Od 340 Kč za den

Velkým lákadlem pro lyžaře i snowboardisty je cena permanentek, která zůstala na stejné úrovni jako v předešlé sezóně a navíc díky nové kartě Sodexo ActivePass mnoho lyžařů zaplatí za denní skipas pouhých 340 Kč. Večerní lyžování je s touto kartou dokonce zcela zdarma!

Z lyží do Aquaparku

Vedle ceny Ještěd sází na komplexnost služeb. Skipas Z lyží do Aquaparku spojuje nabídku denního lyžování a odpoledního wellness ve vodním světě hotelu Babylon. Mezi další aktivity, které se dají po lyžování využít přímo v Liberci, patří iQLANDIA s iQPARKEM a DinoPark, což ocení zejména rodiny s dětmi.

Nové a širší sjezdovky

Od roku 2018 přebral skiareál Ještěd nový provozovatel Tatry mountain resorts CZ, který se bude zaměřovat na zvýšení kvality služeb gastronomie, lyžařské školy a půjčovny vybavení. Mezi priority patří rozšíření stávajících sjezdovek a vybudování nové rodinné sjezdovky Skalka. Nový systém zasněžování zajistí spolehlivou sněhovou pokrývku. Na řadu přijdou i letní aktivity, které by měly přilákat návštěvníky do areálu mimo zimní sezónu.

Parkování na parkovišti P2, P3 a P4 je zdarma, zpoplatněné je pouze P1. Denní provoz na Ještědu je od 8.30 do 16 hodin a večerní lyžování od 18 do 21 hodin.

Skipas 1+1 zdarma

Jeden z dvojice lyžuje 1x v sezóně zdarma

Více informací najdete na www.skipas-zdarma.cz