"Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s Alpine Canada Alpin a tím podporovat kanadské sportovce. Designujeme náš alpský závodní oděv a svrchní oblečení, abychom sportovcům poskytli všechny možné výhody." řekl Paul Stoneham, CEO Helly Hansen. "Vzhledem k tomu, že jsme značka # 1 s lyžařskými profesionály po celém světě, naše vybavení je navrženo tak, aby poskytovalo maximální výkon i v těch nejnáročnějších podmínkách."

Zaměstnanci ACA, trenéři i atleti úzce spolupracovali s Helly Hansen při výběru a testování každého kusu vybavení pro závodní sezóny 2015-16 a budou i nadále společně vyvíjet designy příští generace.

"ACA je potěšena nejnovějším partnerstvím pro naše alpské a para-alpské lyžařské týmy" řekl Mark Rubinstein, prezident a CEO Alpine Canada Alpin. "Helly Hansen má dlouhou historii excelence ve výrobě špičkového alpského vybavení a příslušenství. Naši sportovci, trenéři a zaměstnanci se těší na nové vzrušující partnerství s Helly Hansen Teamem".

"Jsem opravdu potěšen spoluprací s Helly Hansen, dostaneme se k některým z technicky nejpokročilejších tréninkovým a závodním vybavením” řekl Dustin Cook, stříbrný medailista na FIS mistrovství světa 2015 v super-G.

"Miluju žít život naplno, často na hranici, ale také zažívat všechno, co příroda nabízí. To je důvod, proč jsem vděčný za oblečení a vybavení Helly Hansen! Protože i když já nemusím byť vždy připraven na všechno, co mi příroda nachystá, vím, že moje oblečení to zvládne! Děkuji Helly Hansen!" dodává Jan Hudec, kanadský olympijský reprezentant a Helly Hansen ambasador.

V říjnu 2015 zahájí Helly Hansen prodej ACA značkové kolekce, s výtěžkem ve prospěch ACA a jejich sportovců.

Pro více informací, prosím, navštivte www.hellyhansen.com

Související články:

Ciťte se naživu na sněhu s volným skipasem Helly Hansen Ski Free

Helly Hansen vydal svůj crowdsourcovaný freeridový film

Helly Hansen: SKI FREE do České republiky!

Ocenění German Design Award pro všestranou bundu Ridge Shell od Helly Hansen

Helly Hansen - inteligentní spodní vrstva LIFA® je tu už 45 let

Soutěž Helly Hansen #WeLoveRain vyzývá k venkovním hrám

Alpine Canada Alpin a Helly Hansen oznámili dlouhodobé partnerství

Helly Hansen: další severská značka přichází na český trh