Head Total Joy + vázání: Joy 11 GW SLR (2019/2020)
+ vázání: Joy 11 GW SLR
| Kategorie: | allmountain | Výrobce: | Head |
|---|
| modelová řada: | Woman |
|---|---|
| uživatel: | dámské |
| vyráběné délky: | 163, 158, 148, 153, 168 cm |
Popis kategorie allmountain lyže
Dámské lyže pro dobré lyžařky, které často lyžují na rozměklých sjezdovkách nebo se sem tam rády vydají i mimo upravené tratě.| Popis rockeru: | Rocker na 20% špičky pro komfortní jízdu na prudkých svazích i v hlubokém sněhu. |
|---|---|
| Rocker: | Allride rocker |
| rádius: | 13.8 m (při délce 163 cm) |
| spička: | 134 mm |
| střed: | 85 mm |
| patka: | 113 mm |
Hodnocení modelu Head Total Joy v testech lyží:
Popis Head Total Joy
Perfektní univerální lyže pro odvážné pokročilé lyžařky. Superlehká se sportovním designem.
Cena: 12890 Kč
Cena setu: 16090 Kč
(vázání: Joy 11 GW SLR)
Přehled lyžařské, běžecké a skialpové výbavy najdete ve speciálním vydání časopisu SNOW market, který vychází v polovině října.
Diskuze: Head Total Joy - 2019/2020
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.


































