Nový číslo,.. - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Nový číslo,..

11.01.2007 16:24:59 #1 

administrator

(MIchal Vojta, ) Nevíte někdo kdy má vyjít nový číslo snow?,..JO líbí se mi stále se rozšiřující počet stran , ale nevím kam se ztratily plakáty,.. Celkem je postrádám,..

11.01.2007 17:05:22 #2 

administrator

(Luboš, lubomir.susila@snow.cz) Ahoj, další číslo vyjde na přelomu ledna a února. Tloušťka posledních čísel se nám taky líbí, ale řeknuti, dá to práci :-) Plakáty se neztratily, do budoucna s nimi počítáme. V minulých číslecvh jsme místo nich měli např. dvojitou obálku nebo NORDICmag. Možná bysme tady mohli vyhlásit malou anketu na téma „váš názor na plakáty ve SNOW“…

12.01.2007 21:12:11 #3 

administrator

(Jakub Belko, Joel7@seznam.cz) Nemůže se dočkat nového čísla, dostal jsem pod stromeček předplatný. Snad taky do tý doby napadne nějaký sníh, tadle zima mě docela štve.

14.01.2007 20:26:07 #4 

administrator

(pepan, pe.pe@bigboss.cz) Plakátů není nikdy dost. Taky bych nepohrdl nějakou samolepkou..... Mimochodem, předplatné mám prvním rokem, a rozhodně nelituju.

17.01.2007 19:35:08 #5 

administrator

(Michal Vojta, ) Plakátů bych uvítal i víc v jednom čísle. I ty fotky které byly dřív byly ok. dají se celkem jednoduše „vypreparovat“ a použít na skříň atd. Nějaký velký formát by taky nebyl špatný,…dalo by se to zapaspartovat a pověsit na zeď,.. Taky by mohly být reportáže ze závodů,..superG ,slalom,..tabul­ky,..výrazné uspěchy,..teď jich je třeba ve slalomu celkem dost,.. Jo to srovnání zemí a středisek z Alp,..je bezva,.mám to jako 70% podkladů ke kompozici,…super!!!

24.01.2007 20:47:19 #6 

administrator

(Martina, ) plakáty bych určitě zase uvítala,už bych si zase nějakej pěknej novej plakát ráda přilípla na zeď:)

25.01.2007 08:10:05 #7 

administrator

(Honza, ) Tak když je příležitost – plakáty jsem nikdy nevyužil, tedy kromě toho že jsem si je 1–2× prohlídnul. Byl bych radši kdyby se dál objevovaly věci kolem techniky lyžování/SNB, foto + video poradna a to na úkor masáží o módě v oblékání a všudypřítomném přesvědčování jak jsou dámské lyže úplně úžasné a nedá se bez nich žít (nic proti dámským lyžím, jen ta forma jejich propagace mi prostě vadí). Nezaškodil by ani prostor pro hodnocení rezortů/ubyto­vání/cestovek a možná by takové recenze mohly přicházet od čtenářů.

25.01.2007 10:11:07 #8 

administrator

(Luboš, lubomir.susila@snow.cz) Zdravím, pokusím se reagovat na doufám hlavní body. Články o technice jízdy se objevují v každém čísle, ale je několik důvodů, pro rozsah, který v rámci časopisu mají. Za prvé nemůžeme a ani nechceme vyčerpat „všechna“ témata během jedné sezóny (Ivan Sosna by za chvíli neměl o čem psát:-). Možná důležitější hledisko však je, že jen málo lidí by potom stihlo univerzitu využít v praxi. Na podzim se čtenářům nastřádají 3 témata, která pokud to myslí vážně potřebují vstřebat prakticky. Myslíme si, že rozsah, který univerzita má je pro většinu lyžařů dostatečný (někdy až nad hlavu). Věřím, že foto poradna určitě dostane víc místa taky díky tomu, že nasněžilo a začnou nám chodit fotky k posouzení. Co se týká dámských lyží a jiného vybavení, případně módy, jsou to jedny z témat, které k lyžování patří. Každé číslo SNOW je zaměřeno na jedno z takových témat (v č. 26 to byl snowboarding, č. 31 bude zaměřeno na bezpečnost a č. 28 bylo zaměřeno na ženy. Lyžování a snowboarding jsou bohatá sportovní odvětví a víme, že by byla nuda nevěnovat se jim z různých pohledů. Možná by tedy některé z čísel mohlo být zaměřeno na techniku jízdy. Zkusím toto téma v redakci nadhodit a uvidíme, co vymyslíme. Střediska samozřejmě hodnotíme, ale tak, jak nám to dovolují možnosti tištěného časopisu, tedy z dlouhodobějšího hlediska. Hodnocení ve smyslu „Minulý týden byly tam a tam perfektně upravené sjezdovky, ale v hospodě bylo narváno.“ je pro tištěný časopis neproveditelná věc, protože je třeba jej připravit se značným časovým předstihem, což nedovoluje dostatečně rychle reagovat. Navíc hodnocení od čtenářů obnáší dost náročné zpracování vstupů. Nepodstatným hlediskem proč nejsou čtenářské recenze nejlepší náplní tištěného časopisu je, že většina lidí je k vytvoření hodnocení a poslání do redakce „dohnána“ nějakým negativním zážitkem a číst převážně špatná hodnocení není zajímavé snad ani pro zarputilé negativisty. Na druhou stranu SNOW.CZ vznikl také proto, že poskytuje daleko větší možnosti jak prezentovat názory našich čtenářů,pro které je zase jednodušší na internetu názor vyjádřit (tím pádem je i pravděpodobnější, že se kromě negativních budou objevovat i pozitivní hodnocení). Např. část webu věnovaná střediskům se připravuje a chceme ji co nejdříve spustit. Takže Vaše názory uvítáme právě tady na SNOW.CZ. Snad jsem odpověděl vyčerpávajícím způsobem. Mě to rozhodně vyčerpalo.

20.11.2007 14:14:45 #9 

administrator

(Tomáš Labaj, Labi33@seznam.cz) Chtěl bych poradit který komplet je pro mě lepší, jelikož jsem začátečník tak se v tom zase tak nevyznám http://www.snowboards.cz/…omplety.html?… nebo http://www.snowboard-zezula.cz/…komplet-5200 děkuji za odpověď

20.11.2007 15:13:20 #10 

administrator

(martin, ) jak může vyjít tak pozdě když číslo 37 je v harmonogramu na těchto stránkách 06.12.2007 , ten přelom leden – únor je až pro číslo 38

20.11.2007 16:17:49 #11 

administrator

(Radek Holub – SNOW, radek.holub@snow.cz) Ano, SNOW 37 vyjde skutečně 6.12.07. Prapůvodní dotaz v diskuzi je z ledna 2007:-) Skol R.

21.11.2007 19:30:33 #12 

administrator

(Luboš/SNOW.CZ, ) Ahoj, já bych ti poradil, aby sis šel nejdřív vyzkoušet aspoň boty někam do krámu a pokud trváš na tom, že koupíš jeden z těchto dvou setů, pak vem ten, kde ti budou líp sedět boty. Ideální je to ještě v kombinaci s vázáním. Co se týká porovnání těch dvou značek, tak si to netroufám. Měl jsem obojí jen v ruce, ne na nohách a Gravity na mně působilo bytelnějším dojmem. Nejsem teda schopný říct, jaký je rozdíl v jízdních vlastnostech nebo co která deska vydrží. Já osobně bych kupoval podle bot, protože blbé, případně špatně padnoucí boty ti můžou znechutit ježdění daleko víc než trochu horší prkno. A pokud tě ježdění začne bavit, stejně si budeš brzy chtít pořídit lepší výbavu :-)

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

02.12.2016

SP v alpském lyžování: co napověděla premiéra

Poslední listopadový víkend se stal již tradičně př...
02.12.2016

Vložky do lyžařských bot – proč a pro koho?

Při sjezdovém lyžování je noha v botě zatěžována ve...
02.12.2016

Známe vítěze souteže se Skier.cz!

Známe vítěze soutěže s lyžařským obchodem a eshopen...
01.12.2016

Vyhlášení vítěze soutěže o celosezónní Czech Skipass 2016/17

Czech Skipass – unikátní lyžařská celosezónní perma...
30.11.2016

Lyžařská sezona je tady! Nejezděte na hory bez servisu, radí odborníci

Venku první vločky a někteří z nás už plni očekáván...
30.11.2016

SP v alpském lyžování: kde bere ta holka energii?

O víkendu se jely další závody světového poháru alp...

Diskuze o lyžování

Čím nahradit Dynastar Omecarve 10?

dnes 08:51:22 od Marek Bednář

Bootfitting

dnes 00:38:48 od MMartin

Výber vhodných lyží pre muža

včera 20:46:24 od fischerbl

vosky Skivo

včera 20:26:55 od Marek Bednář

Klínovec: [Středisko]

včera 20:09:59 od BigBang

Alpine Ski World Cup 16/17

včera 19:37:35 od Marek Bednář

Saalbach vs. Zell am See - prosím o radu!

včera 16:18:08 od Martin_B

Krátký nebo dlouhý oblouk

včera 09:32:46 od Vvladimir

Testování Sporten Stupava

01.12.2016 20:43:35 od BoB

Slalomky

01.12.2016 16:54:56 od johnycek