Rossignol Alltrack Jr 80 - 2021/2022 - Market - {{name}} ({{year_label}}) - SNOW.cz

Rossignol Alltrack Jr 80 (2021/2022)

Kategorie: dětské a juniorské Výrobce: Rossignol
modelová řada: Junior
Canting:ano
Grip Walk:Gripwalk Compatible.
Hmotnost páru bot (v gramech):3280 g
Hmotnost při velikosti:23.5
Materiál skeletu:Polyurethane
Režim ski/walk:ano
Tepelně tvarovatelná botička:Custom T4
flexe:80
max. velikost:27.5
min. velikost:22
šířka skeletu:100 mm
uživatel:juniorské

Popis Rossignol Alltrack Jr 80

"Alltrack Jr 80 je model plnohodnotný model Alltrack určený pro mladé lyžaře, kteří rádi objevují nové svahy mimo sjezdovky. Mají vše co potřebné. Generativních design, Dual Core odlehčený a plně výkonný skelet, přepínač uvolňující horní skelet s rozsahem pohybu 50 °, 100 mm široký tvar kopyta umožňuje dostatek komfortu i dobrý přenos energie. Podrážky jsou kompatibilní s podpatky GRIPWALK.

Šířka - 100 mm botička s šířkou 100mm v prstovém kloubu poskytuje přesný a pohodlný tvar pro uchycení chodidla. Zesílená pata a asymetrické pouzdro na prsty nabízí perfektní rovnováhu výkonu, pohodlí a kontroly. (Šířka se zvětšuje s velikostí boty směrem nahoru) - údaj upřesňuje zaměření boty na komfortní výkon lyžování

Lehoučké a výkonné Generative design využívá sílu designového softwaru pro vytvoření ideálního tvaru bot. Zaměřený na redukci tloušťky stěny skeletu pro nižší hmotnost a zároveň zvyšuje energii a oporu v partiích, kde je to potřeba. Náš nový generativní DESIGN GRID skelet nabízí účinnou směs těchto vlastností.

Lepší ovládání, snadněji lyžování. Dual Core - nová technologie, která zahrnuje vstřikování materiálů s rozdílným stupněm tvrdosti do jedné formy. Výsledkem je sendvičová konstrukce s tenkou vrstvou tvrdého materiálu na vnějších stranách skeletu a tenkou vrstvou měkkého materiálu na vnitřní straně skeletu. Lepší přenos energie, přesněji obalení nohy v botě, okamžitá reakce při ovládání a kontrole lyží.

Optimized Hike Mode Hike MODE zahrnuje větší rozsah pohybu horní části skeletu (51⁰) díky níže umístěné osy kloubu, který umožňuje pohyblivost komína. Kloubový inzert a uzamykací mechanismus \ "" kov na kov \ "" poskytuje zvýšenou zadní oporu, čímž dodává maximální přenos energie při sjezdech.

Custom Comfort Custom T4 botička má výplň z jednoho druhu materiálu, který se přizpůsobí tvaru chodidla a zapamatuje si jej. bota je tak stále více a více komfortnější a poskytuje lepší oporu během lyžování.

GRIPWALK® podrážky kompatibilní Lyžáky jsou kompatibilní s podešvemi GRIPWALK®. GRIPWALK podrážky mají silnější vrstvu gumy zaoblenou na špičce, čímž poskytují komfortnější a přirozenější chůzi. Integrovaná tvrdá plotýnka v podrážce garantuje optimální přenos energie a požadovanou funkčnost v lyžařském vázání (ISO 9523 and ISO 5355). GRIPWALK® sada se prodává zvlášť. "

Cena: 6690 Kč

porovnat
Pro koupi lyží a vybavení můžete využít e-shop:
Vybavení na lyže od

Diskuze: Rossignol Alltrack Jr 80 - 2021/2022

K položce nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Produkty v porovnávači: 0 Kategorie: Lyže odebrat

Komerční tipy