Světový unikát! - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Světový unikát!

06.07.2008 10:13:58 #1 

administrator

(ivan, ) Reakce Tomáše Banka zde ve vedlejším vláknu je asi opravdu světovým unikátem.
Nepamatuju se totiž, že bych někdy v obdobných diskusních fórech viděl příspěvek lyžaře pohybujícího se v nejvyšších sférách alpského lyžování. Vesměs v nich diskutují nadšenci-amatéři, případně závodníci bývalí či nižší úrovně. Ale opravdu nevím o tom, že by se zapojil někdo ze Svěťáku.
Na epicski sice o sobě pár expertů tvrdí, že na vysoké úrovni trénovali, ale rozhodně nejsou ve WC nyní. Podobně jako Harald Harb u konkurence. Ten se sice chlubí, že jako mladíček jel za Kanadu nějaký závod tehdy začínajícího WC (a v těch pionýrských dobách bylo možné leccos, viz ještě ne 15letá Annemarie v palčácích pletených při ručních pracech ve škole :-)) a že pak trénoval hodně dobré borce, ale dnes už je taky mimo (a kromě toho rád nafukuje, holt Amerika).
Asi jedinou mně známou výjimkou je na carvingski.de Nicola Spiess-Werdenigg, kdysi velká naděje rakouského lyžování. Na „Klammerově“ olympiádě 1976 jela jako mladičká maturantka a přitom už jednička světového žebříčku sjezd na zlato a až dole ho „pohnojila“ na smůlovatý čtvrtý flek. Ale nakonec i ona už je aktivně dávno mimo.
Takže snow.cz má cenný unikát. Někde je holt jarněletní mrtvo (ne že tady by to pulsovalo), jinde mají autentickou informaci z nejvyšších míst…
Tomáši, ještě jednou díky!

06.07.2008 22:54:40 #2 

administrator

(marťas, ) Hmm, já jsem v první chvíli taky čuměl jak trubka, okamžik mě i napadlo jestli to nenapsal nějaký ,,plagouš,,ale pak jsem si vzpoměl že o Ondrově prasklém menisku jsem cosi četl, a podle všech těch věcí které tam vyjmenoval,mě došlo že to asi skutečně Tomáš psal.Určitě mě to taky potěšilo a jsem za to rád že se zde ozval. Já jsem dneska pojezdil na kole po česko-polsku, jsou tam nově vyasfaltované silnice z peněz od EU. Provoz skoro žádný, takže budu jezdit pravidelně aby svaly přes léto neatrofovaly.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

03.12.2016

Adelboden: oáza klidu ve švýcarských Alpách

Při příjezdu do Adelbodenu vás přivítá pohled na do...
02.12.2016

SP v alpském lyžování: co napověděla premiéra

Poslední listopadový víkend se stal již tradičně př...
02.12.2016

Vložky do lyžařských bot – proč a pro koho?

Při sjezdovém lyžování je noha v botě zatěžována ve...
02.12.2016

Známe vítěze souteže se Skier.cz!

Známe vítěze soutěže s lyžařským obchodem a eshopen...
01.12.2016

Vyhlášení vítěze soutěže o celosezónní Czech Skipass 2016/17

Czech Skipass – unikátní lyžařská celosezónní perma...
30.11.2016

Lyžařská sezona je tady! Nejezděte na hory bez servisu, radí odborníci

Venku první vločky a někteří z nás už plni očekáván...

Diskuze o lyžování

Klínovec: [Středisko]

včera 22:26:57 od BigBang

Crans-Montana: [Středisko]

včera 22:02:17 od mirjur

Výber vhodných lyží pre muža

včera 20:33:57 od Mefko1

Ester Ledecká

včera 18:44:23 od m3

Čím nahradit Dynastar Omecarve 10?

včera 08:51:22 od Marek Bednář

Bootfitting

včera 00:38:48 od MMartin

vosky Skivo

02.12.2016 20:26:55 od Marek Bednář

Alpine Ski World Cup 16/17

02.12.2016 19:37:35 od Marek Bednář

Saalbach vs. Zell am See - prosím o radu!

02.12.2016 16:18:08 od Martin_B