Lyžování může být výhodnější, než si myslíte

Kartou SunnyCard je lyžování obzvlášť pro rodiny o dost výhodnější. Neboť pokud si tento sezónní skipas koupí oba rodiče, děti do 15 let lyžují zdarma. SunnyCard platí v 8 rakouských střediscích, která se nacházejí ve čtyřech spolkových zemích, a nově také na italském ledovci Schnalstaler Gletscher v Jižním Tyrolsku. Lyžovat díky tomu můžete od září až do května, tedy neuvěřitelných 9 měsíců!
Novinka: lyžujte 9 měsíců na jeden sezónní skipas v 8 rakouských skiareálech a na ledovci Schnalstaler Gletscher v Jižním Tyrolsku.

Střediska, kde platí karta SunnyCard po celou sezónu:
Heiligenblut
Hinterstoder
Hochficht
Hochkar
Kasberg
Kössen
Ötscher
Wurzeralm
Schnalstaler Gletscher
SunnyCard o 20 % levněji do konce října

Karta se vyplatí už po několika jednodenních lyžařských výletech, a to zejména s dětmi. Jestliže se vypravíte na víkend na Hochficht nebo Wurzeralm, o Vánocích do Hinterstoderu nebo na Kasberg, o jarních prázdninách na Hochkar nebo na Ötscher a o Velikonocích třeba do Heiligenblutu nebo Hochkössenu, SunnyCard se vám bohatě vyplatí, jak ukazuje i modelový příklad. Při koupi do 31. října kartu získáte o 20 % levněji!

Děti lyžují celou zimu zdarma

Pokud si SunnyCard zakoupí oba rodiče, lyžují v rodině všechny děti do 15 let (roč. 2002 a mladší) celou sezónu zdarma.
Pokud si Sunny Card zakoupí jeden rodič, lyžují v rodině celou zimu zdarma všechny děti do 10 let (roč. 2007 a mladší)

Více informací:

www.skisport.com
* Rodina se dvěma dětmi do 15 let

Investice: 2x SunnyCard pro dospělé (při koupi do 31. 10. 2016) = 2 x 395 eur = 790 eur.
Cena za 1 den lyžování (20 lyžařských dnů s rodinou) = 740 / 20 / 4 = 9,88 eur Poznámka: Děti roč. 2002 a mladší. Při koupi karty se vyžaduje prokázání věku a rodinné příslušnosti dítěte.