SKIPAS-Zdarma - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

SKIPAS-Zdarma

09.02.2007 16:37:35 #1 

administrator

(Honza, js.homolog@volny.cz) Zdravím vás do SNOW, skipas-zdarma je super věc a myslím velmi dobrá akce pro čtenáře časopisu SNOW. Jedeme na lyže a věcí máme plné ruce a nohy. proč máme sebou vláčet ještě celý časopis k potvrzení skipasu-zdarma. Časopis je pro chvíle volna po lyžování, je na kvalitním papíře a s perfektními články. Proč jej ničit přenášením ve střediscích, nestačila by jen stránka se skipasy, či právě označených skipas s aktivačním kódem. Nekomplikujme velice dobrou věc.

13.02.2007 10:51:55 #2 

administrator

(Petr Havelka – SNOW, petr.havelka@snow.cz) Dobrý den, Honzo. Cápu Vás, že nošení časopisu na pokladnu může být někdy trochu obtížné a nutí vás třeba vzít si baťůžek , časopis se může trochu pomuchlat ap. Máme ovšem své důvody, které nás vedly k některým opatřením, abychom mohli dlouhodobě spolu se středisky nabízet vám čtenářm SNOW tuto věříme zajímavou akci. Aby vše fungovalo dobře, musí především partnerská střediska, která vám poskytují nemalý bonus v podobě skipasu zdarma, být přesvědčena, že vše funguje správně a akce není zneužívána. Bohužel český člověk je pořád velmi zvídavý a v průběhu minulých let docházelo k tomu, že se někteří lidé na akci obohacovali (například prodávali naše časopisy na parkovišti za 300 Kč ap.) a to nás vedlo k různým krokům. Jedním z nich je například nošení časopisu na pokladnu (aby se kupóny nedaly lehce kopírovat) a druhým letos zavedeným je registrační proces, který zamezuje prodejům časopisů na místě. Omlouváme se tedy za menší komplikace, ale jde nám především o to, abychom vám čtenářům SNOW mohli nabízet spolu s partnerskými středisky akci SKIPAS ZDARMA bez komplikací i do budocna. Pěkné lyžování přeje, Petr H. – SNOW

14.02.2007 18:42:54 #3 

administrator

(Honza Šimek, js.homolog@volny.cz) Dobrý den Petře.

Děkuji za odpověď, která mi opět potvrdila, že český člověk je nepřekonatelný. Bohužel s letošní zimou je to složité, a tak, když budeme chtít využít všechny vámi nabízené podmínky slev a výhodu ve střediscích je tedy nutné vozit sebou po republice celé roční vydání „SNOW“. Možná váš nápad s registrac, /by bylo možno doplnit – „heslo“ nebo „PIN“/, které by se uvedlo na Skipas ve SNOW a tím by byla zajištěna evidence a ověření. Nabídka je to super, bohužel zatím v našich podmínkách není moc využitelná.

Jemom malá prosba, možná o službu, nebo kontakty.Již několik let pořádáme kamarádskou cestu za sněhem v Aplách – opakovaně letos Kitzsteinhorn v březnu. Ss ohledem na současnou situaci v ČR se sněhem jsem využil nabídky vašich stránek „Spolujízda“ k nabídce, ale pud by byl z vašeho oklí nějaký zájem, bylo by možno ještě několik lidí zařadit do zájezdu.

A ještě jeden podnět. Velice se mi líbí vaše akce „Noste přilbu“. Jako sportovní pedagog a organizátor sportovních lyžařských akcí jsem propagátorem „přileb“ na lyžování. Nebylo by možno vytiskount samolepky s logem akce, které by čtenáři „SNOW“ a propagátoři ochrany zdraví při lyžování mohli rozdávat. Stejně tak i např. samoilepku „SNOW“ jako garanta takovýchto akcí, ale i propagace pohybu, lyžování, snowboardingu.

Díky za přízeň a s pozdravem.

Honza (Spyder)

15.02.2007 18:04:29 #4 

administrator

(Petr Havelka – SNOW, petr.havelka@snow.cz) Dobrý den Honzo, díky za připomínky, nápady a dotazy. Na Kitzsteinhornu jsem shodou okolností byl asi před dvěma týdny a bylo to super. Víceméně všichni z redakce už máme naplánovány cesty, takže se bohužel nebudeme moci přidat, ale věřím, že se nadšení lyžaři najdou! Taky jsem rád, že se Vám líbí akce Noste přilby, vždycky poteší, když vidíme že naše snažení má svůj smysl. Bohužel zatím nemáme vyrobeny samolepky Noste přilby, ale pro příští sezónu je to dobrý nápad. Samolepky SNOW máme v hojném počtu a rozdáváme je na různých akcích na horách, kterých jsme partnery. Příští sezónu bychom rádi vložili samolepky i do časopisu, aby si každý, kdo má rád zimní hory, mohl naše samolepky nalepit :-). Rádí Vám zašeme poštou balíček samolepek SNOW, abyste je mohl rozdávat mezi svými kamarády a žáky. Ozvte se mi prosím mailem a pošlete mi svou adresu, abych to mohl zařídit. Mějte se pěkně! Ze SNOW zdraví, Petr H.

16.02.2007 18:11:03 #5 

administrator

(Honza (Spyder), js.homolog@volny.cz) Dobrý den Petře. Díky za vaši odpověď. Vím, že když se začíná s velkou akcí, vždy je potřeba nějaký čas na vychytání problémů a nastavení optimálních podmínek. Časopis SNOW je super, díky za něj. Dnes jsem obdržel druhé číslo SNOWmag, je také super. Takové časopisy přinášení nejen informace pro odborníky, ale také podněty a náměty pro všechny ostatní. je pouze smůlou, že letošní zima nám lyžařům tolik nepřeje na našem území. Svou nabídku zájezdi jsem dával do nabídky pro vás, ale vím, že toho máte dos. Pokud by byl někdo z vašeho okolí se zájmem si zajed na tři dny lyžování, je možnost mi zavolat, nebo kontaktovat e-mailem, ještě nějaké místečko je a u nás je sněhu málo. Na Kitzsteinhornu je sněhu dost. Akce s přibami je velmi záslužnou akcí vašeho časopisu. Za sebe mohu říci, že jsem se přilbě bránil několik let, ale „Zdraví jsme jenom jednou.“ To je heslo, které říkám všem studentům ve škole, kteří jezdí lyže a hlavně snowboard, ale také všem ve svém okolí. Stačí nám naše zhuntovaná kolena, ramena a další tělenské doplňky naší schránky. Pokud by bylo možno s této akci nějak pomoci, stačí se ozvat. Pro aktivní kontakt zasílám adresu. Díky za samolepky, budu se snažit je využít při našich akcích.

Šimek Jan, V Závětří 1671/2, 415 01 Teplice /gsm:603851611, e-mail:js.homolog@volny.cz/

S pozdravem

Spyder /Honza/

19.02.2007 17:22:36 #6 

administrator

(Petr H. – SNOW, petr.havelka@snow.cz) Sobrý den, Honzo. Díky za adresu, samolepky už jsou zabalené a co nevidět je doufám budete mít u sebe. Taky jsem si u kolegyně všiml, že jste si objednal trika Direct Alpine s výšivkou SNOW a budete se tak řadit mezi skalní příznivce SNOW :-), takže díky! Mějte se pěkně, ze SNOW zdraví Petr H.

24.02.2007 11:05:22 #7 

administrator

(Šimek, js.homolog@volny.cz) Dobrý den Petře.

Díky za samolepky, již jsem některé rozdal našim školním lyžařů a snowboarďákům za jejich aktivitu při zájezdu v lednu v Nassfeldu. Pokud budou opět nějaké v nové akci, prosím o zaslání. Mam ještě jednu prosbu. V lednu jsem dostal informaci, že za předplatné Nordicmag obdržím dárek, do dnešního dne zatím nic nedorazilo.

Díky

Spyder

26.02.2007 13:36:13 #8 

administrator

(Veronika Kolářová, ) Dobrý den Honzo, Vaše termoska byla již odeslaná, a to 20.2.2007. Takže se k Vám musí každý den dostat. Mějte se Veronika.

05.03.2007 08:56:35 #9 

administrator

(Spyder, js.homolog@volny.cz) Dobrý den. Děkuji za zásilku. Vše došlo v pořádku.

Spyder

19.07.2007 10:23:14 #11 

administrator

(Sandra, 1Sandra2007@gma­il.com) Wish you luck! google team.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

05.12.2016

Počasí 2016/17: zima je blízko, ale…

Zima připravila lyžařům velmi příjemný vstup do měs...
03.12.2016

Adelboden: oáza klidu ve švýcarských Alpách

Při příjezdu do Adelbodenu vás přivítá pohled na do...
02.12.2016

Světový pohár: co napověděla premiéra

Poslední listopadový víkend se stal již tradičně př...
02.12.2016

Vložky do lyžařských bot – proč a pro koho?

Při sjezdovém lyžování je noha v botě zatěžována ve...
02.12.2016

Známe vítěze souteže se Skier.cz!

Známe vítěze soutěže s lyžařským obchodem a eshopen...
01.12.2016

Vyhlášení vítěze soutěže o celosezónní Czech Skipass 2016/17

Czech Skipass – unikátní lyžařská celosezónní perma...

Diskuze o lyžování

Alpine Ski World Cup 16/17

dnes 15:10:14 od TomáS

Co v lyžárně přebývá

dnes 13:34:43 od CzechSkier

Úplně nový typ lyží

dnes 10:48:40 od TNS

Obertauern: [Středisko]

dnes 10:46:17 od ACS

Malenovice: [Středisko]

včera 22:30:53 od PaloS

Ester Ledecká