Rossignol Alltrack Pro 130 GW - 2021/2022 - Market - {{name}} ({{year_label}}) - SNOW.cz
Domů Market Boty 2021/2022 sjezdové Rossignol Rossignol Alltrack Pro 130 GW

Rossignol Alltrack Pro 130 GW (2021/2022)

Kategorie: sjezdové Výrobce: Rossignol
modelová řada: All Mountain Skiboots
Canting:ano
Grip Walk:Gripwalk Compatible. Comfort Heel Pieces
Hmotnost páru bot (v gramech):3560 g
Hmotnost při velikosti:26.5
Materiál skeletu:Polyether
Režim ski/walk:ano
Tepelně tvarovatelná botička:Pre-Shape Liner - Full Custom T1
flexe:130
max. velikost:29.5
min. velikost:24
šířka skeletu:100 mm
uživatel:unisex

Popis Rossignol Alltrack Pro 130 GW

"Tento nekompromisní free-touring model má prostě vše, co potřebujete při objevování nových a těžších terénů, které jste dosud nezlyžovali. Výkonnostně i vybavením nejvyšší model 100 mm široké řady Alltrack PRO má ještě kvalitnější skelet materiálu Polyether, předtvarované, přizpůsobitelnou botičku s Thinsulate zateplením , Dual Core a Generative design skelet s přepínačem na chůzi. Alltrack pRO 130 GW má navíc předmontované GRIPWALK podrážky a je vybaven low-tech inzerty pro zapínání do pinového skialpinistického vázání. Low techn inzerty Dynafit® jsou kompatibilní s low tech piny vázáními na skialpinismus.

Šířka - 100 mm botička s šířkou 100mm v prstovém kloubu poskytuje přesný a pohodlný tvar pro uchycení chodidla. Zesílená pata a asymetrické pouzdro na prsty nabízí perfektní rovnováhu výkonu, pohodlí a kontroly. (Šířka se zvětšuje s velikostí boty směrem nahoru) - údaj upřesňuje zaměření boty na komfortní výkon lyžování

Lehoučké a výkonné Generative design využívá sílu designového softwaru pro vytvoření ideálního tvaru bot. Zaměřený na redukci tloušťky stěny skeletu pro nižší hmotnost a zároveň zvyšuje energii a oporu v partiích, kde je to potřeba. Náš nový generativní DESIGN GRID skelet nabízí účinnou směs těchto vlastností.

Lepší ovládání, snadněji lyžování. Dual Core - nová technologie, která zahrnuje vstřikování materiálů s rozdílným stupněm tvrdosti do jedné formy. Výsledkem je sendvičová konstrukce s tenkou vrstvou tvrdého materiálu na vnějších stranách skeletu a tenkou vrstvou měkkého materiálu na vnitřní straně skeletu. Lepší přenos energie, přesněji obalení nohy v botě, okamžitá reakce při ovládání a kontrole lyží.

Hike Mode Přepínač na zadní straně skeletu umožňuje snadné přepínání mezi polohou pro chůzi a pro lyžování. V poloze pro chůzi uvolní pohyb vrchní části skeletu ve směru dozadu a tak je chůze v lyžákách mnohem lehčí, pohodlnější a bezpečnější. Vrchní skelet se tak pohybuje v rozsahu 51 stupňů.

přizpůsobitelná botička FULL CUSTOM T1 botička je zhotovena ZE dvou materiálů (EPDM HARD / FLEXALON a EPDM SOFT / FLEXALON), kterou je možné v kotníkové části teplem přizpůsobit podle tvaru nohy pro vyšší stupeň preciznosti. Nastavení vysokou teplotou se týká pouze komfortních oblastí, zóny opory zůstávají nezměněny.

Teplé a funkční Termografické studie v našich laboratořích dokazují, že THINSULATE® poskytuje jednu z nejlepších tepelných izolací. Velmi tenké vlákna, které nemají vliv na technické vlastnosti botiček v lyžákách, ale umožňují dokonale obalit nohu a zlepšit tak pohodlí a cit.

GRIPWALK® podrážky předmontované Lyžáky jsou dodávány s podešvemi GRIPWALK®. GRIPWALK podrážky mají silnější vrstvu gumy zaoblenou na špičce, čímž poskytují komfortnější a přirozenější chůzi. Integrovaná tvrdá plotýnka v podrážce garantuje optimální přenos energie a požadovanou funkčnost v lyžařském vázání, které musí být Grip Walk kompatibilní, tedy označené GW.

Low-tech inserty Boty jsou vybaveny low-tech inzerty pro zapínání do pinového skialpinistického vázání. "

Cena: 12990 Kč

porovnat
Pro koupi lyží a vybavení můžete využít e-shop:
Vybavení na lyže od

Diskuze: Rossignol Alltrack Pro 130 GW - 2021/2022

K položce nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Produkty v porovnávači: 0 Kategorie: Vázání odebrat

Komerční tipy