"Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s Alpine Canada Alpin a tím podporovat kanadské sportovce. Designujeme náš alpský závodní oděv a svrchní oblečení, abychom sportovcům poskytli všechny možné výhody," řekl Paul Stoneham, CEO Helly Hansen. "Vzhledem k tomu, že jsme značka # 1 s lyžařskými profesionály po celém světě, naše vybavení je navrženo tak, aby poskytovalo maximální výkon i v těch nejnáročnějších podmínkách."

Zaměstnanci ACA, trenéři i atleti úzce spolupracovali s Helly Hansen při výběru a testování každého kusu vybavení pro závodní sezóny 2015-16 a budou i nadále společně vyvíjet designy příští generace.

"ACA je potěšena nejnovějším partnerstvím pro naše alpské a para-alpské lyžařské týmy," řekl Mark Rubinstein, prezident a CEO Alpine Canada Alpin. "Helly Hansen má dlouhou historii excelence ve výrobě špičkového alpského vybavení a příslušenství. Naši sportovci, trenéři a zaměstnanci se těší na nové vzrušující partnerství s Helly Hansen Teamem."

"Jsem opravdu potěšen spoluprací s Helly Hansen, dostaneme se k některým z technicky nejpokročilejších tréninkovým a závodním vybavením,” řekl Dustin Cook, stříbrný medailista na FIS mistrovství světa 2015 v super-G.

Jan Hudec*"Miluju žít život naplno, často na hranici, ale také zažívat všechno, co příroda nabízí. To je důvod, proč jsem vděčný za oblečení a vybavení Helly Hansen! Protože i když já nemusím byť vždy připraven na všechno, co mi příroda nachystá, vím, že moje oblečení to zvládne! Děkuji Helly Hansen!"* dodává Jan Hudec, kanadský olympijský reprezentant a Helly Hansen ambasador.

V říjnu 2015 zahájí Helly Hansen prodej ACA značkové kolekce, s výtěžkem ve prospěch ACA a jejich sportovců. Pro více informací, prosím, navštivte www.hellyhansen.comO Helly Hansen

Značka byla založena v Norsku v roce 1877. Helly Hansen vyvíjí oblečení jako kombinaci skandinávského designu a poznatků čerpaných ze života v jedněch z nejtvrdších podmínek na Zemi. Značka představuje optimální kombinaci výkonu, ochrany a stylu. Pokrokový design Helly Hansen skvěle chrání a umožňuje profesionálům, aby si vydělávali na své živobytí na oceánech a horách po celém světě. Společnost s dlouhým seznamem inovací, které uvedla na trh jako první - včetně první pružné a nepromokavé tkaniny před více než 130 lety, první fleecové látky v roce 1960, první technické základní vrstvy vyrobené z Lifa® Stay Dry Technologie v sedmdesátých letech a v současnosti oceňovanou a patentovanou technologii regulace teploty H2Flow. Helly Hansen je světovým lídrem v oblasti oblečení určeného pro plachtění a jachtaře. Je také oficiálním partnerem a dodavatelem uniforem pro více než 100 lyžařských středisek a jejich horských vůdců, používá ji více než 50.000 horských profesionálů po celém světě, stejně jako národní lyžařské týmy, olympionici a nároční outdooroví nadšenci. Značkové svrchní oblečení, základní vrstvy, sportovní oblečení a obuv se prodávají ve více než 40 zemích světa. Chcete-li se dozvědět více o Helly Hansen a jejich nejnovějších kolekcích, navštivte www.hellyhansen.com.

O Alpine Canada Alpin

Alpine Canada Alpin je národní vedoucí instituce pro alpské, para-alpské a ski-crossové soutěže v Kanadě. S podporou korporátních partnerů, spolu s vládou Kanady, Own the Podium a kanadským olympijským výborem, Alpine Canada vychovává olympijské i paralympijské mistry světa a medailisty Světového poháru, aby podporovali viditelnost, inspiraci a růst lyžařské komunity. Prosím, navštivte nás na adrese www.alpinecanada.org.
Související články:

Ciťte se naživu na sněhu s volným skipasem Helly Hansen Ski Free

Helly Hansen vydal svůj crowdsourcovaný freeridový film

Helly Hansen: SKI FREE do České republiky!

Ocenění German Design Award pro všestranou bundu Ridge Shell od Helly Hansen

Helly Hansen - inteligentní spodní vrstva LIFA® je tu už 45 let

Soutěž Helly Hansen #WeLoveRain vyzývá k venkovním hrám

Alpine Canada Alpin a Helly Hansen oznámili dlouhodobé partnerství v poskytování...

Helly Hansen: další severská značka přichází na český trh