Head Monster 88 TI + vázání: Attack2 13 GW (2019/2020)
+ vázání: Attack2 13 GW
| Kategorie: | allmountain | Výrobce: | Head |
|---|
| modelová řada: | Allride |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 170, 156, 177, 184, 163 cm |
Popis kategorie allmountain lyže
Lyže „pro celé hory“. Umějí velmi dobře na sjezdovce i v měkčím sněhu, ale zvládnou i základní volný terén. Výseč jejich dovedností obsáhne zejména obvyklé podmínky (upravená, ale měkká sjezdovka, malá vrstva prašanu…) a průměrné jízdní situace (rychlost, délka oblouku).| Popis rockeru: | Rocker na 20% špičky pro komfortní jízdu na prudkých svazích i v hlubokém sněhu. |
|---|---|
| Rocker: | Allride rocker |
| rádius: | 17.4 m (při délce 170 cm) |
| spička: | 133 mm |
| střed: | 88 mm |
| patka: | 114 mm |
Popis Head Monster 88 TI
Jakou lyži používají závodníci ve volném čase? Monster 88 Ti!
Cena: 14390 Kč
Cena setu: 18390 Kč
(vázání: Attack2 13 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Head Monster 88 TI - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































