Levnější nákup skipasů přes e-shop

O 5 procent levnější skipasy oproti klasickému nákupu u kas přinesla letošní novinka spojená s nově fungujícím e-shopem na (taktéž novém) webu. Např. denní skipas pro dospělého v hlavní sezoně při nákupu on-line vyjde na 646 korun, u kasy na 680. Mimo meziroční zlevnění cen o cca 2 procenta, e-shop též zjednodušil a zrychlil nákup skipasů a to i díky využití pick-up boxu.

Nový koncept aprés ski a společné skipasy

Všechna gastro zařízení patřící areálu v horských chatách Hanička, Blaženka, na terase mezi nimi a i stánek na vrcholu Špičáku, mají nové provozovatele. Vyhřívaný stan s hudbou a také třeba sportovní přenosy na Blažence jsou nyní centrem aprés- ski špičáckého střediska.

Společné skipasy s dalšími železnorudskými areály Belveder a Nad Nádražím představují co do délky tratí už srovnatelnou nabídku s největšími středisky v republice. Při jejich nákupu on-line se dá i na ně využít uváděná sleva.

Vyhlášená lyžařská škola

Ski & Bike Špičák zajišťuje ve všech uvedených střediscích také výuku lyžování – dětí i dospělých. Jeho lyžařská škola je tady díky své úrovni a profesionalitě vyhlášená, s tradicí už od roku 1975.

www.spicak.cz