Head V-Shape V4 XL + vázání: PR 11 GW (2019/2020)
+ vázání: PR 11 GW
| Kategorie: | allmountain | Výrobce: | Head |
|---|
| modelová řada: | Allride |
|---|---|
| uživatel: | unisex |
| vyráběné délky: | 156, 149, 170, 177, 163 cm |
Popis kategorie allmountain lyže
Lyže konstruované pro sjíždění na upravených sjezdových tratích. Výseč jejich dovedností obsáhne zejména obvykle vyžadované jízdní vlastnosti, jako je střední až nižší rychlost a střední délka oblouku, které lze případně modifikovat volbou patřičné délky (pro delší oblouk/vyšší rychlost volte delší lyže a naopak). Vykazují podobné parametry jako lyže rekreační, ale obvykle jsou technologicky vyspělejší/dražší, kdy atakují i vyspělé vysoce sportovní modely.| Popis rockeru: | Rocker na 20% špičky pro komfortní jízdu na prudkých svazích i v hlubokém sněhu. |
|---|---|
| Rocker: | Allride rocker |
| rádius: | 14.5 m (při délce 170 cm) |
| spička: | 135 mm |
| střed: | 64 mm |
| patka: | 116 mm |
Popis Head V-Shape V4 XL
Pro pokročilé lyžaře, kteří chtějí poznat jistotu v podobě extra široké lyže.
Cena: 8490 Kč
Cena setu: 11590 Kč
(vázání: PR 11 GW)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Head V-Shape V4 XL - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































