SNOW32 - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

SNOW32

09.03.2007 07:24:07 #1 

administrator

(KART, ) úžasné SN0W 32 SKIPAS ZDARMA DO STŘEDISEK KDE UŽ VÍC JAK 14 DNÍ NENÍ SNÍH , MÍSTO TOHO ABY SE POKUSILI ALESPOŇ PRO PŘEDPLATITELE ZAJISTIT TŘEBA ČERNOU HORU , ŠPYNDLERŮV MLÝN , ROKYTNICI , HARACHOV , PRADĚD , PEC , KLÍNOVEC , TOTO VYDANÍ JE ÚPLNĚ K NIČEMU

09.03.2007 14:03:55 #2 

administrator

(Libor Procházka, prochazka.libor@seznam.cz) Vážený pane,
s redakcí SNOW nemám nic společného, nicméně přesto jsem nucen reagovat na Vaši tezi o „vydání úplně k ničemu“.Před­pokládám, že oba dva jsme ve stejné pozici, to zn. že jsme předplatitelé, kteří zaplatili něco málo přes 300 korun.Za to jsme obdrželi snad 7 časopisů až do schránky, v mém případě navíc k předplatnému šálu a čepici.Ani já nejsem z letošní zimy nijak nadšený, využil jsem „pouze“ dva skipasy, a to na Zadově a ve Špindlu(resp.Špyn­dlu, jak kdo chce).Zdarma jsem lyžoval „jen“ dvakrát, občas se mi skutečně stala ta nemilá věc, že jsem si skipas zaplatil.Ale nadávat(velká písmena v int.diskusi značí řev) redakci ČASOPISU za to, že Vám nesehnala grátis permici tam, kam byste se rád podíval, to mi přijde nemístné.
To vydání, které je „úplně k ničemu“ je jistě dobré mininálně pro prezentaci partnerů SNOW, díky kterým je vydávání možné-naše předlatné stačí pravděpodobně sotva na tisk a expedici, o skipasech ani nemluvě…
S pozdravem a s přáním, že až se půjdu příště podívat do diskuse o lyžování, najdu zde také něco jiného, než urážky a militantní výčitky Libor Procházka

09.03.2007 14:45:02 #3 

administrator

(zdenpok, ) Tak, tak. A když není tady sníh, tak mohli dát nějakej skipas do Alp. A jelikož je to dost daleko, tak by měli ještě přispět na cestu! :-). I když to dvd jste mohli vymyslet trochu lépe, přeci jen předplatitel by měl být předplatitel.

10.03.2007 10:42:19 #4 

administrator

(martin, ) jsem bývalý předplatitel , časopis je sice dobrý ale nemuseli tam tentokrát dávat žádný skipas zdarma , stejně se nedá využít a lidi kteří nemají předplatné si ho kupují právě pro možnost získání skipasu který vidí jako první tahák na titulní obálce , pokud by tym toto logo nebylo , myslím že by prodejnost ve stáncích značně klesla a prodejnost je založena právě na tom skipasu zdarma , protože ostatní věci si může člověk najít na internetu , jinak dárek zdarma k předplatnému je dobrá reklamní akce co hodně lidí naláká , ale bylo by dobré kdyby bylo předplatné klidně bez dárků ale bez čísel dovolená a speciál , pro které nemá po této zimě nezimě předplatné smysl , stejně pro tuto zimu nebyl žádný rozdíl ve skipasech mezi předpatitely a kupujícími v trafice jako minulý rok třeba v rokytnici nad jizerou

10.03.2007 14:12:33 #5 

administrator

(Strudl, ) Tomu se říká marketing…jistě si rádi nechají poradit, jak to udělat, aby toho příště příliš neprodali:-))))

12.03.2007 12:04:51 #6 

administrator

(Radek Holub – SNOW, radek.holub@snow.cz) Díky za vaše názory, jsme rádi i za ty kritické-podnětné. SNOW je v první řadě časopis, a pro většinu čtenářů je to hlavní motiv koupě. Věřím, že na 116 stranách se březnové číslo každému milovníku sněhu něčím „trefí do noty“. Skipas zdarma je cílený především na méně známá střediska, i když tu a tam se nějaké „velké“ také objeví. V příští sezóně tomu tak bude opět. Bohužel průběh zimy nikdo nedokáže předem odhadnout a při výrobní lhůtě časopisu je aktuálnost vždycky určitým rizikem. Hlavní výhodou předplatného je „balíček“ (letos vč. skipasu do Davosu) v hodnotě ceny předplatného anebo i větší a dále také SNOWcard, na níž lze např. od 19.3.07 lyžovat se slevou na Černé hoře (viz adresář v časopise). Skol Radek

19.03.2007 21:59:59 #7 

administrator

(Jaroslav Mukařovský, jmukarovsky@quick.cz) Obyčejně se do takovýchto diskusí nezapojuji, ale po přečtení tohoto příspěvku mi to nedá. Neboť takovohle směs vyčůranosti a nevděku jsem již dlouho nepotkal. Časopis si kupuji, respektive už jen předplácím několik let a k plné spokojenosti. Díky němu jsem se seznámil se skialpem, vybral jsem si boty a lyže ke vší spokojenosti. A zmiňované skipasy? Věřím, že každý rozumně smýšlející lyžař je pochopí spíše jako pozvánku do střediska kam by se jinak spíše nepodíval, třeba i proto že se o něm nikde jinde neměl možnost dovědět. Já sám jsem letos využil třeba Vítkovice, což bylo jedno z mála míst, kde se dalo začátkem března velmi dobře lyžovat a děkuji za to.

19.03.2007 23:04:15 #8 

administrator

(Pepe, ) Jasně – ani ve snu by mě nenapadlo, že bych si měl SNOW předplácet kvůli skipasům zdarma (osobně jsem zatím nevyužil ani jeden, a nijak mě to netrápí). Tenhle časák kupuju čistě proto, abych se v něm dozvěděl spoustu zajímavých věcí. A proto si ho stoprocentně předplatím zase, i kdyby v něm nebyl už ani jeden skipas...... Do pr… s lidma, který potřebujou nutně na všem vydělat (na elektronických aukcích dokonce nějakej maník inzeruje PRODEJ skipasů z časopisů!!! – NEUVÉŘITELNÝ!!!)

21.03.2007 11:59:26 #9 

administrator

(Duro, ) Ked som si chcel v januari kupit v jednej sportovej predajni kde mavaju SNOW, vtedy aktualne cislo, odpoved predavaca bola : "Uz bohuzial nemame. Dostavame len cca 20 ks a z toho 15 zobral jeden chlapik kvoli skipasom … " … nechapavo som si poklepal prstom na celo a na druhy den som si SNOW radsej predplatil …

22.03.2007 15:11:00 #10 

administrator

(Jana Tichá, jankaticha@seznam.cz) Pane Mukařovský, je sice hezké, že se redakce zastáváte a děkujete za skipas do Vítkovic, ale ta se o něj skutečně nezasloužila. Dík by měl patřit časopisu Ski magazín, který upřednostňuje kvalitu nad kvantitou a své čtenáře neláká na titulu na množství skipasů do pidiareálů, kde se často nedá lyžovat ze 2/3 zimy, což bohužel každý zjistí až po koupi časopisu. Letos sice zima nevyšla a ani ve Ski magazínu se nedaly všechny skipasy využít, přesto se jednalo o hodnotná střediska – jako například zmiňované Vítkovice nebo Rokytnice nad Jizerou. Takže to jen pro upřesnění, kam patří Váš dík.

23.03.2007 10:12:34 #11 

administrator

(Petr Havelka – SNOW, petr.havelka@snow.cz) Přeju pěkný den, slečno Tichá. Jste určitě v obraze a tudíž určitě vítě, že Skipas zdarma do Vítkovic i do Rokytnice pro čtenáře SNOW už jsme měli v minulosti, takže jsme Vás zvali i do takových renomovaných středisek. Rádi přinášíme něco nového, proto se skipasy neustále mění. Pokud kupujete časopis jen kvůli skipasům, tak si jejich přehled v konkrétním SNOW samozřejmě můžete zjistit předem a nemusíte pak být zklamaná. Stačí se podívat na www.snow.cz nebo na www.skipas-zdarma.cz a tam se dozvíte vše potřebné. A jen tak stručně ohledně díků… Akci Skipas Zdarma před několika sezonami vymyslel tým časopisu SNOW, náš nápad začak druhý lyžařský časopis minulou sezonu kopírovat. Nejsem přesvědčen, jestli by s takovou akcí vůbec kdy pro své čtenáře přišli (vymysleli), nebýt toho, že měli možnost princip akce okoukat. Takže děkujte komu chcete :-), ale nakonec jde přece o to zažít fajn dny na horách. Mějte se pěkně, z redakce SNOW zdraví Petr H.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

02.12.2016

SP v alpském lyžování: co napověděla premiéra

Poslední listopadový víkend se stal již tradičně př...
02.12.2016

Vložky do lyžařských bot – proč a pro koho?

Při sjezdovém lyžování je noha v botě zatěžována ve...
02.12.2016

Známe vítěze souteže se Skier.cz!

Známe vítěze soutěže s lyžařským obchodem a eshopen...
01.12.2016

Vyhlášení vítěze soutěže o celosezónní Czech Skipass 2016/17

Czech Skipass – unikátní lyžařská celosezónní perma...
30.11.2016

Lyžařská sezona je tady! Nejezděte na hory bez servisu, radí odborníci

Venku první vločky a někteří z nás už plni očekáván...
30.11.2016

SP v alpském lyžování: kde bere ta holka energii?

O víkendu se jely další závody světového poháru alp...

Diskuze o lyžování

Čím nahradit Dynastar Omecarve 10?

dnes 08:51:22 od Marek Bednář

Bootfitting

dnes 00:38:48 od MMartin

Výber vhodných lyží pre muža

včera 20:46:24 od fischerbl

vosky Skivo

včera 20:26:55 od Marek Bednář

Klínovec: [Středisko]

včera 20:09:59 od BigBang

Alpine Ski World Cup 16/17

včera 19:37:35 od Marek Bednář

Saalbach vs. Zell am See - prosím o radu!

včera 16:18:08 od Martin_B

Krátký nebo dlouhý oblouk

včera 09:32:46 od Vvladimir

Testování Sporten Stupava

01.12.2016 20:43:35 od BoB

Slalomky

01.12.2016 16:54:56 od johnycek