K2 jako dobrá volba? - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

K2 jako dobrá volba?

17.11.2008 15:25:50 #1 

administrator

(Hana, smilke@seznam.cz) Ahoj všichni, ráda bych nějaké zkušenosti se značkou K2. Mám nabídku na lyže T9 LOTTA LUV, ale nejsem si jistá ve značce. Několik let jsem měla Dynastary, s kterými jsem byla velmi spokojená a hodně toho vydžely, tak bych ráda něco podobného. Já: 165/57, troufám si říct, že dobrá lyžařka, ale přesto žádný profík, tak aby lyže držey i na neupraveném povrchu. Díky za radu a případné doporučení jiných.

17.11.2008 16:58:49 #2 

administrator

(Pavlos, ) Podle mě je K2 výborná volba. Propracoval jsem se k nim postupně přez Rossignoly , Fischery a Blizzardy a na K2 nedám dopustit. Na nich jsem poznal kouzlo širokých lyží.
Příští sezónu nahradí moje stávající K2 nové K2 Recon z výprodeje sezony 08/09.

17.11.2008 17:09:39 #3 

administrator

(HOnza, jv5p@e-nisa.cz) jakékoli obecné hodnocení ve smyslu porovnání jednotlivých dobrých („světových“) značek jak si ho asi představuješ by mohl nejspíš udělat Ivan, ale troufám si říct, že u každé značky jsou lyže ve skupinách pro to které užití velmi srovnatelné jak z hlediska užitných vlastností, tak i trvanlivosti a ceny – takže klidně můžeš vybírat podle designu, barvy a dalších „ženských“ měřítek. Termínu „držely na neupraveném povrchu“ moc nerozumím (je to asi jako bys řekla „pověsit se na podlahu“, abych se pokusil o příměr :-)…). Pokud ti jde o držení na ledu a zároveň chceš aby lyže projížděla co nejpohodlněji neupravený terén nebo jarní srágory, pak jsou to požadavky na téměř opačném konci spektra požadavků. Použuju-li příměr, tak je to jako chtít nízkej sporťák do terénu :-)… Ale i s tím je možný se nějak kompromisně vypořádat – tady ti jistě někdo (na rozdíl od mojí obecné úvahy) poradí konkrétní tip, možná ti schválí i tu nabídku na 79 LOTTA LUV :-) – typově jsou OK, značka je to výtečná (ostatně jako ostatní už desítky let „profláknutý“ :-))

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

03.12.2016

Adelboden: oáza klidu ve švýcarských Alpách

Při příjezdu do Adelbodenu vás přivítá pohled na do...
02.12.2016

SP v alpském lyžování: co napověděla premiéra

Poslední listopadový víkend se stal již tradičně př...
02.12.2016

Vložky do lyžařských bot – proč a pro koho?

Při sjezdovém lyžování je noha v botě zatěžována ve...
02.12.2016

Známe vítěze souteže se Skier.cz!

Známe vítěze soutěže s lyžařským obchodem a eshopen...
01.12.2016

Vyhlášení vítěze soutěže o celosezónní Czech Skipass 2016/17

Czech Skipass – unikátní lyžařská celosezónní perma...
30.11.2016

Lyžařská sezona je tady! Nejezděte na hory bez servisu, radí odborníci

Venku první vločky a někteří z nás už plni očekáván...

Diskuze o lyžování

Služba Identbox

dnes 12:57:33 od Daniel73

Testování Sporten Stupava

dnes 12:21:49 od BoB

Ester Ledecká

dnes 08:57:50 od fischerbl

Klínovec: [Středisko]

včera 22:26:57 od BigBang

Crans-Montana: [Středisko]

včera 22:02:17 od mirjur

Výber vhodných lyží pre muža