1. Předprodej sezónních skipasů pro skiareály Šachty a Kamenec – 1 skipas pro 2 skiareály

Připravte se na zimu a nakupte sezónní skipasy na zimní sezónu 2020/21 s 20% slevou! Sezónní skipas platí v obou skiareálech od počátku do konce zimní sezóny včetně večerního lyžování. Předprodej trvá do 30. 11. 2020.

2. Výhodný nákup online – karta Snowpass

Zima na dohled a výhodné skipasy na dosah. Tak neváhejte, nakupujte online a ušetříte až 15 % z běžné ceny skipasu! Vstupte na snowpass.snow­hill.cz. K nákupu využijte novou čipovou kartu Snowpass.

3. COVID pojistka Snowhill – o své peníze nepřijdete

Pokud do provozu skiareálů zasáhne pandemie koronaviru, zůstane zachována 100% hodnota sezónního skipasu pro jeho plné využití. Nevyužité dny ze sezónního skipasu 2020/21 budou nahrazeny v následující zimní sezóně slevou v odpovídající částce. Podrobnější informace na www.snowhill.cz.

4. Dětský park Šachty – zábava pro nejmenší

Park nabízí ideální prostor pro výuku začátečníků i malých dětí od 2 let v samostatné lyžařské lokalitě Petruškovy vrchy. K dispozici je dětský lyžařský pás, dětský provazový vlek a vlek s tyčovými unášeči. Kvalitní lyžařská a snowboardová výuka probíhá zábavnou formou s jednotnou koncepcí, metodikou a profesionálními instruktory. Více informací najdete na www.skisachty.cz.

5. Večerní lyžování na Kamenci

Skiareál Kamenec ožívá nejvíce po setmění od 18 do 21 hod. Díky svým parametrům o délce 1,2 km a ploše 3,5 ha je osvětlená sjezdovka ideální plochou pro večerní lyžování každého lyžaře.

Více informací najdete na www.skikamenec.cz.