VYLEPŠOVACÍ LYŽOVÁNÍ 2 - strana 2 - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování (strana: 2) - SNOW.CZ

VYLEPŠOVACÍ LYŽOVÁNÍ 2 (diskuze strana 2)

Nalezené položky: 36 « První | < Předchozí | 1 | 2 | Další > | Poslední »

16.03.2009 21:01:15 #31 

administrator

(HonzA, ) Potvrzuji že jedu – Honza T. – a můžu vzít někoho po trase Plzeň – Praha – Rokytnice.
Jinak mám dotaz k jídlu – mám trochu speciální dietu a bylo by pro mně lepší, kdybych si mohl někde něco uvařit ráno a večer. Šlo by to nějak zařídit místo té polopenze? Jak by to pak vypadalo orientačně s cenou?

16.03.2009 21:42:28 #32 

administrator

(HOnza, jv5p@e-nisa.cz) bude možný se nějak dohodnout přímoí s Jindrou Málkem – buď ti budou vařit podle potřeby, nebo tě ráno pustěj do kuchyně – jsou to lyžaři a věřím, že budou mít pochopení…

16.03.2009 21:56:55 #33 

administrator

(PetrAT, ) Ahoj HOnzo. Prosím, přidej si mě na soupisku. Díky. PetrAT

17.03.2009 10:32:53 #34 

administrator

(Milan, ) HOnzo nějak jsem nepochopil proč bude trénink slalomu omezen a proč se budeme pohybovat na mírnějším svazích? Nejedou tam snad sněhuláci a chceme se něco naučit. Pro amatéra s malými zkušenostmi jízdy v tyčích, bude právě technické zvlánutí SL na prudším svahu mnohem cenější a obtížnější než pouze mírný GS. Snoubí se tam hned několik důležitých věcí správná technika oblouků, linie, eliminace dekoncentrace při odrážení branek a přesný timing. Vzhledem k měkké podložce ještě doplněno o eliminaci nepříznivých podmínek na trati. Navíc postavit SL je méně než poloviční práce než postavit GS a lze ho rychle obměňovat. Jestli je v tomto problém rád ho postavím sám. Myslel jsem, že by bylo přínosné pokud bude volná sjezdovka a dostatek tyčí tj. 40 a více, postavit SL i GS současně a obměňovat, v případě problémů s technikou prokládat volnou jízdou. Co se týká SG proč ne, ale měkká podložka sotva dovolí nějaký slušný trénink rychlosti. Možná by bylo přínosné zaměřit se na jednotlivé prvky techniky SG a ty cíleně trénovat jako třeba správná technika sjezdového skoku nebo zisk ideální pozice ze skoku pro průjezd branky za horizontem. Nikdy jsem v Rokytnici nebyl tak nevím jestli tam nějaký vhodný terén s prudší částí a hangem je. Kde vlastně plánuješ lyžovat u penzionu areál modrá hvězda Sachrovka nebo někde jinde? Na závěr napíšu své očekávání doufám že se přidají se svými představami i ostatní. Od VL si slibuji, že po kurzu podloženého snad kvalitní suchou přípravou budu schopen zajet technicky správně SL a GS v jakýchkoliv podmínkách, rovněž volnou jízdu jak si přeju. Samozřejmě ne nejrychleji tam je hodně okolností a nejrychlešjší je vždy jeden, ale rád bych položil základ k tomu abych časem byl schopen předvést to čemu se říká profesorská jízda.

17.03.2009 11:56:49 #35 

administrator

(HOnza, jv5p@e-nisa.cz) – ale já jsem jen NAZNAČIL program… Tím, kdo bude přesněji a na místě, podle podmínek určovat co a jak, bude především MilanT. Jen bych chtěl skromně poznamenat, že budeme jezdit to, co nám dovolí terén a PŘEDEVŠÍM TO, NA CO STAČÍME. Z vlastní, docela letité zkušenosti vím, že není dobrý mít přehnaná očekávání postavená na velkejch ambicích. Za pár dní se nedá naučit to, na co talentovaným závodníkům nestačí 10 – 15 let :-)… – ale rozhodně se dá zjistit, kde a jaké rezervy kdo má a doporučit návod, jak ty rezervy naplnit !!!! Lyžovat se bude rozhodně ve Skiareálu Horní Domky (možná někdy využijeme i nabídky areálu Udatných…).
Mohu Tě ubezpečit, že program VL bude postaven na maximu toho, co dokážeme zvládnout… – mám na mysli INDIVIDUÁLNĚ A KVALITNĚ ZVÁDNOUT. No a taky bych tě chtěl ubezpečit, že i Ty velmi brzy začneš dobře poznávat co kdo z nás zvládá a co už ne :-) – úsměv :-)

17.03.2009 11:57:28 #36 

administrator

(TomáS, ) Ahoj, mám v tuto chvíli několik variant: 1) nevydrží mi stehno a po 5 dnech na Kronplatzu kam zítra odjíždím budu muset účast zrušit, doufám, že se nestane. Budu vědět v úterý. 2) pobyt se skoromanželkou a dítětem – je možný mít takový typ ubytování? – tato varianta není moc pravděpodobná 3) příjezd ve čtvrtek brzo ráno na snídani, skoromanželka má zase 1.4. narozeniny, na co jsem samozřejmě zapoměl. 4) vše dle plánu a v tom případě mohu někoho vzít z Prahy, bude-li zájem. T

Nalezené položky: 36 « První | < Předchozí | 1 | 2 | Další > | Poslední »

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

26.04.2017

Tři údolí krok za krokem (9. díl): Zase o pár (k)roků dále - Meribel a Courchevel

Když jsem před třemi lety psal sérii článků o Třech...
26.04.2017

Zažijte bikový závod s J. Ježkem a další akce ve Velkých Karlovicích

Víte, že Velké Karlovice žijí nejen v zimě? Jestli ...
26.04.2017

SNOW tour 2016/17: Hannibal – největší soudobá show v Alpách

Každý lichý rok v dubnu se na söldenském ledovci Re...
24.04.2017

SNOW tour 2016/17: Sölden – „Jako Bond, James Bond!“

Söldenský ledovec i jeho „neledovcové příslušenství...
24.04.2017

Máte ho rádi? Něco vás naštvalo? Ohvězdičkujte střediska!

Záplava sněhu na horách přišly coby symbolická rozl...
21.04.2017

Česká horská střediska zažila po třech letech normální sezónu

Tři zimy po sobě nebyly pro provozovatele lyžařskýc...

Diskuze o lyžování

Klínovec: [Středisko]

včera 15:06:59 od teomax

Sports tracker vs. GPS vs. Skiline.cc

28.04.2017 20:37:16 od jirka22222

Rozteč Tyrolia Raceplate

26.04.2017 15:58:18 od opc

Jaké boty k Rossignol Hero E-ST Ti?

26.04.2017 12:52:19 od PetrAT

zvedající se pata

26.04.2017 11:07:32 od PetrAT

Vyplnění skeletu