Souhrn nejdůležitějších změn:

1) Vrácení peněz za neprojeté body:

Od 24. 1. 2013 je možné získat peníze za neprojeté body na pokladně zpět.

2) Poslední jízda s bodovou jízdenkou:

Při průchodu turniketem s bodovou jízdenkou s menším počtem bodů než je hodnota vleku, bude tato poslední jízda umožněna (obraťte se na vlekaře na místě).

3) Skibusy bez skibusenek:

Na základě dohody mezi dopravcem, městem a areálem již do konce zimní sezóny nebudou skibusové karty při nástupu do skibusu "striktně vyžadovány". Host bude však upozorněn řidičem, že by si tuto kartu měl vyžádat u svého ubytovatele, doprava skibusem mu ale bude umožněna.

4) Kontrola jízdenek u turniketů:

V letošní zimní sezónu je prováděna kontrola pouze u sezónních jízdenek, kdy při jejím nákupu lyžař obdrží "poučení" jak má s jízdenkou nakládat. Dále je kontrolováno, aby dospělé osoby nejezdily na dětské jízdné. U ostatních jízdenek se kontrola neprovádí. Data se ukládají v systému pouze na dobu platnosti jízdenky.

5) Parkování se slevou 50 % na parkovištích P2, P3, PI, PII a P5

Slevu 50% na jednodenní parkovné obdrží motoristé i po předložení platného jednodenního skipasu. Parkovné na 1 den pak stojí 60 Kč. Místo skipasu je možné předložit i platnou Kartu hosta, kterou obdržíte od svého ubytovatele. Na tu parkujete se slevou 50 % i na více dní. Týdenní parkování pak stojí 300 Kč.

Kompletní vyjádření provozovatele lyžařského areálu na reportáže čtěte ZDE.