Atomic SL 9 - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Atomic SL 9

11.01.2009 19:36:38 #1 

administrator

(Martin, martin_blaha@email.cz) Zdravím.Mám dotraz, který vás asi nepřekvapí a spíš vám vyloudí na obličeji podivnou grimasu s povzdechem „už zase..“;) Narazil jsme v bazáči na Atomic SL 9. obrázek z netu http://www.ski-blog.com/…gallery/gear. Délka asi 170, s vázáním, hůlkama, cena 5tis.. Chtěl bych se začít věnovat lyžování a pokukuju po lyžích. Mám 185/70 a zkušenosti krom lyžařských kurzů před x-lety veškeré žádné:-) A tak přemýšlím jestli trochu přihodit a poohlídnout se po podobných ve slevách anebo by mě tohle stačilo. Pár kolegů, kteří lyžují mi říkalo, že kupovat si lyže pro začátečníky nemá cenu, že když se to člověk trochu naučí už aby se poohlížel po tvrdších atp. (možná je to konina, nevím). Díky za komentáře. M.

11.01.2009 22:11:35 #2 

administrator

(PetrAT, ) Možná by nebylo od věci nejprve vyzkoušet jaký typ lyže Ti bude sedět. Zapůjčení lyží z půjčovny už není tak drahé. SL9 bude mít nejradši upravenou sjezdovku. Ještě zvaž na kolik přijde její vyservisování, protože nová SL10 s vázáním se dákoupit za 8tkč.

12.01.2009 06:37:42 #3 

administrator

(martin, martin_blaha@email.cz) Asi máš pravdu, že by bylo nejdřív lepší vyzkoušet jaký druh lyží mi sedí. Nevíš jestli i tady na jihu (Šumava) je možnost vyzkoušet lyže v nějakém lyžařském středisku, případně si je tam potom zakoupit?? dík;)

12.01.2009 07:49:29 #4 

administrator

(PetrAT, ) Určitě bude. Já jsem z Beskyd. A prodejci v Ostravě nabízejí možnost vyzkoušet a když koupíš tak půjčovné neúčtují. Ale myslím, že varianta vyzkoušet a pak koupit tam kde je nejlevněji není vůbec špatná ;-) Navíc bývají testovací dny jednotlivých značek. Pohledej na netu

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

23.02.2017

Aktuálně: předčasné jaro přeruší víkendové ochlazení

Teploty se poněkud předčasně vydaly k jarním hodnot...
23.02.2017

SNOW tour 2016/17: Karolinka – v oblouku i ve vzduchu, čelem i vzad

Ač je Karolinka menším střediskem, její rozmanitá a...
23.02.2017

Chyťte Ještěra na sjezdovkách v Herlíkovicích a vyhrajte!

Lyžařské středisko Herlíkovice, které leží v těsné ...
23.02.2017

Skiareál Klínovec - prioritou je spokojenost návštěvníků

Největší a nejvýše položené lyžařské centrum krušný...
23.02.2017

SNOW tour 2016/17: Severák – dětí ráj!

Lyžařský areál Severák ve Skiaréně Jizerky je z Pra...
22.02.2017

Krok za krokem: Altenmarkt Radstadt – trpaslík mezi obry

Tak skutečně působí tato skromná lyžařská houpačka,...