S-flex - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

S-flex

16.01.2007 16:12:28 #1 

administrator

(martin, martin.ruznar@centrum.cz) Lyžování zdar,carvingu zvlášt' !!! V březnovém čísle Snow 2006 jsem četl zajímavý článek o desce S-flex.Zajímalo by mne,zda skutečně došlo k jejímu testování závodníky ze světového poháru(B.Miller,H­.Maier)a jak pokračuje dál tahle"STORY".

16.01.2007 17:18:09 #2 

administrator

(Luboš, lubomir.susila@snow.cz) O vyjádření jsme požádali autora desky S-flex Milana Trnku, tak věřím, že se další informace a novinky brzy dozvíme…

17.01.2007 10:40:10 #3 

administrator

(milan trnka, m.ski@volny.cz) Ano, neco se podarilo. Testovali jsme jeste na jare.. Vznikli urcite problemy ve vztahu : spickovy zavodnik svetoveho poharu verzus Lyzarska firma se kterou ma dotycny smlouvu. Aby namontovani Flexu a nasledne zkouseni vubec mohlo byt zrealizovano, musel jsem na svou cest prislibit ze se konkretne o testovani, jmena a dokonce ani Firma lyzi ve srovnan, nikde nezminim a ze cela zalezitost musi zustat striktne inkognito. Presto jsme testovali se tremi zavodniky SP. Ve slalomu se na tricetivterinovem slalomu, podmiky byli idealni, zmrzla pista…testovano na Fisherkach 165cm + Tyrolka, dvoje identicke lyze, jedny namontovane s Flexem a druhe s original Fisher seska pouzivana u vsech slalomaru Fishera… V prumeru na jizdu 0.6 s je Sflex rychlejsi. Pocit jezdce: Velmi presne a rychle na hrane, vyborne drzi, jsou klidne a „jistejsi“ve stope vyborny pocit. Potom jsme meli dalsi velmi pozitivni hlasky od jednoho sjezdare top 30. SP Superiorni vedeni, dobre drzeni a celkovy pocit. Lyze tak nevibruje, neodskakuje, je lkidnejsi… A na limitovanem jednom useku sjezdu cc. 23s delky, byla o .35 s rychlejsi nez lyze stejne opatreny originalni deskou. Nemohu uvezt jmena, v pripade sjezdare ani znacku firmy lyzi na kterych jezdi. Od te doby se nic nestalo, co se lyzi tyce… Prez leto se testovat nedalo a masinerie svetaku a firem si „zatim jede dale“, bez vyznamneho projevu reakce… Jina vec je ovsem ve snowboardovem svete, kde jsem prez leto vyvinul specialni desku na snowboard a spolupracuji s Firmou F2 na vyvoji a komercnim vyuziti. Ze sveta snowboardingu je vice info na: www. Sflex.de Z teto sezony ma jiz deska Sflex podiove umisteni ve SP Snd…Celkove Sflex pouziva 6 muzu a 3 zeny ve SP. Tot strucne vse, jdu pripravovat dalsi serii…M.T.

26.03.2007 18:51:27 #4 

administrator

(arsi, arsifins@atlas.sk) Zdravim pan Trnka,s priatelkou jazdime na slalomkach Fischer uz par sezon a s povodnou tovarenskou doskou sme spokojny,aj ked su to len take plastove spalky.Samozrejme sme spokojny ked sme nevyskusali inu dosku.Isteze nejazdime SP,ale osobne si myslim,ze pouzitie naozaj vychytanej dosky na SL lyziach ma vyznam naozaj len pre borcov jazdiacich SP.Od GS lyzi k DH lyziam to urcite vyznam ma.O to je potom zaujimavejsia fylozofia firmy Fischer,ktora te plastove spalky nedava len na slalomky:-)Boli sme prekvapeny ked sme videli v tejto sezone jazdit Finskeho top slalomara a na Fischerkach mal inu dosku nez tovarensku.Napadlo ma,ze to moze byt sflex:-))Ale uz som to neriesil.Tak vam chceme popriat velmi vela uspechov s sflexom aj s inymi napadmi,tusim ze po tych rokoch si zasluzite byt pojmom v zavodnom lyzovani.

28.04.2007 19:53:54 #5 

administrator

(Petronila Steinbachová, gpetronila)

28.04.2007 20:15:40 #6 

administrator

(Petronila Steinbachová, gpetronila@seznam.cz) Vážený pane Trnka, předem se omlouvám pokud kontaktuji neznámou osobu. Před lety jsem znala lyžařského nadšence se stejným jménem. Budu ráda pokud mi budete kontaktovat na uvedeném emailu /dnes by mi bzlo tak 50 let/. S pozdravem P.G.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

05.12.2016

Počasí 2016/17: zima je blízko, ale…

Zima připravila lyžařům velmi příjemný vstup do měs...
03.12.2016

Adelboden: oáza klidu ve švýcarských Alpách

Při příjezdu do Adelbodenu vás přivítá pohled na do...
02.12.2016

Světový pohár: co napověděla premiéra

Poslední listopadový víkend se stal již tradičně př...
02.12.2016

Vložky do lyžařských bot – proč a pro koho?

Při sjezdovém lyžování je noha v botě zatěžována ve...
02.12.2016

Známe vítěze souteže se Skier.cz!

Známe vítěze soutěže s lyžařským obchodem a eshopen...
01.12.2016

Vyhlášení vítěze soutěže o celosezónní Czech Skipass 2016/17

Czech Skipass – unikátní lyžařská celosezónní perma...

Diskuze o lyžování

Alpine Ski World Cup 16/17

dnes 15:10:14 od TomáS

Co v lyžárně přebývá

dnes 13:34:43 od CzechSkier

Úplně nový typ lyží

dnes 10:48:40 od TNS

Obertauern: [Středisko]

dnes 10:46:17 od ACS

Malenovice: [Středisko]

včera 22:30:53 od PaloS

Ester Ledecká