Head Monster 83 X + vázání: Attack2 13 GW (2019/2020)
+ vázání: Attack2 13 GW
| Kategorie: | allmountain | Výrobce: | Head |
|---|
| modelová řada: | Allride |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 163, 177, 170, 156 cm |
Popis kategorie allmountain lyže
Univerzální lyže postavené zejména pro lyžování na upravené sjezdovce, díky svým parametrům ale pomohou na rozměklé sjezdovce a mírně přispějí ke komfortu jízdy v měkkém sněhu (prašanu). Výseč jejich dovedností obsáhne zejména obvyklé podmínky (upravená, ale měkká sjezdovka) a průměrné jízdní situace (rychlost, délka oblouku).| Popis rockeru: | Rocker na 20% špičky pro komfortní jízdu na prudkých svazích i v hlubokém sněhu. |
|---|---|
| Rocker: | Allride rocker |
| rádius: | 16.7 m (při délce 170 cm) |
| spička: | 131 mm |
| střed: | 83 mm |
| patka: | 110 mm |
Popis Head Monster 83 X
Hravá allmountain lyže pro lyžaře s dobrou technikou, kteří však chtějí ovladatelný nástroj.
Cena: 11490 Kč
Cena setu: 14790 Kč
(vázání: Attack2 13 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Head Monster 83 X - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































