Pokud nemáte vhodné kolo, za malý peníz vám nabízíme služby naší půjčovny, kde máme připraveny sjezdová kola a integrální přilby.Tratě našeho parku:

Máme připraveno 7 tratí různých obtížností.

Modré tratě – snadné, určené všem kteří si chtějí tento sport vyzkoušet

Mechovka – naše nejvyhlazenější a trať – bez výrazných kořenů, se spoustou lávek a vysypaných zatáček. Dolní část je prudší, dá se objet přes sjezdovku.

Rodeo – naše druhá úroveň, ideální pro jezdce kteří již zvládají Mechovku a chtějí zkusit něco náročnějšího, zkušení jezdci si na ní užijí spoustu zábavy.

Červené tratě – vyšší náročnost pro již zkušenější jezdce, plné skoků a překážek (vše objízdné)

Malinovka– jedna z našich závodních tratí, v horní části zpevněná, následuje přescesťák (největší skok této trati – objízdný), po lesní pasáži další menší přescesťák, klopka, wallride, tobogán klopenek, rockgarden, mega dřevěnná klopka, výjezd na sjezdovku, hned zpátky do lesa malým posíláčkem, schody, peklácká rokle a dva finálové skoky – 800m metrů na kterých se nebudete ani chvíli nudit.

Korida– hravá náročnější trať se slavným skokem Mr. Shit a velkým mega přescesťákem. V dolní části se napojuje na Rodeo.

Airline – plná poletů přímo po sjezdovce, napojuje se na Malinovku.

Černé tratě – tratě nejvyšší náročnosti, pro velmi zkušené jezdce

Rolling Stones – náročná závodní trať, v horní části zpevněná, přes menší skok se rovnou dostanete do nejprudší pasáže Rock Kurve, poté motanice lesem s několika skoky, další prudká pasáž, mostek, přescesťák, paletovka, další skok , následně se napojíte na trať Rodeo.

Rockn´Roll – méně agresivní než Rolling Stones, v horní části zpevněná, střední prudší část v dolní části již jednodušší.Půjčovna:

Pokud máte chuť vyzkoušet sjezdové tratě a nemáte vhodné kolo je tu pro Vás půjčovna Bike parku Peklák. Nabízíme Vám celoodpružená sjezdová kola Kellys Noid ve velikostech M a L, Specialized Status I ve velikostech S a M a Kellys Swag vel. XS. V naší půjčovně jsou také k zapůjčení integrální cyklistické přilby.

Více na Peklak.cz!