Rossignol Track 130 GW - 2021/2022 - Market - {{name}} ({{year_label}}) - SNOW.cz
Domů Market Boty 2021/2022 sjezdové Rossignol Rossignol Track 130 GW

Rossignol Track 130 GW (2021/2022)

Kategorie: sjezdové Výrobce: Rossignol
modelová řada: All Mountain Skiboots
Canting:ano
Grip Walk:Gripwalk Compatible
Hmotnost páru bot (v gramech):3620 g
Hmotnost při velikosti:26.5
Materiál skeletu:Polyolefine
Režim ski/walk:ano
Tepelně tvarovatelná botička:Full Custom T2
flexe:130
max. velikost:31.5
min. velikost:24
šířka skeletu:104 mm
uživatel:unisex

Popis Rossignol Track 130 GW

Na základě úspěšných modelů Alltrack vznikly boty TRACK. Lyžáky TRACK 130 nabízejí vysoký výkon kombinovaný s pohodlnějším kopytem šířky 104mm. Pro snadnější chůzi je bota vybavena přepínačem Hike MODE, který uvolňuje pohyb horní části skeletu. Unikátní technologie na skeletu Sensor Matrix, jednoduché nazouvání / vyzouvání a botička s izolací Wintherm® poskytují optimální uchycení chodidla, teplo a lyžařskou oporu pro každodenní komfort na lyžích. Boty jsou vybaveny podrážkou Grip Walk pro pohodlnou a bezpečnou chůzi, ať už jste na parkovišti nebo v těžkém terénu na horách.

Relax Fit 104 mm kopyto je širší v oblasti prstového kloubu, paty a kotníku, přičemž si zachovává silné obalení paty pro pohodlí a podporu po celý den.

Wintherm izolační vrstva Wintherm® Izolace zastavuje tepelné ztráty a odráží teplo zpět ke zdroji

Snížená hmotnost, plný výkon Konstrukce skeletu Sensor Matrix snižuje hmotnost a poskytuje přímý přenos energie na lyže

snadné nazouvání Měkčí plast v oblasti nártu umožňuje snadnější otevření překrytí skeletu v přední části pro hladký vstup a výstup

Hike Mode Přepínač na zadní straně skeletu umožňuje snadné přepínání mezi polohou pro chůzi a pro lyžování. V poloze pro chůzi uvolní pohyb vrchní části skeletu ve směru dozadu a tak je chůze v lyžákách mnohem lehčí, pohodlnější a bezpečnější. Vrchní skelet se tak pohybuje v rozsahu 41 stupňů.

Přizpůsobitelný, anatomický tvar botička Custom T2 má výplň z jednoho druhu materiálu (flexalon), kterou je možné v kotníkové části teplem přizpůsobit podle tvaru nohy pro preciznější a komfortnější tvar. Nastavení vysokou teplotou se týká pouze komfortních oblastí, zóny opory zůstávají nezměněny.

GRIPWALK® podrážky předmontované Lyžáky jsou dodávány s podešvemi GRIPWALK®. GRIPWALK podrážky mají silnější vrstvu gumy zaoblenou na špičce, čímž poskytují komfortnější a přirozenější chůzi. Integrovaná tvrdá plotýnka v podrážce garantuje optimální přenos energie a požadovanou funkčnost v lyžařském vázání, které musí být Grip Walk kompatibilní, tedy označené GW.

Cena: 9990 Kč

porovnat
Pro koupi lyží a vybavení můžete využít e-shop:
Vybavení na lyže od

Diskuze: Rossignol Track 130 GW - 2021/2022

K položce nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Produkty v porovnávači: 0 Kategorie: Lyže odebrat

Komerční tipy