A jak na to?

Je to jednoduché:

1. Zakupte produkt Helly Hansen s visačkou SKI FREE kdykoliv během zimní sezóny 2015-2016 ve vybraných prodejnách INTERSPORT a dalších, které naleznete na www.hellyhansen.com

2. Zaregistrujte se a aktivujte SKI FREE visačku na www.hellyhansen.com/skifree, kde Vám poskytneme kompletní seznam všech partnerských středisek programu.

3. Při předložení ověření z webu, kopie dokladu o nákupu (účtenky) a poskytnutí visačky SKI FREE získáte přímo na pokladně dvoudenní skipas za cenu jednodenního.Helly Hansen partner Lipna

Letos poprvé je mezi vybrané areály zařazen i český resort. Skiareál Lipno se stal novým partnerem exkluzivního programu SKI FREE jako první resort v regionu.

"Jsme velice rádi, že SKI FREE program Helly Hansen funguje v České republice právě ve spolupráci s naším skiareálem", uvedl ředitel provozující společnosti Lipno Servis, Petr Dušek. Lipno letos uzavřelo dlouhodobé partnerství s norskou značkou Helly Hansen, která od sezóny 2015/16 obléká všechny členy areálu i lyžařské školy. Tím se Lipno zařadilo mezi prestižní evropská, ale i světová střediska, jako je Aspen, Vail nebo Chamonix.

SKI FREE ve světě

Již od roku 1877 Helly Hansen poskytuje outdoorovým nadšencům špičkové vybavení. Helly Hansen je třeba oficiálním dodavatelem oděvů pro vice než 100 lyžařských středisek po celém světě.

“Více než 50 000 horských profesionálů po celém světě si vybírá Helly Hansen jako ochranu stovce zasněžených dnů v sezóně,” říka Erik Burbank, viceprezident globálního marketingu Helly Hansen. “Ski Free program je důkazem našeho vedoucího postavení v resortech celého světa. Poskytuje zákazníkům benefit denního lyžování zdarma v resortu, který by jinak nenavštívili.”

Skočte si k nejbližšímu prodejci, za nákup získejte svůj SKI FREE poukaz a vyrazte na Lipno!

Související články:

Ciťte se naživu na sněhu s volným skipasem Helly Hansen Ski Free

Helly Hansen vydal svůj crowdsourcovaný freeridový film

Ocenění German Design Award pro všestranou bundu Ridge Shell od Helly Hansen

Helly Hansen - inteligentní spodní vrstva LIFA® je tu už 45 let

Soutěž Helly Hansen #WeLoveRain vyzývá k venkovním hrám

Alpine Canada Alpin a Helly Hansen oznámili dlouhodobé partnerství v poskytování...

Alpine Canada Alpin a Helly Hansen oznámili dlouhodobé partnerství

Helly Hansen: další severská značka přichází na český trh