SNOW Test 07/08 - vzkaz redakci - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

SNOW Test 07/08 - vzkaz redakci

21.01.2008 22:07:50 #1 

administrator

(PetrAT, ) Tímto děkuji redakci za uvedení testu zde na webu. Konečně na něj vidím! Hurá
A jedno přání: Příště prosím až dáte do časopisu tento a nebo jiný test, tak prosím nepoužívejte ta TITĚRNÁ písmenka jako ve Snow 35 !!! Myslím si, že to byla stěžejní záležitost tohoto čísla a že by si zasloužila nešetřit velikostí písma Ještě drobná poznámka k papíru. Je to vše nádherné, ale bohužel se to hlavně večer pod „lampou“ leskne :-( Díky Petr

P.S: jasně mám si zajít k očnímu :-) , jednou tam asi budeme muset všichni

22.01.2008 00:32:31 #2 

administrator

(ivan, ) To máš těžký. Když se do téhož čísla musí vejít ještě plné tři stránky věnované velikánovi světového sportu jménem Matěj Novák (str. 84 – 86), nezbývá holt než si pořídit lupu a večer navolit správný úhel stránky vůči zdroji světla. Jsem teď trochu zlej, ale nahrál jsi mi tu na smeč. Já totiž věčně bojuju s délkou textu. Například snad čtvrtinu času potřebnou k sepsání jednoho dílu Univerzity mi obvykle sebere zkracování, aby se to nacpalo do obvyklého rozsahu nejvýše dvoustrany. Ale teenager, který jezdí už – považte – šest let na prkně, v pohodě dostane stránky tři. Chápu, že je strategií časopisu oslovovat i snowboardisty (jakkoli vždy platívalo, že ti na LYŽAŘSKÝ časopis kašlou, ale snad je to díky zaměření SNOW tentokrát trochu jinak???), nakonec má v záhlaví „časopis pro lyže a snowboard“. Luboš by jistě vyčíslil, že podíl snb je v něm velmi omezený, a měl by jistě pravdu. Ale přece jenom jsem zrovna nad tímhle článkem v tomto čísle dost kroutil hlavou… Včetně toho, jakými bleškami je ten test podaný. Na druhé straně musím uznat, že také díky drobnému písmu se do časopisu vejde tolik čtení a informací. A já býval vždy tím, kdo právě maximum informací vždy prosazoval. Když se dneska podívám na to, co lze nalézt v jednom čísle SNOW versus jedno číslo Skimagazínu, je to nebe a dudy. A to jsou pak vytištěné blešky jen méně podstatným diskomfortem a Matějové Nováci jsou vlastně i díky tomu „navíc“ (a ne že by ten rozhovor nebyl zajímavý, dokonce i pro mě). Ono taky sehnat Matěje Nováka je snazší než třeba Bode Millera. A každého holt zajímá něco víc a něco míň a nad výsledným poměrem můžeme diskutovat donekonečna.

22.01.2008 11:34:45 #3 

administrator

(Luboš/SNOW, ) To jsem netušil, že se téma poměry stran tak chytí :-) Uznávám, že číslo 35 bylo hodně freeridové a i nezvykle hodně snowboardové. Ale my dva to asi nevyřešíme, protože to je záležitost šéfredaktora, takže to asi nemá cenu dál moc rozmazávat. A neměj strach Ivane, já taky krátím, posouvám nebo úplně vynechávám články. Máš pravdu, že sehnat Matěje je jednodušší než sehnat Bodeho Millera, ale nechápu proč to má být důvod, aby rozhovor s Matějem ve SNOW nebyl? To už mi přijde lepší důvod, že snowboardisti na lyžařský časopis kašlou:-)

22.01.2008 12:25:33 #4 

administrator

(PetrAT, ) Kluci, mi nevadí , že SNOW má více a více stran. Tím lépe, ikdyž to je hodně o reklamách Pro mě byl v čísle 35 nejdůležitější Test lyží A tak jsem byl dost rozladěný z toho, že to bylo tak malým písmem

P.S.: omlouvám se fandům Bodeho, ale myslím, že jsou i jiní zajímaví lyžaři, kteří se třeba po různých operacích a úrazech vrátili na trať a dokáží se znova dostat do špičky. Pravda Bodeho záklon a nohy s koleny u sebe nadzvedávají řadu stylových carvinistů a když se mu zadaří, tak je i na bedně. Je fakt, že asi několik lidí ovlivnil. Teda svým stylem jízdy.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

08.12.2016

SNOW 100 - jubilejní vydání s 8 skipasy zdarma!

Prosincové vydání SNOW – historicky rekordní – je t...
08.12.2016

Paseky nad Jizerou - top lyžování pro děti i ambiciózní lyžaře

Lyžařský areál v Pasekách nad Jizerou může nabídnou...
08.12.2016

Vyhrajte 4 luxusní lyžařské dny v Dolním Rakousku!

V Dolním Rakousku najdete rodinné sjezdovky i trať ...
08.12.2016

SP v alpském lyžování: ach ten materiál. Hudcovi premiéra nevyšla

Jan Hudec, šumperský rodák, který ještě před pár mě...
07.12.2016

Hodinky na lyže

Moderní, sportovní GPS hodinky umí často měřit širo...
06.12.2016

Představujeme značku Völkl

Völkl je tradiční německá značka, vyráběná v soused...

Diskuze o lyžování

Klínovec: [Středisko]

dnes 18:33:31 od johnycek

Co v lyžárně přebývá

dnes 18:20:00 od CzechSkier

Oprava lyžiarok

dnes 18:15:19 od CzechSkier

Lyzovani Prosinec 2016

dnes 17:20:29 od Honza_S

Alpine Ski World Cup 16/17

včera 13:32:36 od Martin47

vosky Skivo