Rossignol Track 110 - 2021/2022 - Market - {{name}} ({{year_label}}) - SNOW.cz

Rossignol Track 110 (2021/2022)

Kategorie: sjezdové Výrobce: Rossignol
modelová řada: All Mountain Skiboots
Canting:ano
Grip Walk:Gripwalk Compatible
Hmotnost páru bot (v gramech):3780 g
Hmotnost při velikosti:26.5
Materiál skeletu:Polyurethane
Režim ski/walk:ano
Tepelně tvarovatelná botička:Full Custom T3
flexe:110
max. velikost:31.5
min. velikost:24
šířka skeletu:104 mm
uživatel:unisex

Popis Rossignol Track 110

TRACK 110 je zkombinovaná všestrannost přepínání mezi chůzí a lyžováním a tradiční lyžařský výkon s pohodlnějším kopytem se šířkou 104mm. Unikátní technologie na skeletu Sensor Matrix, jednoduché nazouvání / vyzouvání a botička Full Custom T3 s izolací Wintherm®, nové TRACK lyžáky poskytují optimální uchycení chodidla , teplo a lyžařskou oporu pro každodenní komfort na lyžích. Zadní přepínač Hike MODE umožňuje aby byla chůze v lyžákách přirozená a pohodlná. Případnou výměnou standardních podpatků za Grip Walk podpatky bude pro vás chůze v těchto lyžákách ještě lehčí a bezpečnější.

Relax Fit 104 mm kopyto je širší v oblasti prstového kloubu, paty a kotníku, přičemž si zachovává silné obalení paty pro pohodlí a podporu po celý den.

Wintherm izolační vrstva Wintherm® Izolace zastavuje tepelné ztráty a odráží teplo zpět ke zdroji

Snížená hmotnost, plný výkon Konstrukce skeletu Sensor Matrix snižuje hmotnost a poskytuje přímý přenos energie na lyže

snadné nazouvání Měkčí plast v oblasti nártu umožňuje snadnější otevření překrytí skeletu v přední části pro hladký vstup a výstup

Hike Mode Přepínač na zadní straně skeletu umožňuje snadné přepínání mezi polohou pro chůzi a pro lyžování. V poloze pro chůzi uvolní pohyb vrchní části skeletu ve směru dozadu a tak je chůze v lyžákách mnohem lehčí, pohodlnější a bezpečnější. Vrchní skelet se tak pohybuje v rozsahu 41 stupňů.

přizpůsobitelná botička botička FULL CUSTOM T3 botička má výplň z jednoho druhu materiálu (polyethylen), kterou je možné v kotníkové části teplem přizpůsobit podle tvaru nohy, aby se dosáhlo ten nejvyšší stupeň pohodlí, izolace a opory chodidla. botičky vám upravíme v Rossignol obchodě.

GRIPWALK® podrážky kompatibilní Lyžáky jsou kompatibilní s podešvemi GRIPWALK®. GRIPWALK podrážky mají silnější vrstvu gumy zaoblenou na špičce, čímž poskytují komfortnější a přirozenější chůzi. Integrovaná tvrdá plotýnka v podrážce garantuje optimální přenos energie a požadovanou funkčnost v lyžařském vázání (ISO 9523 and ISO 5355). GRIPWALK® sada se prodává zvlášť.

Cena: 7990 Kč

porovnat
Pro koupi lyží a vybavení můžete využít e-shop:
Vybavení na lyže od

Diskuze: Rossignol Track 110 - 2021/2022

K položce nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Produkty v porovnávači: 0 Kategorie: Lyže odebrat

Komerční tipy