tak toto bola sprava storocia.

Prve kolo co postavil Ante Kostelic,na pokyn Hujaru prestavane.

Tak verejna degradacia a poprava Anteho,to je fakt sila.Ze vraj postavil prve kolo moc „na volno“.

Hujara ,Ty ch..,velmi pekne ste to prestavali,velmi citlivo k podlozke,tak krasne vangle som uz dlho nevidel.

Viac citlivym prispievatelom sem na Snow sa omluvam za svoj vyraz.Mal som co robit,aby som nasiel v sebe silu ho vybodkovat.Som velmi zvedavy,jak to okomentuje Ivan.

caute Harry

Teoria je, ked nic nefunguje,ale kazdy vie preco. Prax je, ked vsetko funguje,ale nikto nevie preco. Ja som spojil teoriu s praxou,nic nefunguje a nikto nevie preco.

27.01.2013 11:36:24 #753 

˘Ö˘Krab muž

>> #751, Martin47, 27. 01. 2013 11:13:10

Ta horší možnost hraničí s jistotou, takové kraviny a v takovém množství si nikdo sám nevymyslí.

Kdo se směje naposled … v prvním kole se lyžovalo, ve druhém se bude závodit – a to mě už tolik nebere.

To, že jsem nelyžař, se snažím už několik let nepříliš úspěšně maskovat psaním příspěvků. Nepomáhá to.

27.01.2013 12:06:41 #754 

Martin47 muž

>> #752, Harry, 27. 01. 2013 11:22:53

Nabídnu ti jiný pohled na věc. Ante kvůli kombinaci potřeboval pro Ivicu lehčí slalom, aby neměli pohybliví mlaďáci takovou výhodu. Se stavbou to ale přehnal (každý se občas sekne) a Hujara potřebuje mít na MS hvězdy na kopci a ne na ortopedii, tak to korigoval. Může být, nemusí, jen se snažím ukázat, že záležitost může mít víc aspektů a s informacemi, které máme my k dispozici bych dost váhal s kategorickým soudem.

27.01.2013 14:02:57 #755 

˘Ö˘Krab muž

>> #751, Martin47, 27. 01. 2013 11:13:10

„konsekventně řídit rádiusy na sebe navazující“ (o Pintaroultovi)
„jeho uvoloněná jízda je … lehce zadržená“ (o Byggmarkovi)

Dneska jsou oba mimořádně ve formě. Nevím, v čem zrovna jedou, ale měli by změnit dodavatele.

Jo, už se můžeš začít smát.

To, že jsem nelyžař, se snažím už několik let nepříliš úspěšně maskovat psaním příspěvků. Nepomáhá to.

27.01.2013 14:43:04 #756 

Martin47 muž

>> #755, ˘Ö˘Krab, 27. 01. 2013 14:02:57

Druhé kolo jsem už dal raději na ARD, takovou porci bych nemusel vydržet. Jak vidím, dobře jsem udělal. Byl to víkend jak prase. Nejdřív jsem se mrknul na holky, Zuzulka škoda přeškoda a o Maze už není co napsat. Fenomén a má svěťák. Ten náskok už za 11 závodů nikdo nestáhne.

Kostelič mi s lehkostí vysvětlil, jakou hovadinu jsem napsal v odpovědi Harrymu, Hirscher je mimozemšťan ale ještě víc mě překvapil Neureuther, tam jsem na tý hrůze, co Jurjec v rámci oddělování zrna postavil, čekal s jeho stylem vylámané zuby. A pozor!! Vloženou soutěž o nejlepší skok ve slalomu přes hranu vyhrává Axel Baeck from Sweden a to byla konkurence velká, mimo jiné slušně daleko skočil i Raich a to dostal od Hirschera v tomto kole jen desetinu. Nějak ožil.

A řekl bych Krabíku, že se i ve druhém kole lyžovalo (tedy kromě Italů)

27.01.2013 15:08:55 #757 

Martin47 muž

>> #752, Harry, 27. 01. 2013 11:22:53

Harry, teď jsem se díval na web fis a tam je jako stavitel 1. kola Ital Theoliter. Kde jsi vzal že to stavěl Kostelič?

27.01.2013 20:20:45 #758 

ivan

>> #754, Martin47, 27. 01. 2013 12:06:41

Úvaha: Ante staví jen na synátora, který bude odjetý na ještě krásné trati. Jak ale bude vypadat kopec po 19, 20 atd. jízdách?

Některé mančafty mají závod jako poslední šanci na splnění kritérií pro start na MS, Rakušané jako interní kvalifikaci (Raich x Pranger x Herbst), o historický (nejspíše poslední v dějinách) titul vítěze Hahnenkammu jedou i Pinturailt a Missilier, po 30 čekají chudáci sjezdaři startující do kombinace. Je tedy zájmem mnoha lidí, aby se i tito další pokud možno dostali do cíle, nevypadli už na vršku, kde by se jim to rozjelo jak blázen, a závod gradoval do finále. Takto zainteresovaných bylo víc (viz hlasování trenérů).

Jinak jsem o tom referoval a komentoval to včera ve vláknu o lízání polobotek.

Na český přenos jsem neměl sílu. Konec 1. kola jsem viděl na netu ct24 bez komentáře a úplně mi stačil tamější hlasatel, to je dobrej profík.

Ano, stavěl Theolier.

Říkal jsem si, jaký kontrast je takový klasický svah se zlomy a možností vést branky svahem oproti novému moru v podobě 200m rampy na Rudém náměstí a do budoucna bůhvíkde ještě.

A bylo mi líto Kostelice, který je JEDINÝM OPRAVDOVÝM VÍTĚZEM LETOŠNÍHO HAHNENKAMMU, protože tím je stále VÍTĚZ KOMBINACE. V praxi ale byla kombinace vyhlášená jaksi „z povinnosti“ na konec, když už bylo jásání prvních ze SL odbyté.

Zlé (chorvatské) jazyky tvrdí, že Rakušany hrozně štve, že se na závěr u téhle 80leté tradice už počtvrté hraje chorvatská hymna a ne rakouská…

Smekám před techniky, kteří se srdnatě vydali do plnohodnotného sjezdu: Kostelic, Pinturault, Ligety, Mermillod Blondin. Klobouk dolů před tím, jak do vlétl Ted, na 1. času po Mausefalle byl tuším 6. A stejně mladík Alexis, klobouk dolů.

27.01.2013 21:48:48 #759 

HonzA_ muž

>> #758, ivan, 27. 01. 2013 20:20:45

„Říkal jsem si, jaký kontrast je takový klasický svah se zlomy a možností vést branky svahem oproti novému moru v podobě 200m rampy na Rudém náměstí a do budoucna bůhvíkde ještě.“

Je vidět že se už těšíš na moskevský „event“! Dnes FIS vydalo jména:

Baby:

Tina Maze SLO

Mikaela Shiffrin USA

Frida Hansdotter SWE

Veronika Velez Zuzulova SVK

Tanja Poutiainen FIN

Christina Geiger GER (replaces Maria Hoefl-Riesch)

Carmen Thalmann AUT (replaces Kathrin Zettel)

Bernadette Schild AUT (replaces Schild Marlies)

Maria Pietilae-Holmner SWE

Michaela Kirchgasser AUT

Brittany Phelan CAN (replaces Erin Mielzynski)

Ana Sorokina RUS (Wild card)

Nicole Hosp (replaces Anna Fenninger)

Lena Duerr (replaces Viktoria Rebensburg)

Alexandra Daum (replaces Elisabeth Goergl)

Wendy Holdener (replaces Lara Gut)

Chlapi:

Marcel Hirscher AUT

Felix Neureuther GER

Andre Myhrer SWE

Ivica Kostelic CRO

Mario Matt AUT

Manfred Moelgg ITA

Fritz Dopfer GER

Jean-Baptiste Grange FRA (replaces Alexis Pinturault)

Stefano Gross ITA

Manuel Feller AUT (replaces Manfred Pranger)

Jens Byggmark SWE

Alexander Khoroshilov RUS (Wild card)

Leif Kristian Haugen NOR (replaces Aksel Lund Svindal)

David Chodounsky USA (replaces Ted Ligety)

Reinfried Herbst AUT (replaces Hannes Reichelt)

Truls Johansen NOR (replaces Kjetil Jansrud)

http://www.fisalpine.com/…ow,2247.html

Takže přeji hodnotný zážitek, Ivane.

Já Igorovi ve Špindlu nesmrdím!

27.01.2013 21:49:27 #760 

ivan

>> #741, HonzA_, 26. 01. 2013 13:25:59

Až na Marker 3000 a 30.0, které už ale (před)loni nebyly v nabídce ani indemnifikované (tím neříkám, že se nepoužívají, ale nevím), ale závodní vázání opravdu jsou nominálně do DIN 18, max. 20. (Ještě staré Salomony, snad dodneška na seznamu, byly do DIN 24). S tím, že v lyžích pro DH a SG (někteří) mají extra tvrdé pružiny, s nimiž hodnoty jdou resp. jsou posazené výše, aniž by tomu odpovídala standardní stupnice na standardním těle špičky a paty.

>> #749, Martin47, 27. 01. 2013 07:35:01

To mediálně hysterické honění „rekordu“ 2000 bodů mě moc nebere. Pro média je to zajímavé, ale WC se o tohle nejezdí. Srovnávat různé ročníky s různými počty závodů a hlavně kluky a holky mi přijde dost mimo.

Podívej se na to, jak úplně jiná je úroveň kluků a holek (což přece vždy uvádíš jako důvod, proč koukáš skoro jen na prvé). Bylo by u kluků možné, aby tam jeden vyhrával slalomy i sjezdy? Sbíral v té děsivé konkurenci tolik bodů ze všech disciplin? Aby tam dorostenec vedl klasifikaci slalomu? To, co dneska předváděli/y ve svých slalomech? Včerejší sjezd?

Neboli 2000 Maierových bodů (navíc v konkurenci těch silných ročníků 1970–75) se nedá srovnávat s 2000 body holky.

Ale možná Tina udělá 2300 a to už by bylo něco. I když „něco“ je pro mě každý velký globus.

Ještě jsem si říkal, že až se někdy uvidím s Honzou Holickým, poučím ho, že sjezdovka je die Piste (což jistě ví), a tudíž i Streif je „die“, tedy i česky logicky „ta Streif“. Každé „ten Streif“ a „na Streifu“ je hrůza na úrovni „velká pes“.

27.01.2013 21:59:53 #761 

ivan

>> #759, HonzA_, 27. 01. 2013 21:48:48

Ta divoká karta byla správně pro Putina (ten jak známo umí všechno), ale nakonec je Chorošilov jeho replacement.

Katka Pauláthová se celou sezonu těžce pere o bodík (včera jela dobře, nebyla už moc za postupem), Sorokina jich vysmátá bude mít 15 (ještěže ne do WCSL).

Jasně, svět není spravedlivé místo.

27.01.2013 22:08:40 #762 

HonzA_ muž

>> #761, ivan, 27. 01. 2013 21:59:53

Co naděláš. City eventy s limitovanou účastí by se neměly do WC počítat.

Nojo, ale když je to takovej kšeft a FIS dědci potřebujou prachy jako sůl.

27.01.2013 23:09:03 #763 

Harry

>> #762, HonzA_, 27. 01. 2013 22:08:40

Dobra trefa.

Doba tych,co su ochotny este nieco obetovat,spat v izbe kde su styri stupne,aby sa pripravoval na to co bude pod kopcom,ta doba konci.

S touto generaciou odidu posledne zvysky slobody,hrdos­ti,pocitu „nedat sa kupit“.

A pretoto FED,pretoto tlacenie penazi bez protihodnoty.

Lebo vsetko sa da kupit,otazkou je len cena.Casom to budeme musiet pochopit vsetci.

caute Harry

Teoria je, ked nic nefunguje,ale kazdy vie preco. Prax je, ked vsetko funguje,ale nikto nevie preco. Ja som spojil teoriu s praxou,nic nefunguje a nikto nevie preco.

28.01.2013 07:34:08 #764 

Ičes

>> #763, Harry, 27. 01. 2013 23:09:03

Tíha… toľko skepsy po takom peknom víkende?

Cielene sa prepracovávam k lepšiemu štartovému číslu

28.01.2013 09:52:12 #765 

Harry

>> #764, Ičes, 28. 01. 2013 07:34:08

Kam len moje oko dohliadne,kopy snehu.A ja jak kripel v posteli s krizami.V sobotu budu preteky,a ja nula bran.

No co sa da odo mna ocakavat?

Ale vikend to bol nadherny,a co predvadzali chlapi po oba dni,nadhera.

Sklamany som len z Peti Vlhovej,nic z toho co som u nej videl v Semmeringu som teraz v SL nepostrehol.

caute Harry

28.01.2013 13:23:56 #766 

MMartin

>> #765, Harry, 28. 01. 2013 09:52:12

Máš depku? Pusti si Ladovskú zimu od Nohavicu a ono to prejde.

28.01.2013 13:45:26 #767 

Harry

>> #766, MMartin, 28. 01. 2013 13:23:56

Diky za tip.

Hlava hovori ze uz to preslo,krize nesuhlasia.

caute Harry

28.01.2013 15:00:29 #768 

Martin47 muž

>> #760, ivan, 27. 01. 2013 21:49:27

S rekordy máš pravdu, mě to jen trklo v souvislost s loňským humbukem kolem ataku této hranice L.Vonn a letos najednou Maze s lehkostí a velkou pravděpodobností překoná a možná o dost. Abych se přiznal, na holky jsem se dívál ne kvůli výkonům ale kvůli atmosféře a že za chvíli jeli chlapi. Byl to pro mě docela příjemný zážitek jak se Maze a Hirscher stali doma proroky.

Pokud budeš Holického poučovat, vyšetři si na to celý den a pouč ho prosím komplexně. Tebou uváděný příklad je jen kapička v moři verbálního teroru diváků z jeho strany.

28.01.2013 18:59:50 #769 

ivan

>> #768, Martin47, 28. 01. 2013 15:00:29

Stačí si vzpomenout, kolik dobrých borců bylo v té Maierově době: všichni ti Rakušáci v rychlostkách (pamatuju sezonu, kdy ve 30 WCSL v SG bylo 15 Rakušanů), k tomu Ghedina, Kjus, Aamodt. V obřáku k tomu Mr. Riesenslalom MvG.

U kluků je nějakých 15–20 borců, kteří jsou schopní, ochotní a připravení zalomit se do sjezďáku, hlavu mezi kolena a držet to tak až za rozumnou mez. A těch 15 jich za určité konstelace může vyhrát. Ani takový borec jako Cuche nedokázal ve sjezdu opravdu suverénně ovládnout sezonu.

Kdežto v holkách opravdu na krev sjezduje jenom Lindsey. Loni snad trochu Tina Weirather, předloni Liz Goergl.

Ve slalomu sice Hirscher s Neureutherem v zádech odskočil, ale dalších 8–10 do toho buší hlava nehlava a nic mu nedarujou – viz teď Kitz.

U holek vede dorostenka, poslední důsledná borkyně byla (před)loni do ledna Marlies. Ostatní nedůsledné: Zuzu, Zettel. Riesch. Nakonec jim dává Tina, přestože jezdí (a tedy trénuje) na bednu všechno. Ostuda pro slalomářky a důkaz slabé konkurence.

V obřáku se legendárně řežou Ted s Marcelem, na ně tlačí pár dalších jako Pinturault.

V holkách diktuje zase Tina, donedávna královna Rebensburg nemá důslednost, stejně tak další (Worley, Zettel, Fenninger vypadá teď nejlíp), Brignone zraněná.

Zatímco Maier měl tvrdou konkurenci a i kluci dneska ji mají, u holek je nepoměrně slabší. To jsou pak holt ty body o dost lacinější.

Čímž nechci nijak snižovat Tininu unikátní sezonu. Je úžasná.

„Pokud budeš Holického poučovat, vyšetři si na to celý den a pouč ho prosím komplexně. Tebou uváděný příklad je jen kapička v moři verbálního teroru diváků z jeho strany.“

Hele, já nevím. Bavil jsem se s ním o tom před pár lety. Říkal mi, jak si nechává nahrávat celý WC, všechno to odkouká, prý se učí od alpských borců. Lyžovat uměl, má snad trenérskou dvojku, tatík dlouholetý funkcionář – nevidím důvod, proč by neměl znát všechno, co potřebuje. Když navíc má u zadku Vichnara, takže může průběžně koukat do poznámek a do kompu s různými informacemi a vstupovat do děje podle vlastní úvahy. Nepřipadám si jako někdo, kdo by ho o věcech lyžařských měl poučovat.

Jestli budu při něčem na MS v Česku, budu si muset pustit něco na ČT, abych se uvedl do obrazu.

Nejde třeba hlavně o věčný kompromis mezi přesností a odborností informace a její srozumitelností pro cílového diváka-laika?

V naší TV odedávna existovala žvanicí mánie, „syndrom Gabo Zelenay“, kdy komentátor jel v kolejích legendárních rozhlasáků, kteří neměli obraz a veškeré dění museli s kulometnou kadencí postihnout verbálně. To znám ještě jako dítě z hokeje. Za totáče jsem si to vysvětloval snahou udělat se nutným, aby někoho nenapadlo, že málo mluvící komentátor je vlastně zbytečný a není ho třeba za devizy posílat do problémového „káesu“, neboť to může odkecat ze studia (což mimochodem velmi často byla pravda, ale kdo by byl tehdy chtěl přijít o výlet na Západ s nákupy tamtéž?). Ale dneska?

28.01.2013 19:27:31 #770 

Martin47 muž

>> #769, ivan, 28. 01. 2013 18:59:50

V jednom nesouhlasím Ivane, V době, kdy byl Maier na vrcholu konkurenci neměl, jako ji dnes nemá Maze. Konkurence byla větší než v holkách ale od 2. místa, nebyla to konkurence pro něj. Krásně to období vystihl věčně druhý Eberharter, který na tiskovce po 2. místě na MS řekl: „mistr světa jsem já, protože Maier není z téhle planety“.

Co se komentářů na ČT týče, ač mnoho televizi nesleduji, když se někdy mrknu na něco z jiných sportů, je to komentováno normálně a srozumitelně. Sjezdové lyžování je zcela mimořádný úlet a jsem si takřka jistý, že se to u jiných sportů nevyskytuje. A těm šíleným výkladům Holického nemůže rozumět nikdo a laici už vůbec ne.

28.01.2013 20:00:20 #771 

HonzA_ muž

>> #770, Martin47, 28. 01. 2013 19:27:31

„A těm šíleným výkladům Holického nemůže rozumět nikdo a laici už vůbec ne.“

Laici je ale vůbec neřeší a znamená to pro ně jen to, že lyžování je složité.

28.01.2013 21:51:35 #772 

ivan

>> #770, Martin47, 28. 01. 2013 19:27:31

Opravdu máš pocit, že v tomto ročníku neměl Maier dost opravdu kvalitních konkurentů? Vycházel bych spíš z faktů než z diplomatické Eberharterovy průpovídky pro média.

http://www.fis-ski.com/…04/1467.html?…

K té ČT nevím. Jiné sporty než alpské lyžování nesleduju. Ale nemám důvod nebrat tento tvůj závěr vážně. Jestli je to tak, důvod neznám.

28.01.2013 22:02:05 #773 

Mirek muž

>> #772, ivan, 28. 01. 2013 21:51:35

Nejvíc mi od těch dvou volů vadí, když se smějí, že někdo vypadl. To se za ně opravdu stydím. Je to specialita ČT, na českém Eurosportu jsem se stím nikdy nesetkal.

28.01.2013 22:37:17 #774 

ivan

>> #773, Mirek, 28. 01. 2013 22:02:05

Frank Wörndl na německém Eurosportu je jednak fajn týpek (znám osobně z testů lyží), jednak exmistr světa a málem i olympijský vítěz. Jeho co-commenting je výborný. Přesto se se svým stabilním komentátorem (jméno z hlavy nevím) chvíli co chvíli pochechtávají tak, že je na to alergická i moje žena, která ty přenosy v roli pasivní trpitelky přetrpí.

Ale nad výpadky to není, spíš je to takové notování nad formulacemi a asociacemi.

Zdráhám se tomu věřit. Honza sám ví, co to je (v malém doma) vyhrávat a (venku ve velkém) prohrávat, a takoví lidé už od určitého věku získávají přiměřený přístup.

Tím ale nijak nezpochybňuju zkušenosti a zážitky těch, kdo to mají odposlouchané. Jen mi to nějak nesedí, protože obvykle ten, kdo si zkusí nějaké závodění, získává úctu k těm, kdo se v něm někam dopracovali.

28.01.2013 22:38:46 #775 

TNS muž

Krátky návrat do Mariboru.Slovinský prezident si bol vyskúšať injektovanie trate.Trochu faux pas je,že keď chceli aby im vyniesol v rámci PR na kopec Elanky,môhli mu ich dať aspoň správne na plece:)

Maribor

..nie som pravoverný lyžiar,som len tieň z minulého fóra.

28.01.2013 22:51:42 #776 

ivan

>> #775, TNS, 28. 01. 2013 22:38:46

Týpek ale vypadal jako sympaťák. Moc pěkné, že tam byl (ukazovali ho i v TV) a že to asi přiměřeně prožívá. Tina je teď pro ten malý sympatický národ něco jako Neumannová, Sáblíková a Špotáková dohromady pro nás.

Zanedlouho budeme ještě na Klause-lyžaře nostalgicky vzpomínat. Zemana nebo Schwarzenberga na sjezdových lyžích si asi představit dokáže jen málokdo (i když kníže pankáč by jistě hravě dokázal být i diktujícím freestylerem).

Ne že by to bylo důležité.

28.01.2013 23:28:58 #777 

TNS muž

>> #776, ivan, 28. 01. 2013 22:51:42

To áno.Aj Američanom sa to páčilo.Napísali k tomu,že v Slovinsku má závodné lyžovanie určitú váhu a humorne poznamenali,že „keby nebol Barack Obama taký zaneprázdnený,pri­šiel by niečo podobné urobiť do Beaver Creeku.“

..vždy som rozmýšľal,ako to robila ochranka vašeho exprezidenta.Ly­žovali tiež?:)

..nie som pravoverný lyžiar,som len tieň z minulého fóra.

29.01.2013 03:00:56 #778 

ivan

>> #777, TNS, 28. 01. 2013 23:28:58

Yes, he can, i když keňsko-havajsko-indonéský poločerný maník by se do lyžaře asi moc stylizovat neměl.

Slovinsko coby vlastně alpský stát, kde i Maribor býval Marburg, je prostě součástí alpského lyžařského prostoru a alpské lyžařské tradice, kam Jugo a Balkán zasáhly spíš okrajově. I když třeba Tina se svými lícními kostičkami (bozkal bych nejenom je) je asi skvělým výsledkem tamějšího mísení Východ – Západ.

Ano, nějaký maník se poblíž Klause vždycky klouzal. Zase tak těžké to neměl, exbaskeťák in his fifties and older žádný extra lyžařský chrt nebyl. V tak lyžařské zemi, jakou bylo Československo, se vždycky nějaký lyžující bodyguard našel. I pro Jakeše, který taky jezdíval ve Špindlu jako nenápadný „one of the crowd“ a spával tam velmi skromně v bývalém dřevníku bývalého náčelníka Horské služby.

29.01.2013 08:06:55 #779 

Martin47 muž

>> #772, ivan, 28. 01. 2013 21:51:35

Ivane, tím linkem jsi potvrdil mé tvrzení. Pro Maiera nebyli rovnocennou konkurencí. 2. v pořadí zaostal o 560 bodů a 3. o 1006. Dívali se na něj hezky z dálky. V tomto případě se oprosti od respektu z velkých jmen (mám ho samozřejmě taky) a přijmi fakta. Třeba je ale rozpor daný tím, že si pod slovem konkurence představujeme každý něco jiného. Podle mě tehdy byl Maier a ti ostatní, stejně jako je to letos zatím (!) v holkách, protože Maiera ve vedení nikdo žádným způsobem neohrožoval.

Maze má letos ještě jednu šanci završit WC sezónu úplně maximálně. Potřebuje k tomu jedno vítězství ve sjezdu ze tří možných pokusů. To by bylo mnohem víc než nějaké „magické bodové harnice“, protože by v jedné sezóně vyhrála ve všech disciplínách (lyžování na rampách ve městech coby superumělý produkt nepočítám přesto, že ho dnes může klidně dosáhnout taky).

29.01.2013 18:50:30 #780 

escape muž

po fantastickom Mnichove, nic-moc Moskva, okrem Hirschera :-)

prenos, reziser asi na mol

divaci, ziadny, alebo boli dobre schovaní

atmosfera, pozerat v prestrihoch na kosak s kladivom :-)

vykony, Hirscher standard, Tina tarbava, atd

moj pohlad amatera :-)

Chcel by som raz vedieť lyžovať ako Ted.

30.01.2013 07:48:42 #781 

Martin47 muž

>> #780, escape, 29. 01. 2013 18:50:30

Neviděl jsem, podíval jsem se ale na Zoom http://www.zoom-agence.fr/index.php?… na fotky a až z toho mrazí. Lyžovat z gigantického lešení před paneláky bez diváků, to je pro otrlé. Na druhou stranu dobře, že to bylo fiasko, třeba s tím přestanou.

Nalezené položky: 818 « První | < Předchozí | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | Další > | Poslední »

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

10.12.2016

Hinterstoder Wurzeralm - hit pro děti do 10 let

Hinterstoder a Wurzeralm v kouzelné kulise pohoří T...
10.12.2016

Soutěž o dva 4denní skipasy do oblasti Alpe Cimbra (Folgaria Lavarone)

Skiregion Alpe Cimbra v italské provincii Trentino ...
09.12.2016

Je freeride (ne)bezpečný?

Odpověď na tuto otázku není černobílá. Záleží na to...
09.12.2016

Alpe Cimbra - znamenitá adresa pro rodinnou dovolenou

Nově vzniklý skiregion v italské provincii Trentino...
09.12.2016

Soutěž Poznej a vyhraj: nejbližší Alpy, kde děti do 10 let lyžují téměř zdarma

Jedna z nejbližších a dopravně nejdostupnějších alp...
08.12.2016

SNOW 100 - jubilejní vydání s 8 skipasy zdarma!

Prosincové vydání SNOW – historicky rekordní – je t...

Diskuze o lyžování

Co v lyžárně přebývá

dnes 19:11:33 od AntonByckov

Alpine Ski World Cup 16/17

dnes 14:49:07 od MMartin

Klínovec: [Středisko]

dnes 11:19:41 od johnycek

Lyzovani Prosinec 2016

včera 17:40:31 od oblouk

Oprava lyžiarok

08.12.2016 18:15:19 od CzechSkier

vosky Skivo