Instruktor v cizině - strana 2 - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Instruktor v cizině (diskuze strana 2)

Nalezené položky: 41 « První | < Předchozí | 1 | 2 | Další > | Poslední »

24.11.2012 06:59:15 #31 

Tomatáš

>> #14, Joukr, 23. 11. 2012 10:45:12

Byť jsi se nechtěl nikoho dotknout, udělal jsi to!Odpověď na mou přímou a jasnou otázku jsem od tebe nedostal, tak co si o tobě mám myslet?Mohu brát vážně, co říkáš, když ani neumíš svůj velice sebevědomý, ostrý názor podložit jedním jediným argumentem?Tohle není konstruktivní kritika, kolego…tohle je zbabělost.

„ Od počátku svého studia učinil jsem si zásadu, že kdekoli poznám mínění správnější, ihned upustím od svého méně správného a pokorně i radostně přijmu názor zdůvodněný lépe“ JAN HUS

15.08.2013 08:12:54 #32 

oti

>> #3, SkierM, 18. 11. 2012 20:55:51

ALPLINE Sport Service Austria .alpline@live.de Info linka CZECH SKI AUSTRIA.

S pozdravem Dip.sport Ales Otahal
ALPLINE

SPORT SERVICE AUSTRIA CZ

15.08.2013 08:53:42 #33 

oti

ALPLINE Sport Service Tirol . Sluzby Cestovnim Kancelarim ze Sportovnim zamerenim v CR.
Privat Ski Instructor Seit 1987 Tirol.
alpline@live.de Dip.sport Ales Otahal

SPORT SERVICE AUSTRIA CZ
Fotky

13.09.2013 11:34:15 #34 

Jurdo

Ahoj diskutujuci.Možno Vás zaujme ponuka ktorú mám. Ak máte záujem o prácu inštruktorov vo Švajčiarsku, ovládate anglický a ruský jazyk a ste držiteľmi Isia známky,kontaktujte ma na mail: jurba2@yahoo.com Juraj Badín

18.09.2013 15:33:03 #35 

lukacer

>> #34, Jurdo, 13. 09. 2013 11:34:15

Cau, ten mejl ti nefunguje. Dej vedet, Lukas

12.11.2013 22:13:03 #36 

Čert muž

Dobrý rady, skutečně. Snad bych doplnil, že do US se dá dostat na J1 studenstké vízum. A prej to není tak složitý získat, a pro tebe co stále studuje… Pak se to dá řešit nějakým Pro Visa, pokud stanice o tebe skutečně stojí. A pak jsem slyšel, že Canyons v UT. , udajně sponzorují H2B visa. Znám tam pár argentinců, co se tam dostali zcela bez problémů. Do Latinské Am. jistě s španělštinou ale velmi důležitá je portugalština!!! Velmi! A navíc je tam nacpáno, je třeba mít velké štěstí se dostat dolů… V Andorra poslední roky proděláš kalhoty, prej. Mám tam pořád známé, tahle neustále vzpomínaná ek. recese dolehla na španělsko a portugalsko tuze a to se podepsalo na vytíženosti tamních škol. A pak davy britů a holanďanů to mají blíže na jih švajcu, s Eurem proti ChFr. Ofšem myslím, že za pár let to může být v Andorra jako před mnoha lety, fabrika! S „Cčkem“ ani neposílej C.V. A ano, ruština se hodí po celém světě, třeba i v Ushuaia, Arg. u tučňáků. Prostě jsou fšude!

Ať to vyjde…

Nečumákuj a fič dolů...

15.11.2013 13:52:02 #37 

Kefinka

Ahoj, ráda bych se zapojila do zpočátku zajímavé diskuze, která jak bývá zvykem nabrala zajímavé obrátky. Je zde mnoho příspěvků ze kterých čiší zkušenosti a tak bych ráda poprosila o radu. Mám pedagogické vzdělání a kdysi splněného lyžařského instruktora MŠMT ČR. Lyžovat jsem učila, ovšem nikdy pod oficiální lyžařskou školou. V současné době se živím jako zdravotnický záchranář.Před dvěma lety jsem navštívila Kanadu a jako vášnivou horolezkyni mě zdejší příroda nadchla. Chtěla bych se tam vrátit a hledám pracovní možnosti.. V sezoně je prý dost reálné živit se jako instruktor. V příspěvcích jsem zavadila o možnost varianty snowboardového kurzu + lavinového kurzu jako preferenci (snowboard ovládám lépe)- znamenalo by to kurz od APULu (pochopila jsem že je ve světě nejuznávanější)? Co se angličtiny týče, musím hodně zabrat, jsem prakticky začátečník.. A kontakty by i byly.. Jsem schopná pro to udělat ledacos, zajímal by mě váš názor, zda je reálné nasbírat kvalifikaci nutnou pro získání této práce (kurz, znalosti Aj)do zahájení příští zimní sezony? A zda je nutné mít jazykový papír (FCE)? předem děkuji za odpovědi

15.11.2013 14:17:47 #38 

Hreben

>> #37, Kefinka, 15. 11. 2013 13:52:02

Cau, a mas moznost ziskat pracovni povoleni? Myslim Working Holiday Visa? Nebo uz to mas vycerpany z minula? Pokud mas permit, tak bys ucit mohla. Za predpokladu ze umis aspon trochu anglicky, coz se naucis za mesic. A nakou licenci? Nejlepe si udelat kurz primo v Canade, protoze oni na naky cizi licence moc neslysi…(mozna az od ISIA znamky vejs) A nejlepe si to tam zaridit osobne, mejlu oni dostavaji statisice… Snowboard v Evrope umira, ale v severni americe se porad drzi. Logicky. Zalezi taky co vic chces. Pokud chces opravdu ucit, tak je lepsi treba Whistler, kterej je plnej turistu a zije tam velka ceska komunita, ktera by ti treba mohla pomoct v zacatcich. Pokud chces spise lyzovat, tak je lepsi jet nekam dal do vnitrozemi a delat treba v hospode po vecerech a pres den jen jezdit… Coz si myslim ze je ta prava Canada. Priroda, nikde nikdo a 15m snehu… Kdyby te zajimalo neco konkretniho, tak dej vedet… Hreb

15.11.2013 14:48:25 #39 

Gravedigger

APUL v Kanade znaji a uznavaji. Pokud nebudes mit svoje viza (Working Holiday), tak jako novacek nemas sanci, aby ti nektera lyzarska skola vizum zaridila a uz vubec nehrozi, ze bys ziskala pracovni vizum pro praci treba v nejake restauraci, takze moznost legalni prace pada. Ilegalni prace se v Kanade moc neprovozuje, takze leda bys mela opravdu nejake dobre zname na miste, idelane takove, kteri by te sami zamestnali. Neznalost anglictiny je i neni problem. Pri hledani prace to az tolik nevadi, ale myslim, ze je to proto, ze ti potencialni zamestnavatele si proste neuvedomi, co to znamena nebyt schopen se domluvit, protoze to na vlastni kuzi nikdy nezazili. Takze praci bys dostala, ale jak tam chces fungovat, kdyz nikomu nebudes rozumet a nikdo nebude rozumet tobe? Kdyz se budes snazit, tak nejdriv za tri mesice zacnes pochytavat nejake zaklady a nejdriv po roce si trosicku popovidas, ale porad to bude peklo plne frustraci. „Jazykovy papir“ tam nikoho zajimat nebude. S pomoci ceske komunity moc nepocitej, leda by sis tam nasla kluka, ktery by se o tebe postaral.

15.11.2013 16:26:01 #40 

Čert muž

>> #37, Kefinka, 15. 11. 2013 13:52:02 Kefinka je sqělá přezdífka. Přesně jak píše Gravedigger, APUL je uznávaný po celém bílém glóbu. Pokud máš APUL a lépe alespoň „B“ dveře se dají otevřít téměř kamkolif(?). Kanada a speciálně Wist. BlackComb je šíleně vyhledávaná stanice předefším asiaty, australany ale jistě lze tam narazit snad i na mimozemšťany. 2busy&2big! A to je dobře pro zaměstnance! Je dobré mít i kontakt, tím by mohl mít dole zmíněný James. osobně se známe z Chile. Je to vlastně náborář(recruiter?) pro Wist. BlackC. Sqělý kšeft co? Má toho více.
Jeho profil najdeš na LinkedIn a snad tě nechá objevit i jeho e-mail. Pokud ne, dej vědět přes tohle fórum a nějak to vymyslíme. Znám tam i pár učitelů…

James Jofre Financial Director at Epoch Adventures LLC Vancouver, British Columbia, CanadaLeisure, Travel & Tourism Current Epoch Adventures, LLC, Whistler Blackcomb Previous CEO/President of a BC Company, VANOC – Vancouver Organizing Committee for the 2010 Olympic and Paralympic Winter Games, Southern Exposure Education C.A.S.I & Business Administration at Catholic University of Cordoba

Nečumákuj a fič dolů...
Nalezené položky: 41 « První | < Předchozí | 1 | 2 | Další > | Poslední »

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

07.12.2016

Hodinky na lyže

Moderní, sportovní GPS hodinky umí často měřit širo...
06.12.2016

Představujeme značku Völkl

Völkl je tradiční německá značka, vyráběná v soused...
05.12.2016

Počasí 2016/17: zima je blízko, ale…

Zima připravila lyžařům velmi příjemný vstup do měs...
03.12.2016

Adelboden: oáza klidu ve švýcarských Alpách

Při příjezdu do Adelbodenu vás přivítá pohled na do...
02.12.2016

Světový pohár: co napověděla premiéra

Poslední listopadový víkend se stal již tradičně př...
02.12.2016

Vložky do lyžařských bot – proč a pro koho?

Při sjezdovém lyžování je noha v botě zatěžována ve...

Diskuze o lyžování

Klínovec: [Středisko]

dnes 15:42:25 od BigBang

Alpine Ski World Cup 16/17

dnes 13:32:36 od Martin47

vosky Skivo

včera 23:25:27 od Boryš

Úplně nový typ lyží

včera 23:01:39 od HonzA_

Ester Ledecká

včera 22:21:35 od m3

Co v lyžárně přebývá