Pozor na E-shop skiservis.cz SKI centrum Radotín!!! - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Pozor na E-shop skiservis.cz SKI centrum Radotín!!!

23.12.2008 13:26:07 #1 

administrator

(Marosh, 66a68@seznam.cz) Chtěl bych všechny milovníky lyžování odradit od nákupu v E-shopu www.skiservis.cz patřící SKI centru Radotín. Důvod je jasný, k zákazníkovi se tam chovají jako k hadru. Opravdu již nikdy více Ski Radotín. Můj příběh je celkem banální, chtěl jsem si objednat kvalitnější lyžařské rukavice, v jejich nabídce mě oslovily rukavice Reusch Thunder Ridge R-Tex 08/09. Rukavice jsem objednal s tím, že akcepuji avizovanou dobu dodání 14 dnů. Jaké bylo překvapení, když jsem dostal už asi po deseti dnech balíček z Radotína, leč jsem se radoval předčasně. Rukavice přišly, ale v jiné barevné kombinaci, než jsem si objednal. Nevím, jestli to takhle v Radotíně zkoušejí na zákazníka běžně, jestli to překousne, že má jiné zboží, než si objednal nebo jen u nich pracují barvoslepí lajdáci. Rukavice jsem po první celkem slušné domluvě s pracovnící e-shopu poslal zpět s tím, že mi budou správné rukavice poslány, jakmile je dostanou od dodavatele. Pak nastalo více jak měsíční martyrium čekání a reklamování nedodání zboží, s tím, že kontakt s pracovníky e-shopu je velmi obtížný. Na maily odpovídají velice zřídka a při telefonickém styku si mě předávali jak horký brambor, bez jediného konktrétního závěru, abych se dozvěděl aspoň jedinou informaci ohledně objednaného zboží. Vrchol jejich počínání jsem poznal dnes. Bez jediného upozornění mi vrátili peníze na účet, aniž mi to dali jakkoliv vědět. Samozřejmě bez domluveného vrácení poštovného za odeslání chybných rukavic. A proto : POZOR NA SKI CENTRUM Radotín!!! Pro mě je to banda nýmandů. Jen pro doplnění, již léta se pohybuju v maloobchodě a nebylo to poprvé, co jsem si něco objednal přes net. S takovým přístupem jsem se ještě nesetkal, jak u nás, tak v zahraničí. SKOL.

23.12.2008 17:30:14 #2 

administrator

(Libor, Tomin.libor@seznam.cz) To máš pech, vrátit by Ti to měli i s poštovným. Já s nimi mám přesně opačné zkušenost,i kupoval jsem u nich už opakovaně a vždycky všechno dorazilo v pořádku. U jedné objednávky jsem jim vracel nevyhovující velikost u oblečení, které mi nesedělo, a peníze mi dorazili taky hned zpátky, takže mám opačnou zkušenost. Také komunikace (teda po e-mailu) byla OK. Být Tebou bych jim napsal a řekl bych, že Ti to poštovné vrátí, když jim ho vyčíslíš.

23.12.2008 19:47:43 #3 

administrator

(Pete Biggy, pete.biggy@seznam.cz) Naštěstí jsem neměl osobní zkušenost, ale na Ski centrum Radotín si stěžuje celkem dost lidí, takže mě Maroshova hantýrka s nimi moc nepřekvapuje

23.12.2008 19:50:24 #4 

administrator

(Pete Biggy, pete.biggy@seznam.cz) Navíc si myslím, že poštovné netřeba vyčíslovat, že ho moc dobře vědí!!!

23.12.2008 22:46:39 #5 

administrator

(crocodil, ) Já bych se nebál si o poštovné říct – navíc jeho výši po roztrhání obálky už nikdo nezjistí (kromě odesílatele).

27.09.2009 22:20:14 #6 

administrator

(Berushka54, Berushka54@seznam.cz) E-shop pro obchodování na internetu s možností stažení české verze zdarma na stránkách OXID eShop. Snadná instalace s otevřeným zdrojovým kódem http://www.oxid-eshop.cz/…dition-d305/ :)

02.10.2009 15:59:05 #7 

administrator

(lubos, l.kovalda@seznam.cz) Zrovna tenhle e-shop bych považoval za jeden z dobrých na lyže. Nakupoval jsem u nich vícekrát a vždycky to proběhlo naprosto v pohodě. Naposledy jsem tam bral v létě i nějaké věci na kolo. Vloni mi sehnali i nějaké věci na objednávku, které neměli v nabídce a nemohl jsem je sehnat jinde. Rozhodně na mne jako nějaká banda nýmandů nepůsobili. To poštovné si jim měl normálně vyčíslit a myslím, že by Ti ho obratem vrátili.

02.10.2009 18:19:15 #8 

administrator

(ivan, ) Co já vím, tak původní Ski Servis Radotín je projekt a dílo Jaromíra Průchy a Pavla Cvacha, s nimi začínal ještě Lukáš Princ. Šli do toho naplno, opravdu hodně se snažili, velice to tam rozšířili. Co pamatuju, Pavel Cvach se v servisu hodně snažil, aby byli dobří, a mohl jsem je brát v našich podmínkách za nejlepší lidi v branži u nás. I co se týče rozumění lyžím a poradenství. Jak je to tam teď, už nevím, delší dobu jsem tam nebyl, ani s nimi v přímém kontaktu. Občas může bý problém v zaměstnancích – moje zkušenosti jsou se situací, kdy si to v začátcích dělali sami, resp. s jedním-dvěma, které si mohli osobně ohlídat. Jinak do kauzy nijak nechci mluvit. Jen jsem cítil potřebu sdělit svou osobní zkušenost, možná už poněkud neaktuální.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

05.12.2016

Počasí 2016/17: zima je blízko, ale…

Zima připravila lyžařům velmi příjemný vstup do měs...
03.12.2016

Adelboden: oáza klidu ve švýcarských Alpách

Při příjezdu do Adelbodenu vás přivítá pohled na do...
02.12.2016

Světový pohár: co napověděla premiéra

Poslední listopadový víkend se stal již tradičně př...
02.12.2016

Vložky do lyžařských bot – proč a pro koho?

Při sjezdovém lyžování je noha v botě zatěžována ve...
02.12.2016

Známe vítěze souteže se Skier.cz!

Známe vítěze soutěže s lyžařským obchodem a eshopen...
01.12.2016

Vyhlášení vítěze soutěže o celosezónní Czech Skipass 2016/17

Czech Skipass – unikátní lyžařská celosezónní perma...

Diskuze o lyžování

Úplně nový typ lyží

včera 22:38:42 od HonzA_

Malenovice: [Středisko]

včera 22:30:53 od PaloS

Ester Ledecká

včera 22:09:30 od oblouk

Obertauern: [Středisko]

včera 20:12:28 od Glemmi

Alpine Ski World Cup 16/17

včera 19:29:41 od CzechSkier

Klínovec: [Středisko]