Head V-Shape V8 + vázání: PR 11 GW (2019/2020)
+ vázání: PR 11 GW
| Kategorie: | allmountain | Výrobce: | Head |
|---|
| modelová řada: | Allride |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 156, 149, 170, 177, 163 cm |
Popis kategorie allmountain lyže
Univerzální lyže postavené zejména pro lyžování na upravené sjezdovce, díky svým parametrům ale pomohou na rozměklé sjezdovce a mírně přispějí ke komfortu jízdy v měkkém sněhu (prašanu). Výseč jejich dovedností obsáhne zejména obvyklé podmínky (upravená, ale měkká sjezdovka) a průměrné jízdní situace (rychlost, délka oblouku).| Popis rockeru: | Rocker na 20% špičky pro komfortní jízdu na prudkých svazích i v hlubokém sněhu. |
|---|---|
| Rocker: | Allride rocker |
| rádius: | 13.2 m (při délce 170 cm) |
| spička: | 130 mm |
| střed: | 75 mm |
| patka: | 112 mm |
Popis Head V-Shape V8
V8 dělá dobré lyžaře ještě lepšími.
Cena: 13290 Kč
Cena setu: 16390 Kč
(vázání: PR 11 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Head V-Shape V8 - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































