3 Zinnen Dolomity se nacházejí v Jižním Tyrolsku na severu Itálie, jehož krásná příroda poskytuje množství okouzlujících výhledů, výborné jídlo a vynikající víno. Zažijte Dolce Vita i na svahu a navštivte některou z vyhlášených místních restaurací, kde můžete ochutnat unikátní spojení alpinské a středomořské kuchyně.

Zinnen
Copyright: Drei Zinnen Marketing/Harald Wisthaler


Místo pro zkušené i pro začátečníky

3 Zinnen Dolomity jsou ideální destinací pro nadšence zimních sportů a milovníky přírody. Oblast původně známá jako Alta Pusteria/Hochpus­tertal nabízí kopec zábavy, ale i odpočinek a spoustu různorodých aktivit. Návštěvníci si mohou užít více než 110 kilometrů sjezdovek všech úrovní. Mají také možnost prozkoumat pět propojených vrcholků Dolomit, hor jež patří do světového dědictví UNESCO

Tato oblast je vhodná i pro zdatné lyžaře, kteří si mohou vyzkoušet třeba celodenní 34 kilometrů dlouhý výlet „Giro delle Cime“ s převýšením až 5 600 metrů nebo sjet nejprudší svah v celé Itálii se 71% klesáním! Mezitím si rodiny s dětmi mohou užít plno zábavy na malé slunné sjezdovce Prags/Braies nebo v lyžařských areálech Rienz a Waldheim, či ve spřáteleném středisku Haunold/Monte Baranci.

Více na: www.dreizinnen.com/lyzovani


3 Zinnen
Copyright: 3 Zinnen Dolomites/Manuel Kottersteger


Rodinná dovolená v Dolomitech

Resort Rotwand/Croda Rossa, známý též jako domov sněhuláků a ledových zámků, je svými prosluněnými sjezdovkami pro rodinu ideální. Nezapomenutelné jsou i krásné výhledy na sousední vrcholky nebo strhující krásu zamrzlých horských jezer.

Rodinná dovolená v Itálii – 3 Zinnen
Copyright: 3 Zinnen Dolomites/Manuel Kottersteger


Stejně tak i středisko Haunold je skvělé pro rodinnou dovolenou. Poskytuje návštěvníkům bohatý program. Využít můžete třeba sjezdovky vyhrazené jen pro děti a juniory. Mohou zde bezpečně jezdit a vy se nemusíte obávat o jejich bezpečí. Další dětmi velmi oblíbenou zimní aktivitou je jízda na speciálních pneumatikách. Pro ty, kteří se nemohou nabažit sněhových radovánek, je určeno noční lyžování či sáňkování na osvětlené sjezdovce.

Tre Cime – lyžování
Copyright: Drei Zinnen Marketing/Harald Wisthaler


Více na: www.dreizinnen.com/lyzovani