Výlet na sněžnicích.

Výchozím bodem je horní stanice lanovky (2094 m n. m). Poté pokračujte na Aletschbord (2130 m n. m.) a dále k Hotelu Belalp a odtud k Tyndall-Denkmal (2351 m n. m.). Po náročném výstupu na Hohbiel (2680 m n. m.) budete odměněni jedinečným výhledem.

Tajný tip.

60 km nejlépe připravených sjezdovek pro lyžaře a snowboardisty, nádherné stezky pro pěší a běžkaře nebo dokonce sáňkařská dráha čekají jenom na vás! Zapomeňte na hektickou všednodennost a nechte se pohladit na duši během dovolené v Blatten Belalp.
Rosswald.

Rosswald je atraktivní lyžařskou oblastí na jedinečné slunné terase vysoko nad údolím Rhôny s nádherným výhledem na Walliské a Bernské Alpy. Čtyři lyžařské vleky a jedna kabinová lanovka vás vyvezou až do 2600 m n. m., kde vás čeká 25 kilometrů sjezdovek.Rothwald.

Uprostřed oblasti Simplon najdou lyžaři a běžkaři rozsáhlou nedotčenou krajinu. Je součástí oblasti Rothwald, malého lyžařského areálu pro zdatné lyžaře. Nezapomeňte navštívit restauraci Mäderlicka a Wasenalp a ochutnat tady místní speciality.
Brig Belalp Tourismus
Bahnhofsplatz 1
CH-3900 Brig
Tel.: +41 27 921 60 30
www.brig-belalp.ch